امروز: جمعه 29 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 خرداد 1396 - 10:47

اتحادخبر: برای درج ديدگاه، انتقاد و پيام هايتان در اين ستون از طريق نظرات خبرهاي سايت، ارسال پيامك به شماره 09398733067، تماس با شماره 09010788473 و   34230940-077   و ارسال ايميل ettehadkhabar@gmail.com اقدام فرماييد.

اتحادخبر: مشکلات و کمبودها و نارسایی های ساختار شهری برازجان بر کسی پوشیده نیست، اما دیدن مشکلات کوچک و موارد پیش پا افتاده که رفع آن بسیار ساده است اما ماه ها شهروندان را به زحمت می اندازد آنها را از روند مدیریت شهر ناامید می کند.

 

ساکنین کوچه 25 بلوار آیت الله خامنه ای در منطقه 69 هکتاری چندین ماه است که از مشکل جدول ابتدای این کوچه در مشقت هستند. بارها که اتومبیل ساکنین این کوچه و یا افرادی که به اینجا رفت و آمد می کنند در این چاله سقوط کرده و حتی باعث خسارت به چرخ ماشین شده است اما تاکنون نه کسی رسیدگی کرده و نه حتی به فکر این مشکل و خسارت ها و آسیب ها و حوادث احتمالی آن هستند.

گفتنی است که این مشکل از سوی ساکنان این منطقه به شهرداری هم اعلام شده اما همچنان ترتیب اثر داده نشده است.

اینکه شهرداری شهری به وسعت برازجان به اعتراضات و مشکلات شهروندان رسیدگی نمی کند مگر زمانی که حادثه ای وقوع پیدا کند جای بسی تاسف دارد، و اینکه مردم باید برای حل کوچکترین مشکلات در محل زندگی خود ماه ها صبر کنند باعث می شود به این نتیجه برسند که وجود شهرداری و یا عدم وجود آن هیچ تفاوتی برای این شهر فراموش شده نخواهد داشت. 

 

*جمعی از ساکنین بلوار آیت الله خامنه ای (خ 69 هکتاری)


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
شهرداری برازجان : وقتی اتفاقی بزرگ روی داد در صدد علاج بر می آید ، اما متاسفانه پیشگیری در کار نیست : علت اصلی این است که از قانونمندی گریزان هستند وبا بی خیالی وضعف کاری اقدام می کنند ، ودر شهرداری حتی دستور شهردار اجرا نمی شود !!!!!/ص
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین