امروز: دوشنبه 25 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 11:30
رئیس پلیس شهرستان عسلویه:

اتحادخبر: رئیس پلیس عسلویه از کشف ۱۸ تن برنج قاچاق در یک دستگاه تانکر حامل سوخت در عسلویه خبر داد و گفت: این محموله قاچاق که به صورت حرفه‌ای جازسازی شده بود یک‌میلیارد ریال ارزش دارد. دیروز

به گزارش تسنیم، سرهنگ سهام صالحی ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با اشاره به اینکه برخورد با قاچاق از مهم‌ترین برنامه‌های پلیس در عسلویه است اظهار داشت: این شهرستان از وضعیت مطلوب امنیتی برخوردار است که در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، مبارزه با کالای قاچاق در اولویت برنامه پلیس قرار دارد.

وی، به وارد شدن صدمات قاچاق به زیرساخت‌های اقتصادی و معیشتی پرداخت و افزود: قاچاق کالا نه تنها به حوزه سلامت، اشتغال، تولید و اقتصاد خسارت وارد می‌کند بلکه به معیشت جامعه صدمه می‌رساند.

رئیس پلیس شهرستان عسلویه با اشاره به کشف محموله یک میلیارد ریالی برنج قاچاق در عسلویه خاطرنشان کرد: یک محموله قاچاق برنج به ارزش یک‌میلیارد ریال که در تانکر سوخت جاسازی شده بود با تلاش پلیس شهرستان عسلویه کشف شد.

سرهنگ صالحی با اشاره به جاسازی حرفه‌ای این محموله در تانکر سوخت بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان عسلویه پس از کسب اخبار مبنی بر بارگیری کالای قاچاق توسط یک دستگاه تانکر حامل سوخت در شهر عسلویه و حمل آن به خارج از شهرستان اقدامات خود را در این رابطه آغاز کردند.

 وی با بیان اینکه پس از مشکوک شدن به تانکر محموله قاچاق متوقف شد تاکید کرد: از این تانکر سوخت رسان تعداد 440 کیسه برنج 40 کیلویی خارجی فاقد هرگونه مدارک گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان عسلویه با بیان اینکه این محموله 18 تنی به صورت ماهرانه‌ای در مخزن تانکر جاسازی شده بود خاطر نشان کرد: ماموران نیروی انتظامی عسلویه توانستند با تحت نظر قرار دادن محورهای خروجی عسلویه، خودروی مورد نظر را شناسایی و متوقف کنند. 

سرهنگ صالحی با اشاره به اینکه در بازرسی دقیق مشخص شد یک محموله برنج قاچاق در تانکر جاسازی شده است تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش کالای مکشوفه یک میلیارد ریال برآورد شده که در این راستا یک متهم دستگیر و به همراه کالای مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان عسلویه منتقل شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین