امروز: شنبه 30 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1396 - 10:15
جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر:

اتحادخبر: جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت:بیش از یک‌هزار ۳ زائر استان بوشهر در قالب هفت کاروان حج تمتع ۲۱، ۲۲ و ۲۳ مرداد ماه با ۴ پرواز از فرودگاه بوشهر اعزام می‌شوند.

مکه2

به گزارش تسنیم، حسین ویسه ظهر روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه اعزام زائران استان بوشهر به خانه خدا از 21 مرداد ماه آغاز می‌شود اظهار داشت: 7 کاروان زائران خانه خدا  با 4 پرواز از فرودگاه بین‌المللی بوشهر به مدینه منوره اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه نخستین پرواز ساعت 2:35 دقیقه بامداد شنبه 21 مرداد انجام می‌گیرد  تصریح کرد: با این پرواز 252 زائر حج تمتع استان بوشهر به مدینه منوره مشرف می‌شوند.

جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر از اعزام گروه دوم  به مدینه منوره از فرودگاه بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد:دومین پرواز با 268 زائر، ساعت 5:40 دقیقه یکشنبه22 مرداد از فرودگاه بوشهر انجام می‌گیرد و پرواز سوم نیز ساعت 12:55 دقیقه همین روز 260 زائر از فرودگاه بوشهر را به مدینه منوره منتقل می‌کند.

ویسه  با اشاره به اعزام آخرین گروه زائران خانه از استان بوشهر بیان کرد:  این گروه  که شامل 260 نفر می‌شود، ساعت 6:35 دقیقه صبح دوشنبه 23 مرداد به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

وی،با بیان اینکه زائران خانه خدا این استان مدینه قبل هستند گفت: زائران خانه خدا استان بوشهر، مدینه قبل هستند به‌گونه‌ای که مدت اقامت حاجیان در مدینه 6 روز و پنج شب و ملقی ایام در مکه ساکن هستند و به اعمال حج تمتع می‌پردازند.

جانشین مدیر حج و زیارت استان بوشهر با اشاره به اینکه از 7 کاروان  اعزامی به خانه خدا دو کاروان مربوط به زائران بوشهری است افزود: ازکاروان‌های اعزامی به حج تمتع استان بوشهر یک کاروان مربوط به زائران دشتستانی، یک کاروان مربوط به زائران گناو‌ه‌ای و دیلمی، یک کاروان مربوط به زائران دشتی و تنگستان و دو کاروان مربوط به زائران شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم است.

ویسه افزود: در مجموع یک‌هزار و 3 نفر زائر و 37 نفر عوامل اجرایی استان بوشهر در هفت کاروان با 4 پرواز به حج تمتع اعزام می‌شوند./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین