امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 آذر 1391 - 17:05
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از نصب 51 هزار انشعاب گاز در استان بوشهر خبر داد. غلامعباس حسینی صبح شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: گازرسانی به مناطق مختلف استان بوشهر در سال‌های اخیر تلاش بسیار زیادی انجام شده و شاهد گازرسانی به شهرها و روستاهای مختلف استان هستیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از نصب 51 هزار انشعاب گاز در استان بوشهر خبر داد.

 

غلامعباس حسینی صبح شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی استان بوشهر اظهار داشت: گازرسانی به مناطق مختلف استان بوشهر در سال‌های اخیر تلاش بسیار زیادی انجام شده و شاهد گازرسانی به شهرها و روستاهای مختلف استان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به گازرسانی به بیش از 32 هزار خانوار در استان بوشهر، ادامه داد: بیش از 51 هزار انشعاب گاز در استان بوشهر تاکنون نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به گازرسانی به 95 درصد نقاط شهرستان کنگان، اضافه کرد: با نصب 9 هزار و 60 انشعاب گاز در این شهرستان، گازرسانی به بیش از 95 درصد شرای پنج‌گانه شهرستان کنگان انجام شده است.

وی در ادامه با اشاره به نصب چهار هزار و 729 انشعاب گاز و گازرسانی به چهار هزار و 205 مشترک در کنگان، به اجرای بیش از 168 هزار متر شبکه گازرسانی در سطح شهر کنگان اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: گازرسانی به همه نقاط شهر کنگان اجرا شد و انشعابات لازم نصب شده است.

پایان گازرسانی به شهر سیراف

حسینی در ادامه به روند گازرسانی به بندر سیراف اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: گازرسانی به این شهر پایان یافته است که در این شهر 647 انشعاب گاز نصب شده و تاکنون 389 خانوار از آن بهره مند شده‌اند که برای این منظور 23 هزار و 900 متر شبکه گازرسانی اجرا شده است.

وی با اشاره به گازرسانی به 95 درصد شهر نخل‌تقی، ادامه داد: در این شهر یک‌هزار و 400 انشعاب گاز نصب و 801 مشترک به شبکه گازرسانی پیوسته‌اند که 38 هزار و 553 متر شبکه گازرسانی اجرا شده است. 

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به گازرسانی 100 درصدی به شهر بنک، از اجرای 36 هزار و 18 متر شبکه گازرسانی در شهر بنک خبر داد و افزود: در این شهر یک‌هزار و 261 فقره انشعاب گاز نصب شده است که تاکنون 584 مشترک به شبکه گازرسانی متصل شده‌اند.

حسینی اظهار داشت: در شهر عسلویه نیز یک‌هزار و 23 انشعاب نصب شده و 489 مشترک به شبکه متصل شده‌اند که برای این مهم، بیش از 43 هزار متر شبکه گازرسانی اجرا شده است.

 

منبع: خبرگزاری مهرکانال تلگرام اتحادخبر

برچسب ها:
گاز , بوشهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین