امروز: سه شنبه 01 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 خرداد 1396 - 09:32
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ضمن تسلیت شهادت حضرت امام علی علیه السلام گفت: معرفت و تبعیت از سیره امام علی (ع) ضامن رستگاری انسان است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی عصر چهارشنبه در جمع فعالان تبلیغی بوشهر ضمن تسلیت شهادت حضرت امام علی(ع)، اظهار داشت: حضرت علی علیه السلام پس از پیامبر اسلام (ص) بودند اعلم الناس بود.

وی اضافه کرد: پیامبر اسلام درباره آن حضرت فرمودند که انا مدینه العلم و علی بابها، آن حضرت در قضاوت، حکومت‌داری و زهد کم نظیر و حتی می توان گفت بی نظیر بودند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بیان داشت: حضرت امیرالمومنین علیه السلام شخصیت بزرگ بودند که پس از نبی مکرم اسلام (ص) جزء برترین و موثرترین کسانی بودند که در تاریخ اسلام نقش آفرینی کردند و ویژگی هایی داشت که منحصر به فرد بود.

وی گفت: حضرت امام علی (ع) شخصیتی الهی، و اسبق الناس در پذیرش دعوت الهی یعنی پذیرش دین مبین اسلام، اعدل الناس بودند به معنی عادل ترین مردم و از شجاع ترین کسانی بود که در کنار نبی مکرم اسلام حضور داشتند.

حجت الاسلام سروستانی ادامه داد: امام علی شخصیتی بودند که از همان دوران آغاز رسالت پیامبر خود را وقف اسلام کرد جان خود را کف دست نهادند و در دفاع از آخرین فرستاده الهی و دین مبین اسلام تمام تلاش خود را انجام داد.

وی افزود: ایشان شخصیتی بودند که از طرف ذات احدیت به عنوان امام امت و استمرار بخش راه نبوت انتخاب می شود و امام علیه السلام بودند و همواره نگاه ایشان برای کمال و ترقی اسلام و ارزش‌های دینی در جامعه بود.

حجت الاسلام سروستانی اظهار داشت: امام علی به همان میزانی که عبادتش برای رضای خدا بود جهاد، انفاق، قضاوت، توجه به محرومان، اداره امور زندگی، تربیت فرزندان، مبارزه با طاغوتیان و همه و همه برای خدا بود./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین