امروز: شنبه 26 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 10:13
اتحاد خبر: آمار دستگیرشدگان محرکان نزاع طایفه‌ای پتک باغملک از مرز ١٠٠نفر هم گذشت.

اتحاد خبر: علیرضا قاسمی‌نژاد، دادستان رامهرمز با اشاره به دستگیری بیش از ١٠٠ نفر از محرکان نزاع طایفه‌ای روستای پتک باغملک گفت: «این فرآیند تا دستگیری کامل همه عوامل این درگیری ادامه دارد.»

به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی ادامه داد: «از ٢٠ تیر امسال با ارایه فهرستی از سوی نیروی انتظامی دستگیری محرکان این درگیری آغاز شد. تعداد دقیق این دستگیرشدگان تاکنون به ١٠٧نفر می‌رسد و تا دستگیری آخرین نفر از محرکان و محکومان متواری، این روند ادامه دارد.»
 
دادستان رامهرمز با تأکید بر این‌که هم‌اکنون امنیت به‌طور کامل در ٢ شهرستان باغملک و رامهرمز برقرار است، گفت: «پس از این دستگیری‌ها، تحرک غیرامنیتی خاصی در ٢ شهرستان دیده نشده که نشان می‌دهد شاید عاملان اصلی نزاع همین محرکان دستگیرشده هستند.»
 
درگیری بین ٢ طایفه محمدی و موسایی از سال ١٣٩٤ در باغملک بر سر یک زمین کشاورزی شدت گرفت که پس از گذشت ٢‌سال این درگیری‌ها همچنان ادامه دارد. این درگیری طایفه‌ای تاکنون ١٨ کشته و ده‌ها مجروح برجای گذاشته و برخی از اهالی نیز مجبور به ترک محل سکونت خود شده‌اند. متهمان این درگیری در بیش از ٩ روستای باغملک و ٢روستای رامهرمز ساکن هستند.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین