امروز: شنبه 28 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 09 ارديبهشت 1396 - 10:29

اتحادخبر: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: هوشمندی دولت تدبیر و امید در اتخاذ تصمیم های داخلی و بین المللی در چهار سال گذشته باعث نجات کشور از لبه پرتگاه شد. به گزارش اتحاد خبر، محمدباقر سعادت جمعه شب درآیین افتتاح ستاد تبلیغاتی انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی در بوشهر افزود: همگان خوب می دانند که در دولت های نهم و دهم ...

اتحاد خبر: محمدباقر سعادت جمعه شب درآیین افتتاح ستاد تبلیغاتی انتخاباتی حجت الاسلام حسن روحانی در بوشهر افزود: همگان خوب می دانند که در دولت های نهم و دهم چه مصیبت های بزرگی بر کشور وارد و در سایه بی تدبیری ها پرونده کشور به شورای امنیت فرستاده شد.

به گزارش اتحاد خبر به نقل از ایرنا، وی اضافه کرد: با این وجود روحانی با تحقق وعده خود پرونده ارجاع شده کشور به شورای امنیت را برگشت داد که این یکی از افتخارات مهم دولت است.
رئیس ستاد تبلیغاتی انتخاباتی روحانی در استان بوشهر گفت: تدبیر و درایت روحانی در دنیا زبانزد خاص و عام شده و با انتخاب وی بار دیگر مدیریت کشور بر محور قانون و تعقل اداره خواهد شد که در این نوع رویکرد سیاست های سلیقه گرایانه دیگر جایی نخواهد داشت.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حرکت بر محور قانون مداری و اخلاق بیان کرد: در این ارتباط نخبگان و فرزانگان جامعه باید سعی کنند خدمات چهارساله دولت را برای جامعه بازگوکنند.
وی گفت: دولت یازدهم با وجود مشکلات تحریم اقتصادی، گرفتاری های مضاعف و مانع تراشی برخی از افراد موفق به انجام کارهای بسیار بزرگی شد.
سعادت در ارتباط با دستاوردهای دولت تدبیر و امید اظهارکرد: رهاورد و به فرجام رسیدن برجام باعث شد تا در این دولت تاکنون سه فروند هواپیما به ناوگان هواپیمایی کشور افزوده شود که دولت نهم و دهم موفق به واردات حتی یک بالگرد نیز به کشور نشد.
وی افزود: باتوجه به اهتمام دولت به زیرساخت ها در زمستان امسال با آبگیری 15 سد 2 میلیارد و 500 میلیون مترمکعب آبگیری شده که این نیز یک دستاورد بزرگ برای دولت محسوب می شود.
سعادت گفت: امیدواریم با حضور حداکثری مردم در 29 اردیبهشت انتخابات فرارو در محیطی مملو از آرامش و به صورت باشکوه برگزار شود.
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: روحیه اصلاح طلبی مردم استان بوشهر در سطح کشور شهره است و هیچ وقت فرامونش نمی کنیم که برای انتخاب رئیس جمهوری دولت اصلاحات استان بوشهر رتبه دوم را در بین استان های کشور به خود اختصاص داد.
وی افزود: استان بوشهر همواره ثابت کرده که در حوزه اصلاح طلبی کشور سهم بسزایی دارد و همگان به این حوزه نگاه ویژه ای دارند.
رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در شهرستان بوشهر گفت: ستادهای شهر بوشهر در قالب پنج ستاد با عنوان ستادهای جوانان، فرهنگیان، ورزشکاران، بانوان و اقشار عمومی مردم فعالیت خواهند کرد.
غلامرضا دانشور افزود: ستاد بانوان روحانی در بوشهر نیز فعال شده و سایر ستادهای این شهر نیز درروزهای شنبه و یکشنبه بازگشایی می شوند.
وی گفت: سه ستاد نیز برای حومه بوشهر پیش بینی شده که 2 ستاد از این ستادها در چغادک و عالیشهر فعالیت می کنند.
دانشور یادآورشد: یکی از محورهای اصلی فعالیت این ستادها اطلاع رسانی خدمات دولت تدبیر و امید طی چهار سال گذشته است.
وی بیان کرد: در این ارتباط رسانه ها نیز نقشی چشمگیر دارند که امیدواریم بتوانند در معرفی خدمات دولت و نظام جمهوری اسلامی گامی اساسی بردارند.
دانشور اظهار داشت: امید می رود که با فعالیت هایی که در این مسیر برای دستیابی به هدف اصلی که همان اداره کشور بر محور عقلانیت است دست پیدا کنیم.
وی افزود: لازمه استمرار پیشرفت ایران اسلامی یک انتخاب آگاهانه و هوشمندانه در انتخاب رئیس جمهوری دولت دوازدهم است.
دانشور ادامه داد: کاهش نرخ تورم، مدیریت محیط زیست با محوریت تعقل از دیگر دستاوردهای ارزشمند دولت تدبیر و امید است./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین