امروز: دوشنبه 25 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 16 مرداد 1396 - 07:57

اتحاد خبر: شورای مرکزی جدید مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان با حضور 27 نفر از اعضا در سالن کنفرانس پژوهشسرای متقین برازجان تشکیل جلسه داد و به اتفاق آراء هیئت رئیسه جدید خود را برگزیدند.به گزارش اتحاد خبر،اکبر صابری سخنگوی مجمع اصلاح طلبان دشتستان در این نشست طی سخنانی با تبریک آغاز به کار دولت دوازدهم و روی کار آمدن دو باره دکتر...

اتحاد خبر: شورای مرکزی جدید مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان با حضور 27 نفر از اعضا در سالن کنفرانس پژوهشسرای متقین برازجان تشکیل جلسه داد و به اتفاق آراء هیئت رئیسه جدید خود را برگزیدند.


به گزارش اتحاد خبر،اکبر صابری سخنگوی مجمع اصلاح طلبان دشتستان در این نشست طی سخنانی با تبریک آغاز به کار دولت دوازدهم و روی کار آمدن دو باره دکتر روحانی گفت: امیدوارم شروع به کار دولت دوازدهم شروع مبارکی باشد و سرفصلی از برآورده شدن مطالبات مردم و تحقق وعده های ریاست جمهوری در ایام انتخابات در چهار سال پیش رو باشد.
صابری با ارائه گزارشی از فعالیت های سه ساله مجمع اصلاح طلبان دشتستان بر نقش کلیدی و تاثیر گذار مجمع اصلاح طلبان دشتستان در معادلات سیاسی شهرستان و استان تاکید کرد و افزود: مجمع اصلاح طلبان دشتستان نقش حساس و تاثیر گذاری در معادلات سیاسی شهرستان و استان ایفا نموده که از جمله در انتخابات مجلس شورای اسلامی با وحدت و اتفاق نظر نماینده هم فکر دولت و مجمع به مجلس راه پیدا کرد و این نتیجه مهم همگرایی و همفکری مجمع اصلاح طلبان بود که این موفقیت را رقم زد.
وی ادامه داد:در انتخابات اخیر ریاست جمهوری نیز مجمع اصلاح طلبان محور اصلی فعالیت ها بود و ستاد انتخاباتی دکتر روحانی را این مجمع در شهرستان ساماندهی و مدیریت کرد.

اکبر صابری خاطر نشان کرد:در سه سال گذشته مجمع اصلاح طلبان پیگیر مطالبات اصلاح طلبان بوده و با برگزاری جلسات مختلف با مسئولان شهرستانی و استانی از جمله استاندار و فرماندار به وظایف خود عمل نموده است.
وی تشکیل مجامع اصلاح طلبان در شهرها و بخش های شهرستان و دعوت از مسئولان شهرستانی در جلسات مجمع برای پیگیری مشکلات مردم را از ماموریت های دوره جدید مجمع اصلاح طلبان دشتستان اعلام نمود.

در ادامه این نشست حجه الاسلام شیخ حسین رزمجو رئیس مجمع اصلاح طلبان دشتستان در سخنانی گفت:انسان به عنوان اشرف مخلوقات که جایگاه رفیعی در خلقت دارد نباید هدف اصلی را گم کند و به دنبال امیال شخصی باشد.
شیخ حسین رزمجو افزود:افرادی که در این جایگاه قرار می گیرند باید به دنبال اصلاح امور مملکت،استان و شهرستان باشند و با  احساس مسئولیت وظیفه خود را به درستی انجام دهند.
حجت الاسلام شیخ حسین رزمجو بر فعالیت هدفمند مجمع در دوره جدید تاکید کرد و خواستار تشکیل کمیته های فرعی مجمع برای فعال تر شدن مجمع شد.

سید حسن لواسانی فرد نایب رئیس مجمع اصلاح طلبان دشتستان نیز در سخنانی گفت: ما راه اصلاح طلبی را انتخاب کرده ایم و در این راه وابسته به شخص نیستیم و اگر فردی را نماد اصلاح طلبی می دانیم به معنای این نیست که به خاطر ایشان اصلاح طلب شده ایم.
وی افزود: در آموزش و پرورش سعی نموده ایم اخلاق مدار کار کنیم و مشی اصلاحات را در اخلاق و عمل مد نظر قرار دهیم. 

لواسانی فرد تاکید کرد:باید گفتمان مطالبه گری را در جامعه تقویت کنیم و جامعه را به سمت و سویی سوق دهیم که شیرینی و حلاوت اصلاح طلبی را بیشتر بچشند.

حجه الاسلام شیخ احمد رزمجو آخرین سخنران جلسه در سخنانی فضای همدلی،دوستی و تفاهم حاکم بر جلسه مجمع اصلاح طلبان دشتستان را نوید بخش روزهای بهتر برای این تشکیلات دانست و بر تشکیل تشکل های همراه با مجمع تاکید نمود و این کار را هویت بخشی به نیروهای پراکنده اصلاح طلب در سطح شهرستان دانست .

شیخ احمد رزمجو حضور نمایندگان سیاسی 105 کشور جهان در مراسم تحلیف رئیس جمهور را اتفاق بزرگی دانست و افزود:حضور این تعداد از نمایندگان سیاسی کشورها از اقصی نقاط مختلف جهان پیام بزرگی دارد و این پیام صلح طلبی مردم ایران در خاور میانه پر آشوب است که این مراسم باشکوه را رقم زده است.
وی در ادامه به تحلیل مشکلات پیش روی روحانی و چینش کابینه پرداخت و تحلیلی در این خصوص ارایه داد.

در این جلسه افراد زیر با توافق و اجماع حاضرین بعنوان هیئت رئیسه جدید مجمع اصلاح طلبان دشتستان برگزیده شدند:

رئیس: حجه الاسلام شیخ حسین رزمجو
نایب رئیس:سید حسن لواسانی فرد
سخنگو:اکبر صابری
کمیته تشکیلات:محمد پارسا
منشی:احمد حیاتی
رابط بخش ها و مناطق: حاج عوض آرمات
امور مالی:سید غالب حسینی

به گزارش اتحاد خبر؛ شورای مرکزی مجمع اصلاح طلبان شهرستان دشتستان 33 عضو دارد که 10 عضو از طرف هیات موسس و 23 عضو توسط مجمع عمومی اصلاح طلبان شهرستان حدود 10 روز قبل انتخاب شدند.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/05/17 - 07:42
0
3
جناب صابری!جناب لواسانی!یه وقت مشکلی نداشته باشه از بیت المال دارید برای منافع جناحی استفاده می کنید.یا شاید بیت المال را ملک شخصی اصلاح طلبان می دانید؟؟؟شاید هم پژوهش سرای متقین شخصیه ما خبر نداریم؟؟؟
پاسخ: متاسفانه مشکل برخی دوستان زود قضاوت کردن است. جهت اطلاع برای جلسه مجمع عمومی اصلاح طلبان در کانون امام خمینی و برای این جلسه مختصر در سالن کنفرانس پژوهش سرا هزینه پرداخت شده و فیش های آن موجود است.
1396/05/16 - 10:43
5
1
درود به مجمع اصلاحات دشتستان... به به خانم محمد خانی هم که حضور دارند از شواهد موجود احتمال زیاد میدم ایشون دور آینده کاندیدای مجلس دشتستان خواهند بود./ص
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین