امروز: يکشنبه 27 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 28 خرداد 1396 - 09:08
رئیس کمیته امداد بردخون خبر داد؛

اتحادخبر: رئیس کمیته امداد امام خمینی بخش بردخون از توزیع ۲۸۵ سبد غذایی بین مددجویان کمیته امداد خبر داد.

حسن زیارتی در گفت‌وگو با  مهر اظهار داشت: ۲۸۵ سبدغذایی به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال بین مددجویان کمیته امداد و خانواده های ایتام بخش بردخون توزیع شد.

وی ادامه داد: یکی از جلوه‌های روحانی و معنوی که پیک عطوفت و مهربانی را در فضای ماه رمضان به حرکت درمی‌آورد اطعام و افطار نیازمندان و ایتام است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بخش بردخون افزود: توجه به ابعاد و ظرافت ها در انجام این سنت پسندیده غنای آن را دوچندان خواهد کرد و کمیته امداد برای بهره مندی از خوان نعمات الهی ضیافت افطاری تشکیل داده است.

زیارتی اضافه کرد: در ایام ماه رمضان چهار سفره با حضو دو هزار نفر از مددجویان گسترده است و پنج هزار غذای گرم بین خانواده های تحت پوشش توزیع شده و ۵ بسته غذایی به ارزش ۱۵ میلیون ریال و ۴۵ کیلوگرم گوشت گرم نیز به فرزندان معنوی امداد تحویل داده شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی بخش بردخون خاطرنشان کرد: در این ایام با حضور مسئولان دیدارهایی با خانواده های دارای بیماری خاص و صعب العلاج داشته ایم که پیگیر مشکلات آنان هستیم./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین