امروز: دوشنبه 25 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 10:24
مدیرکل امور روستایی استانداری بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل امور روستایی استانداری بوشهر گفت: افزایش منابع تامین آب آشامیدنی در روستاهای استان بوشهر از طریق ایجاد تاسیسات آب شیرین‌کن در اولویت قرار دارد که در این راستا طرح‌هایی تدوین شده است.

آبرسانی

به گزارش تسنیم، بهرام نکیسا ظهردیروز در نشست هم‌اندیشی ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به مردم روستاهای استان بوشهر با حضور مسئولان آب و فاضلاب روستایی این استان با تاکید بر نقش مهم توسعه روستایی در پیشرفت اقتصاد جامعه اظهار داشت: توسعه روستایی می‌تواند موتور محرکه توسعه بخش مهمی از اقتصاد باشد که باید این توسعه، پایدار، مشارکتی، عدالت‌محور و  در راستای پاسداری از ارزش‌ها باشد.

وی با تاکید توسعه روستایی و نقش آن در توسعه همه جانبه کشور خاطرنشان کرد: بدون توسعه روستایی توسعه عمومی کشور ممکن نیست و توسعه  کشور، بدون توسعه زیرساخت‌های روستایی محقق نمی‌شود.

مدیرکل امور روستایی استانداری بوشهر با تاکید بر توجه به توسعه روستایی در بخش‌های مختلف خاطر نشان کرد: توسعه عمومی کشور و توسعه روستایی باید با هم مورد توجه قرار بگیرد چراکه هر دو از هم تاثیرپذیر و مکمل یکدیگر هستند.

نکیسا با تاکید بر تامین آب آشامیدنی روستاهای استان بوشهر تصریح کرد: تامین آب آشامیدنی روستاها در شرائط فصل گرما و دور اندیشی برای رفع چالش کمبود آب با توجه به وجود ظرفیت خلیج فارس، استفاده از ظرفیت‌های نوین تکنولوژی در تولید و شیرین سازی آب دریا امری مهم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه منابع تامین آب در روستاهای استان بوشهر افزایش می‌یابد گفت: افزایش منابع تامین آب آشامیدنی در روستاهای استان بوشهر از طریق ایجاد تاسیسات آب شیرین‌کن در اولویت قرار دارد که در این راستا طرح‌هایی تدوین شده است.

مدیرکل امور روستایی استانداری بوشهر، بهبود امکانات زیربنایی در زمینه، آب، برق، مسکن، راه، بهداشت را در روستاها نیازمند مطالعه و بررسی کارشناسی، هم‌اندیشی و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه روستایی دانست.

نکیسا، با اشاره به نگاه دولت دوازدهم و مسئولان ارشد استان بوشهر در تامین زیرساخت‌های آبرسانی روستاها افزود: نگاه دولت دوازدهم و مسئولان ارشد استان بوشهر به مقوله آبرسانی روستاها ویژه است از این نظر اجرای پروژه‌های کلیدی برای حل مشکلات آب، با توجه به ظرفیت‌های موجود، توسعه و اجرای این مهم باید در اولویت قرار بگیرد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین