امروز: يکشنبه 03 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 خرداد 1396 - 13:27
در پی حملات تروریستی اخیر در ایران؛

اتحاد خبر-کوروش انصاری: در پی حملات تروریستی اخیر در ایران؛ ضروری است همه نیروهای امنیتی و نظامی و همه اقشار مردم با هوشیاری از هرگونه تلاش مذبوحانه دشمن غافل نباشند. این هوشیاری تنها به معنی مترصد کشف اقدامات تروریستی بودن نیست زیرا اقدامات تروریستی اغلب نمی تواند آسان و همه گیر باشد مگر این که زمینه های اجتماعی آن از قبل فراهم بشود.

نیروهای امنیتی و نظامی و مردم با هوشیاری از هرگونه تلاش مذبوحانه دشمن غافل نباشند

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض تسلیت خدمت ملت شریف ایران و خانواده محترم شهدای حملات تروریستی هفته گذشته عناصر خودفروخته داخلی در مرقد امام خمینی(ره) و خانه ملت که البته به لطف خداوند و تلاش نیروهای همدل سپاه، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی ناکام ماند، ضروری است همه نیروهای امنیتی و نظامی و همه اقشار مردم با هوشیاری از هرگونه تلاش مذبوحانه دشمن غافل نباشند. این هوشیاری تنها به معنی مترصد کشف اقدامات تروریستی بودن نیست زیرا اقدامات تروریستی اغلب نمی تواند آسان و همه گیر باشد مگر این که زمینه های اجتماعی آن از قبل فراهم بشود. بنابراین مردم ما بایست در همه زمینه ها توجه و دقت کافی مبذول دارند. یکی از این زمینه ها می تواند در اقدامات بسیار ریز و به ظاهر کم اهمیت باشد. همانگونه که می دانیم اینک داعش به دلیل رانده شدن از عراق و سوریه در بدترین وضعیت خود نسبت به چند سال گذشته قرار دارد و به جز اقدامات تروریستی جسته و گریخته قدرت اقدامات سازمان یافته قبلی را ندارد. اما ممکن است خدای نکرده دشمنان قسم خورده این سرزمین مانند اسرائیل که از پیش منتظر چنین فرصتی برای ایجاد تفرقه و ناامنی در کشور بوده اند با استفاده از فرصت، با اقداماتی چون زدن پرچم داعش بر روی یک پل و مانند این ها که در یک کشور پهناور همچون ایران (که دوامش بسیار باد) کار دشواری نیست و با فضاسازی که متاسفانه ناخودآگاه قسمتی از آن توسط خود مردم و البته بی هیچ قصدی در فضای مجازی گسترش می یابد، از یکسو با بزرگ نمایی و به دروغ، داعش را به وجود نیروهای حامی خود در کشور دلخوش کنند و از سویی دیگر با فریب افراد ناآگاه و سست اراده به آسایش مردم خلل وارد نمایند. غافل از این که مردم و مسئولین در جهت امنیت و آسایش کشور دست به دست هم داده و هر گونه اقدامی را زیر نظر دارند و تلاش دشمنان به جز ناکامی و شرمساری خودشان نتیجه ای در بر نخواهد داشت.
از این رو با قدردانی از هموطنان فهیم، شایسته است در صورت مشاهده هرگونه سوء اقدام اجتماعی و یا تروریستی، به جای انتشار آن ها در فضای مجازی که به نظر می رسد ناخواسته خود دامن زدن به اهداف دشمنان این مرز و بوم باشد نسبت به گزارش فوری به نهادهای امنیتی و انتظامی اقدام نماییم تا هم با اقدامات کارشناسانه، عامل و علت موضوع شناسایی شود و هم برخورد لازم امنیتی صورت بگیرد و ان شاءالله امنیت و آرامش، بیش از پیش در کشور حاکم گردد. 

 

کوروش انصاریکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین