امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 خرداد 1396 - 10:41

اتحاد خبر: جشنواره بهترین ها برای غنچه های شهر با محوریت شهر دوستدار کودک عصر سه شنبه 2 خرداد توسط معاونت فرهنگی شهرداری برازجان برگزار شد.

اتحاد خبر: جشنواره ی بهترین ها برای غنچه های شهر با محوریت شهر دوستدار کودک عصر سه شنبه 2 خرداد برگزار شد.


علی پورجم، معاون فرهنگی شهرداری برازجان در گفتگو با اتحاد خبر، اظهار داشت: این جشنواره از خرداد ماه امسال با برنامه ریزی و اهداف خاصی در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری برازجان ، استارت خورد و سعی بر آن داریم که این برنامه را تقریبا ماهانه در نقاط مختلف از سطح شهر انجام و پوشش دهیم.


وی افزود: هدف از اجرای برنامه ی امروز ، به تصویر کشیدن ذهنیت کودکان از شهر مورد علاقه شان بود تا بتوانیم در راستای این تصاویر شهرسازی شهر خود را به سمت خواسته های کودکان که قشر مهمی از جامعه را تشکیل می دهند سوق دهیم و به نظرات آن ها نیز احترام بگذاریم .

پورجم با اشاره به حضور خانواده ها در جشنواره گفت: جشنواره ی امروز با استقبال فوق العاده خانواده ها و کودکان شهر روبرو شد و این نشان از علاقه مندی آن ها به مشارکت در سطح شهر است.

معاون فرهنگی شهرداری برازجان تاکید کرد: حدود 300 کودک در سنین مختلف ( مورد خاص ، مشارکت کودک 11 ماهه که فقط کاغذ خود را خط خطی کرده بود ) با کشیدن شهر مورد علاقه ی خود در قالب نقاشی در این جشنواره با مجموعه ی ما مشارکت داشتند ، که تصمیم بر ان است از این تصاویر پژوهشی علمی در راستای شهر برازجان دوستدار کودک انجام شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/03/04 - 00:50
2
1
خیلی عاالی بود واقعا خوش گذشت
1396/03/03 - 11:29
2
2
ان شالله تداوم داشته باشد
1396/03/03 - 11:26
2
2
خدا قوت بر زحمت کشان شهر
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین