امروز: يکشنبه 03 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1396 - 12:24
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر :

اتحادخبر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ۸۰ پروژه ورزشی ناتمام در استان بوشهر به اعتباری افزون بر ۸۰ میلیارد تومان نیاز داشت که از این تعداد ۵۶ پروژه به بهره برداری تکمیل شدو ۱۹ پروژه دیگر تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

بهروزیان‌فر

به گزارش تسنیم،  احمد بهروزیان‌فرد صبح امروز در نشست هم‌اندیشی هیئت‌های ورزشی و نواب رئیس این هیئت‌ها هدف از تشکیل این جلسه را تقدیر از خدمات روسای هیئت‌های ورزشی استان بوشهر در سال گذشته عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به کمبود منابع مالی ورزش استان  ورزشکاران استان بوشهر در سال گذشته مدال‌های رنگارنگی در رشته‌های ورزشی کسب کردند.

وی به موفقیت ورزشکاران استان بوشهر در سال 96 اشاره کرد و افزود: در دوماه گذشته  ورزشکاران استان بوشهر در بعد قهرمانی بیش از 16 نشان در رده جهانی و  آسیایی کسب کرده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از ارزیابی هیئت‌های ورزشی استان بوشهر خبرداد و  بیان کرد: امسال هیئت‌های ورزشی در چندین شاخص همگانی، قهرمانی، ورزش  بانوان، فراهم شدن حامی مالی، آورده منابع مالی فدراسیون  ارزیابی می‌شوند و اعتبارات بر اساس شاخص به هیئت‌های ورزشی تخصیص داده شود.

 وی با اشاره به فعال کردن باشگاه‌های ورزشی زیر نظر هیئت‌ها تاکید کرد: وظیفه هیئت‌ها تیم‌داری در لیگ‌های کشوری نیست.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی استان بوشهر در رده اول تا پانزدهم کشوری قرار دارند تاکید کرد: بر اساس ارزیابی فدراسیون‌های ورزشی در سال گذشته بیش از 70 درصد هیئت‌های ورزشی استان بوشهر در رتبه اول تا پانزدهم کشور قرار دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر به زیر ساخت‌های ورزشی استان بوشهر پرداخت و افزود:80 پروژه  ورزشی ناتمام در استان بوشهر به اعتباری افزون بر 80 میلیارد تومان نیاز داشت که از این تعداد 56 پروژه به بهره برداری  تکمیل شدو 19 پروژه دیگر تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

 وی از افزایش اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر خبرداد و گفت: تلاش می‌شود امسال اعتبارات ورزش استان بوشهر در بین هیئت‌های ورزشی سه برا‌بر می‌شود./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین