امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 ارديبهشت 1396 - 10:17

اتحادخبر: تیم فوتبال باشگاه پارس برازجان که نماینده برازجان در مسابقات فوتبال نونهالان زیرگروه لیگ برتر می باشد در اقدامی خوب میزبان مسابقات شد.

اتحادخبر- محمدرضا کمالی نژاد: تیم فوتبال باشگاه پارس برازجان که نماینده برازجان در مسابقات فوتبال نونهالان زیرگروه لیگ برتر می باشد در اقدامی خوب میزبان مسابقات شد و در کنار شاهین بوشهر، نماینده بندرعباس و نماینده اندیمشک در یک گروه قرار گرفتند تا بعد از رقابت تیمها یک تیم به لیگ برتر فوتبال نونهالان ورود پیدا بکند.

پارس در بازی اول با تیم هم استانی به تساوی رسید و در بازی دوم مغلوب نماینده اندیمشک شد تا امیدی به صعود نباشد ولی با توجه به بازیکنان اندیمشکی که اصلا به نظر نمی رسید بازیکن رده سنی نونهالان باشند و به راحتی هر سه تیم را با اقتدار شکست دادند، بر آن شدند که اعتراض خود را به فدراسیون اعلام بکنند تا در صورت پذیرفته شدن این اعتراض، پارس با شکست نماینده بندرعباس آن هم با اختلاف دو گل به لیگ برتر فوتبال نونهالان صعود بکند.


پارسی ها که سرمربی گناوه ای و چند بازیکن گناوه ای نیز داشتند در برابر نماینده استان هرمزگان صف آرایی کردند و در شروع نیمه اول دو درگیری روی پلکان بین والدین بچه های شاهین بوشهر که میلی به صعود برازجانی ها نداشتند با برازجانی ها و محمد نجفی با مربی برازجانی که در همین سایت به آن پرداخته ایم تمرکز همه را گرفت و بازی در نیمه اول با تساوی یک بر یک به اتمام رسید ولی مشخص بود برازجانی ها فعل خواستن را در خود دارند و ومی توانند به گل برسند.
در نیمه دوم همانجور که پیش بینی میشد با خلق موقعیت های بسیار زیاد بالاخره پارسی ها به دو گل دیگر رسیدند و بازی با نتیجه سه بر یک به اتمام رسید.
در این بازی اتفاقاتی رخ داد که سالهاست در ورزش برازجان شاهد آن نبوده ایم و به کلی به دست فراموشی سپرده شده بود.


بازیکن گناوه ای تیم پارس با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و بعد از درگیری، دیگر بازیکن گناوه ای پارس به داور حمله ور شد و به نوعی از هم شهری خود حمایت کرد و داور را مورد ضرب و شتم قرار داد تا او نیز از بازی اخراج شود.
با توجه به این که باشگاه پارس و در راس آن غلامرضا دلگرم به عنوان مدیر فنی و دکتر گودرزیان نمونه بارز اخلاق و اخلاق مداری هستند نمیدانیم چه چیزی باعث رخ دادن چنین مسائلی شده است.


دیگر چیزی که نمود می کرد، عدم هماهنگی و آرامش در کادر فنی پارس بود و عدم مدیریت روی سکو از طرف تماشاگران این باشگاه که باعث تحریک این بازیکنان کم سن و سال شده بود و سرمربی محروم باشگاه پارس که از روی سکو بازی را دنبال میکرد از حالت عادی خارج بود و با عصبانیت کامل بازی را دنبال میکرد وبعد از بازی بازیکن خود را نیز مورد ضرب و شتم قرار داد.
حسین شکرانه دبیر کارکشته هیات فوتبال برازجان در این مورد اظهار داشت: برگزاری بازیهای پرسپولیس برازجان در سالهای اخیر در لیگ دسته دوم و دسته سوم باشگاهای کشور  نیز چنین مشکلاتی را برای ما به وجود نیاورده بود.


شکرانه در ادامه افزود: از نماینده هرمزگان و اندیمشک که کمال همکاری را کردند و شان و منزلت ورزش را نگه داشتند تشکر میکنم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.
امیدواریم در آتی شاهد چنین حرکاتی در فوتبال شهرمان نباشیم و باشگاه خوب و با برنامه پارس نیز که از مدیران و مربیان کار کشته و با نزاکت شهر و به صورت خاص زیر نظر مزدک گودرزیان که خدمات زیادی را به فوتبال ما کرده است که در آینده اثرات آن را بیشتر میبینیم از این مسائل دور شود./ص
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین