امروز: دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 خرداد 1396 - 14:22
مدیرعامل گاز بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: طی سه سال گذشته گازرسانی به صنایع استان بوشهر ۱۰۰ درصد افزایش یافت. به گزارش خبرنگار مهر، غلامعباس حسینی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان اقدامات خوبی صورت گرفته است و طرح‌های متنوع و متعددی...

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعباس حسینی صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از طرح‌های گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه گازرسانی به نقاط مختلف استان اقدامات خوبی صورت گرفته است و طرح‌های متنوع و متعددی را در دست اجرا داریم.

وی به توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای استان اشاره کرد و ادامه داد: با طرح‌های اجرا شده در سال گذشته میزان گازرسانی به شهرهای استان بوشهر به ۹۸ درصد و گازرسانی به روستاهای استان به ۸۵ درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر بیان کرد: گازرسانی به صنایع را با جدیت دنبال می‌کنیم و تاکنون به ۱۶۱ مشترک صنعتی و ۱۱ شهرک صنعتی استان بوشهر گازرسانی شده است.

وی با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی گازرسانی به صنایع استان طی سه سال گذشته، خاطرنشان کرد: از جمله مشترکان عمده گاز استان می‌توان به پتروشیمی مبین، نیروگاه بعثت و نیروگاه عسلویه و پالایشگاه‌های پارس جنوبی اشاره کرد.

حسینی بیان کرد: گازرسانی به ۱۵۶ مرغداری در سطح استان نیز اجرا شده است که اجرای این طرح‌ها و پروژه‌ها نقش مهمی در کاهش مصرف گازوئیل و همچنین کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی دارد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین