امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 خرداد 1396 - 14:16
معاون آب و فاضلاب بوشهر:

اتحادخبر: معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: انشعابات غیرمجاز آب در بوشهر و برازجان ساماندهی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سهراب بیاتی اظهار داشت: ۹۲ درصد مشترکان آب شهرهای استان بوشهر در بخش خانگی هستند به گونه‌ای که بیش از ۲۶۵ هزار فقره انشعاب آب در شهرهای استان بوشهر تحت پوشش خدمات شرکت آبفای استان بوشهر هستند که ۹۲ درصد آن در بخش خانگی و مابقی در عرصه‌های تجاری، صنعتی، اداری و سایر کاربری‌های دیگر هستند.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۷۰ میلیون و ۵۶۸ هزار متر مکعب آب در شهرهای استان بوشهر مصرف شده که ۳۷ میلیون و ۲۰۷ هزار متر مکعب در بخش خانگی و ۳۳ میلیون و ۳۶۱ هزار متر مکعب در بخش غیر خانگی است.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به مصرف آب در شهرهای استان بوشهر گفت: مصرف آب در شهرهای استان بوشهر نسبت به سال قبل ۳ درصد افزایش یافته و این در حالی است که مصرف آب در بخش مشترکان خانگی کاهش ۳ صدم درصدی دارد.

بیاتی بیان کرد: در دو ماه نخست امسال نیز ۹.۵ میلیون متر مکعب آب در شهرهای استان بوشهر مصرف شده که ۷.۲ میلیون متر مکعب آن در بخش خانگی است.

وی با اشاره به وجود انشعابات غیرمجاز آب استان بوشهر افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده بیشترین انشعابات غیرمجاز آب در شهرهای بوشهر و برازجان شناسایی شده است که امسال بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ساماندهی می‌شود./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین