امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 خرداد 1396 - 11:32
مدیرکل محیط زیست بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: آلودگی ۲ محل شنا در ساحل بوشهر بیش از حد مجاز است. به گزارش مهر، حسین دلشب ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با بررسی‌های صورت گرفته، میزان آلودگی شناگاه‌های پلاژ آقایان و پارک سیادت بوشهر بیش از حد مجاز است و موجب نگرانی است. وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی لازم...

اتحادخبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: آلودگی ۲ محل شنا در ساحل بوشهر بیش از حد مجاز است.

به گزارش مهر، حسین دلشب ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با بررسی‌های صورت گرفته، میزان آلودگی شناگاه‌های پلاژ آقایان و پارک سیادت بوشهر بیش از حد مجاز است و موجب نگرانی است.

وی با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی لازم به شهرداری بوشهر و دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است، ادامه داد: در دیگر نقاط ساحلی استان مشکل نگران‌کننده‌ای برای محل‌های شنا وجود ندارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از رفع تصرف ۴۶۰ هکتار از زمین‌های تحت حفاظت این سازمان در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: با اقدامات و پیگیری‌های انجام شده، حکم ابطال ۲۳ پرونده تفیر کاربری اراضی نیز گرفته شد.

وی از تلاش برای خاموشی فلرهای پارس جنوبی خبر داد و اضافه کرد: پسماندهای ویژه نیز یکی دیگر از چالش‌های زیست‌محیطی در پارس جنوبی است که جانمایی مکان سایت دفع پسماند انجام شده است.

دلشب با اشاره به اینکه ۱۰ کانون ریزگرد در سطح استان بوشهر شناسایی شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون اقدام چندانی برای رفع این مشکل انجام نشده است.

وی با اشاره به اجرای طرح حفاظت از پلنگ ایرانی با استفاده از کارشناسان و افراد بومی، افزود: برای نخستین بار در کشور، خسارت‌های وارده توسط پلنگ ایران پرداخت شد./جکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/03/24 - 12:32
0
0
باسلام و خسته نباشید خدمت تمام برادران عزیزی که در سازمان حفاظت محیط زیست استان و کشور به راستی و بدون چشم داشتی با کمترین امکانات و در بدترین شرایط آب و هوایی از محیط زیست پاسداری مینمایند عارضم به حضور جناب اقای دلشب برسانم که بنده یکی از فعالین در حوزه محیط زیست میباشم و تا انجا که مقدور بوده از محیط زیست پاسداری نمودم برای مثال اینکه تعدادی از شکارچیان پرنده را با برگزاری جلسات و رفتن به منزل انها تمام سعی و تلاشم را کردم که از شکار پرندگان مهاجر منصرف شوند و تا حدودی نیز موفق بوده ام اما جای بسی تاسف و دلسردی و نا امیدی هست وقتی میبینم مامورین شما در بعضی از نقاط استان با این شکارچیان مبارزه که نمیکنند هیچ دست همکاری با انها دارند و در به دام انداختن پرنده های نادر مهاجر همکاری میکنند پرنده هایی مانند هوبره و دلیجه و کبک وووو از شما برادر بزرگوار عاجزانه و خالصانه تقاضا دارم تا نظارت بیشتری بشود خصوصا مناطق حفاظت شده از جمله منطقه حفاظت شده حله از سه راهی روستای دهنو تا اطراف کره بند و اطراف ان، منتظر اقدامات شما هستم اگر نتیجه نگرفتم با اسناد و مدارک به سازمان حفاظت محیط زیست کشور مراجعه خواهم نمود./ج
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین