امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 خرداد 1396 - 14:22
مدیرعامل گاز بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: طی سه سال گذشته گازرسانی به صنایع استان بوشهر ۱۰۰ درصد افزایش یافت. به گزارش خبرنگار مهر، غلامعباس حسینی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان اقدامات خوبی صورت گرفته است و طرح‌های متنوع و متعددی...

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعباس حسینی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان اقدامات خوبی صورت گرفته است و طرح‌های متنوع و متعددی را در دست اجرا داریم.

وی به توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان اشاره کرد و ادامه داد: با طرح‌های اجرا شده در سال گذشته میزان گازرسانی به شهرهای استان بوشهر به ۹۸ درصد و گازرسانی به روستاهای استان به ۸۵ درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر بیان کرد: گازرسانی به صنایع را با جدیت دنبال می‌کنیم و تاکنون به ۱۶۱ مشترک صنعتی و ۱۱ شهرک صنعتی استان بوشهر گازرسانی شده است.

وی با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی گازرسانی به صنایع استان طی سه سال گذشته، خاطرنشان کرد: از جمله مشترکان عمده گاز استان می‌توان به پتروشیمی مبین، نیروگاه بعثت و نیروگاه عسلویه و پالایشگاه‌های پارس جنوبی اشاره کرد.

حسینی بیان کرد: گازرسانی به ۱۵۶ مرغداری در سطح استان نیز اجرا شده است که اجرای این طرح‌ها و پروژه‌ها نقش مهمی در کاهش مصرف گازوئیل و همچنین کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی دارد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین