امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1396 - 10:44
رئیس دبیرخانه سلامت بوشهر:

اتحادخبر: رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت و مواد غذایی استان بوشهر گفت: کاهش مراجعات درمانی نیازمند حذف مشکلات بهداشتی است.

به گزارش مهر، عیسی صفوی عصر یکشنبه در نشست شورای سلامت شهرستان دیلم اظهار داشت: در تیرماه سال ۹۲ نظام‌نامه کشوری مدیریت سلامت همه جانبه برای تدوین کلید خورد که به‌عنوان دومین سیاست کلی سلامت کشوری معرفی می‌شود.

وی اضافه کرد: در این برنامه بایستی عوامل اجتماعی مرتبط با بیماری‌ها شناخته شده و برنامه‌ریزی و تلاش برای حذف مشکلات بهداشتی انجام شود تا بار مراجعه به درمان کاهش یابد.

رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت و مواد غذایی استان بوشهر افزود: در این راستا لازم است سه واژه سلامت، درمان و بهداشت را همواره مد نظر قرار داده کما اینکه فلسفه این نظام نامه درمان نیست بلکه طی یک مکانیسم و با همراهی همه ادارات و فعالان شهرستان، بار مراجعین به بیمارستان کاهش خواهد یافت.

محمود ذاکری سرپرست شبکه بهداشت و درمان و دبیر شورای سلامت شهرستان دیلم نیز موضوعات و اهداف جلسه را بیان کرد و خواستار همکاری هرچه بیشتر ادارات شهرستان برای عملیاتی کرد برنامه مذکور شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین