امروز: دوشنبه 25 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 11 مرداد 1396 - 09:00
فوتبالیست جوان دشتستانی در گفتگو با اتحاد خبر:

اتحاد خبر-محمدرضا زائری: سعید خلیفه برازجانی جوان 18 ساله ی دشتستانی از جمله فوتبالیست های چپ پا و آینده دار استان بوشهر محسوب می شود که فوتبال خود را از دخانیات برازجان شروع کرد و برای پیشرفت فوتبالش راهی استقلال بوشهر شد. او پس از درخشش در این تیم به برازجان و باشگاه پیروزی برگشت. خلیفه برازجانی پس از سه سال حضور در این تیم...

اتحاد خبر-محمدرضا زائری: سعید خلیفه برازجانی جوان 18 ساله ی دشتستانی از جمله فوتبالیست های چپ پا و آینده دار استان بوشهر محسوب می شود که فوتبال خود را از دخانیات برازجان شروع کرد و برای پیشرفت فوتبالش راهی استقلال بوشهر شد. او پس از درخشش در این تیم به برازجان و باشگاه پیروزی برگشت.

خلیفه برازجانی پس از سه سال حضور در این تیم به باشگاه بازیکن ساز پارس دشتستان پیوست تا روند حرفه ای خود را در این تیم ادامه بدهد و پس از دو سال حضور و کار زیر نظر مربیان این باشگاه به اردوی تیم ملی جوانان کشورمان دعوت شد.

ماحصل گفتگوی خبرنگار اتحاد جنوب با بازیکن آینده دار کشورمان را در ادامه می خوانید:

*در خصوص اردوی تیم ملی جوانان و سطح کیفی آن توضیح دهید.
مرحله اول این اردو در همه استان های کشور برگزار شد و من هم یکی از انتخاب شدگان در میان بازیکنان استان بوشهر بودم که به مرحله دوم این اردو راه یافتم.
این مرحله بین بازیکنان استان های فارس، خوزستان، کرمان، اصفهان و بوشهر بود که در شهر بوشهر برگزار شد و من به لطف خدا توانستم در این مرحله هم مورد تأیید قرار بگیرم.
مرحله سوم اردو در تهران برگزار شد که در این مرحله نیز با نظر مثبت کادر فنی به مرحله پایانی راه یافتم، این اردو از یکم تا پنجم مردادماه به مدت پنج روز در کمپ تیم های ملی به طول انجامید و با وجود سخت بودن این اردوها موفق شدم مورد تأیید مربیان تیم ملی قرار بگیرم.

*نمایندگان استان را در این دوره از اردو از نظر سطح کیفی چطور دیدی؟
مرحله پایانی اردوی تیم ملی جوانان که در مجموع ۵۰ بازیکن دعوت شده بودند در قالب دو گروه ۲۵ نفره برگزار شد که در گروه اول من و مهران حاجب (بازیکن تیم شاهین بوشهر) حضور داشتیم و از تاریخ ۱ تا ۳مرداد طول کشید و در گروه دوم نیز که از تاریخ ۳ تا ۵ مرداد طول کشید سه بازیکن دیگر از استان بوشهر حضور داشتند و به لطف خدا من و مهران حاجب توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم ولی از عملکرد سه بازیکن هم استانی که در گروه دوم حضور داشتند اطلاعی ندارم.
در حال حاظر منتظر هستیم تا استعدادیاب ها اسامی نهایی قبول شدگان را در سایت رسمی تیم های ملی پایه اعلام کنند.

*سطح کیفی فوتبالیست های استان در مقایسه با سایر استانها چگونه است؟
بازیکنان استان بوشهر بسیار با استعداد هستند و فقط باید شرایطی برای شکوفا شدن استعدادهای آنها مهیا شود که این استعدادیابی تیم ملی فرصت خوبی برای بچه های استان ما بود و این بچه ها با انتخاب شدنشان ثابت کردند شایستگی و لیاقت حضور بیشتر در سطوح بالاتر را دارند، هر چند که استان ما امکانات کمتری نسبت به برخی استان های دیگر دارد.
*در خصوص عملکرد خودت در این دوره از تمرینات بگو.
استعدادیاب ها و مربی های تیم ملی سال هاست که در این عرصه کار می کنند و تجارب زیادی دارند و به هر حال ملاک هایی برای انتخابشان در این زمینه دارند، ملاک هایی مانند مانند کنترل توپ، تصمیم گیری ها و چیزهای دیگر..‌. که خدا را شکر من با عملکرد خوبی که داشتم توانستم نظر این مربیان را جلب کنم و به مرحله پایانی برسم.

*به عنوان بازیکن باشگاه پارس دشتستان این پیشرفت را مدیون چه کسانی هستید؟
پیشرفتی که تا به اینجای کار داشتم را اول مدیون و مرهون لطف خداوند و خانواده ام هستم و سپس زحمات مربی هایی که در سال گذشته در تیم پارس با من کار کردند.
ولی اگر بخواهم واقع بینانه در مورد بحث فنی و تکنیکی فوتبالم حرف بزنم جناب آقای محسن بازدار مربی خوب و با دانش، در سالی که گذشت کمک بسیاری در مسیر فوتبالم به من کردند و من چیزهای زیادی از ایشان  یاد گرفتم که جا دارد در همین جا از ایشان تشکر کنم.

*و صحبت پایانی؟
قدردان زحمات پدر و مادرم هستم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا به اهدافم برسم، از شما هم تشکر می کنم که این وقت را در اختیارم گذاشتید و همچنین آرزوی موفقیت برای تمامی بازیکنان جوان استان را دارم./جکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین