امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 تير 1396 - 00:33
داور خوش استیل و خوش قامت برازجانی

اتحاد خبر:حمد حسین زاهدی فرد داور خوش استیل و خوش قامت برازجانی ، تست داوری لیگ برتر را با موفقیت سپری نمود . به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،شامگاه پنج شنبه پانزدهمین روز از تیرماه نود و شش ، مهندس محمد حسین زاهدی فرد داور بلند قامت برازجانی ، تست آمادگی جسمانی داوری را با موفقیت پشت سر گذاشت و با به دست آوردن کسب نمره قبولی ...

اتحاد خبر - اصغر شعبانی:محمد حسین زاهدی فرد داور خوش استیل و خوش قامت برازجانی ، تست داوری لیگ برتر را با موفقیت سپری نمود .

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،شامگاه پنج شنبه پانزدهمین روز از تیرماه نود و شش ، مهندس محمد حسین زاهدی فرد داور بلند قامت برازجانی ، تست آمادگی جسمانی داوری را با موفقیت پشت سر گذاشت و با به دست آوردن کسب نمره قبولی ، فصل آینده در لیگ برتر فوتبال کشور به قضاوت خواهد پرداخت .

گفتنی است جلیل شعرانی و علی ابراهیمی از دیر ، حسین مرادی و علی احمدی از بوشهر دیگر داوران هم استانی هستند که ایشان نیز با سپری کردن موفقیت آمیز تست آمادگی جسمانی داوری بعنوان کمک داور و داور در هفدهمین دوره لیگ برتر حضور خواهند داشت .


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/04/17 - 08:07
0
0
ضمن تبریک به جناب زاهدی فرد کاش ایشون فراموش نکنند سه سال پیش با چه شرایط سختی در هیئت استان دوستان همشری اش در کمیته داوران شهرستان با چه هزینه های اجتماعی ای دست از حمایت از ایشان تا حصول نتیجه نکشیدند و در مقابل ظلم حاکم برهیئت فوتبال استان نسبت به دشتستان و دشتستانیها ایستادند تا ایشان برای دشتستان افتخار افرین باشند. امیدوارم برای پاسبانی از ان حمایت ها اخلاق مداری را هیچ گاه همراه با تواضع قلبی در برابر مردم و دوستانشان فراموش نکنند. ارزوی بهترینها برای تمام سرمایه های انسانی دشتستان در ورزش و سایر زمینه ها دارم/ج
1396/04/16 - 04:51
0
0
زنده باد جناب زاهدی فرد ، تبریک به دشتستان بزرگ
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین