امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1396 - 10:36
رئیس صنعت، معدن و تجارت بوشهر:

اتحادخبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: واحدهای تولیدی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حسین حسینی محمدی از فعال شدن بخش تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرح‌های نیمه‌تمام باپیشرفت بالای ۶۰ درصد واحدهای تولیدی صنعتی، معدنی و صنفی در سامانه بهین‌یاب از امروز ۲۸ خرداد ماه ۹۶ برای ثبت‌نام تسهیلات خبر داد.

وی افزود: با توجه به راه‌اندازی و فعال شدن بخش تسهیلات رونق تولید سامانه مذکور و پیگیری‌های به‌عمل آمده در سال جاری از امروز ۲۸ خرداد ماه ۹۶ واحدهای تولیدی می‌توانند پس از نام‌نویسی در سایت بهین‌یاب و دریافت کد رهگیری برای بررسی طرح‌ها در جلسات کمیته بررسی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مراجعه کنند.

حسینی محمدی اضافه کرد: واحدهایی که قبلا تسهیلات دریافت کرده‌اند هم می‌توانند در سامانه  مربوطه نام‌نویسی کنند.

وی با اشاره به اضافه شدن طرح بازسازی و نوسازی صنایع در سامانه بهین یاب تصریح کرد: این طرح دارای سه بخش باز سازی و نوسازی، طرح‌های بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی و واحدهای تولیدی فعال  برای حفظ ایجاد اشتغال جدید است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر یادآور شد: انتخاب بانک با خود متقاضیان است و پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری می‌توانند برای پیگیری به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کنند./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین