امروز: دوشنبه 19 آذر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1396 - 09:38
معاون بنادر و دریانوردی بوشهر:

اتحادخبر: معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: عملیات امداد و نجات موتور لنج مضطر با موفقیت انجام شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد شکیبی‌نسب اظهار داشت: در پی اعلام اضطرار موتور لنج باری مذکور که در مسیر دبی به دلوار در حال تردد بود به مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی دیر، مبنی بر از کار افتادن موتورها و نیاز به عملیات یدک کشی بلافاصله هماهنگی‌های لازم به‌عمل آمد و شناور کیش ۸۱۳ به منطقه اعزام شد.

وی افزود: با رسیدن شناور کیش ۸۱۳ به موقعیت اعلام شده، ناگهان پیام عدم رویت و عدم پاسخگویی رادیویی موتور لنج مضطر از سوی  شناور امداد رسان مخابره شد، از این رو با دریافت این پیام و با توجه به وضعیت نامساعد جوی شناور ناجی ۸ به منظور گشت‌زنی و جستجو به موقعیت اعزام شد.

وی اضافه کرد: شناور ناجی ۸ بعد از گذشت ۲ ساعت جستجو نهایتا موفق به رویت موتور لنج مضطر شد و با هماهنگی با مرکز جستجو و نجات دیر موتور لنج صیادی برای یدک کردن لنج مضطر اعزام شد.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: شناور ناجی ۸ پس از رسیدن شناور صیادی و حصول اطمینان از ایمنی هر دو شناور، به سمت پایگاهش بازگشت شناور مضطر نیز توسط شناور امدادرسان به اسکله بندر دیر انتقال و پهلوگیری داده شد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین