امروز: شنبه 05 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1396 - 12:22
گفتگوی اختصاصی اتحاد خبر با هندبالیست برازجانی؛

اتحاد خبر-سرویس ورزشی: در این چند سال که به صورت مختصر به ورزش بانوان توجه شده، شیرزنان و دختران با استعداد برازجانی به سرعت مسیر ترقی را طی کرده و افتخارات بسیاری کسب کرده اند که دعوت «صبا باغبان» هندبالیست برازجانی به اردوی تیم ملی هندبال بانوان از این موفقیت ها است. وی در گفتگو با اتحاد خبر می گوید: آرزویم این است با نام شهرستان دشتستان ملی پوش ...

اتحاد جنوب - سرویس ورزشی: در چند سالی که به صورت مختصر به ورزش بانوان نگاهی گذرا شده است، شیر زنان و دختران با استعداد برازجانی به سرعت مسیر ترقی را طی کرده اند و افتخارات بسیاری را کسب کرده اند که در این راستا دعوت صبا باغبان هندبالیست قابل برازجانی به اردوی تیم ملی هندبال بانوان از این موفقیت ها است.

صحبتی با ایشان کرده ایم و دغدغه های هندبال برازجان را از زبان ایشان شنیده ایم که قابل تامل است.


* با سلام، لطفا خودتان را معرفی بفرمایید.
سلام و عرض ادب خدمت مردم شهرم، صبا باغبان هستم متولد ۱۳۷۹ در شهر برازجان از استان بوشهر.
* از چه سالی و چگونه وارد ورزش هندبال شدید؟
از سال ۱۳۹۰ در مدرسه و از طریق دبیر ورزشم سرکار سهیلا جنگجو رو به این رشته آوردم  و در یکی از استعدادیابی هایی که برگزار شده بود حضور پیدا کردم، در ابتدای استعدادیابی عملکرد درخشانی داشتم و این استعداد و علاقه را درون خودم می دیدم که می توانم در این رشته پیشرفت داشته باشم.
* انتظارات شما از ورزش چیست؟
انتظارم از ورزش و استان و خصوصا شهرستان این است که ما را حمایت کنند، چون ما بازیکنان بسیاری خوبی داریم که اگر ما را حمایت کنند می توانیم در تمامی مسابقات شرکت کنیم، آینده بسیار خوبی داشته باشیم و افتخاری برای شهرستان و استان خود خواهیم شد.
* آرزوی ورزشی ورزشی شما چیست؟
آرزویم این است، با نام شهرستان دشتستان ملی  پوش شوم و بتوانم افتخاری برای شهرم کسب کنم.
*بالاترین قله افتخار برای شما چیست؟
قهرمانی جهان بلندترین قله افتخار من است که با توجه به پتانسیل ایران در هندبال دور از انتظار و فراتر از حد توقع نیست و امیدوارم روزی به این مهم دست پیدا بکنیم.
*از اعزام های سال گذشته بگویید؟
شركت در مسابقات ساحلي در اصفهان
شركت در اردوي تيم ملي در بوشهر
شركت در اهواز به عنوان ليگ دسته دو
شركت در مسابقات نونهالان و بزرگسالان
شركت در مسابقات منطقه هشت
* برای آینده ورزشی خودتان برنامه خاصی دارید؟
بله برای اینده ورزشیم برنامه خاصی دارم که با تلاش و کوشش امیدوارم در تیم ملی و یکی از باشگاههای خوب ایران و جهان بازی بکنم.
* امکان پیشرفت در شهر برازجان را چگونه می بینید؟
شهر برازجان یکی از قطب های خوب ورزشی ایران است در آن نه تنها رشته هندبال بلکه تمامی رشته ها استعدادهای درخشانی دارند و اگر مسئولین بتوانند از ما حمایت کنند، می توانیم در تمامی رشته ها ملی پوش داشته باشیم ولی اگر ما را حمایت نکنند متاسفانه شهرستان دشتستان و ورزشکاران آن نمی توانند هیچ سهمی از اردوهای ملی و ورزش کشور داشته باشند.
* ورزش برازجان را چه مشکلی در رکود برده است؟
 ما از نظر مالي مشكل داريم چون اگر از نظر مالي تامين شويم، با پتانسيل هاي موجود و پشتكارمان آینده روشنتری خواهیم داشت چرا كه به نسبت ديگر هيئت ها مسئولين ما توجه خاصي به ما دارند با همان بودجه اندك که برای ورزش دشتستان داده می شود.
* در پایان اگر صحبتی دارید بفرمایید.
در پایان جا دارد از حاج رضا مصباحی و خانم لاری دشتی تشکر کنم.
و مخصوصا باید تشکر ویژه ای داشته باشم از مربی های زحمتکشم مرضیه وفادل و لاری دشتی که در این سالها ما را یاری کرده اند و در سختی ها و مشکلات  ما را تنها نگذاشته اند و در همه حال پشتیبانم بوده اند و با پشتیبانی خود به ما دلگرمی بسیاری می دادند و ما تمام موفقیت هایمان را مدیون زحمت های بی دریغ آنها هستیم.
بنده از طرف خودم و بچه های تیم از این دو شخص بزرگوار که مراحل پیشرفت را در مسیر زندگی ما قرار داده اند تشکر می کنم و از اتحاد جنوب که این فرصت را در اختیارم قرار دادند بسیار سپاسگذارم./جکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/03/24 - 15:12
0
0
درودبرفرزندان پاک وغیوردشتستان چه مردش وچه زنش که همیشه برای این دیارکهن قهرمان حماسه های بزرگ آفریدندونام بزرگ شهردیارمان رادرایران بزرگ به بزرگی وقهرمانی به نمایش وتحریردرآوردند./ج
1396/03/24 - 00:43
0
0
درود بر افتخار بانوی هندبال ایران از شهر (برازجان برتر از جان) درود بر مربیان و مشوقان این بانوی قهرمان همچون خانم لاری دشتی . حج رضا مصباحی . بهزادی دلسوز و خانم قهرمانپور و... درود بر همه تون
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین