امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 بهمن 1395 - 16:23

اتحاد خبر:از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم باشگاههای کشور و در هفته ششم از دور دوم این مسابقات سه شنبه بیست و ششم بهمن پرسپولیس برازجان میزبان برق نوین شیراز بود.

اتحاد خبر-محمدرضا کمالی نژاد:از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم باشگاههای کشور و در هفته ششم از دور دوم این مسابقات سه شنبه بیست و ششم بهمن پرسپولیس برازجان میزبان برق نوین شیراز بود.
به گزارش اتحاد خبر،این مسابقه که به دلیل بارندگی با 24 ساعت تاخیر شروع شده بود ششمین تساوی پرسپولیس از شش بازی اخیر این تیم بوده است و نزدیک به ده مسابقه است که پرسپولیس برازجان رنگ پیروزی را ندیده است.
پرسپولیس برازجان میزبان برق نوین شیراز بود و حضور مهدی شیری بازیکن اسبق پرسپولیس تهران نیز به عنوان بازیکن و مربی در تیم برق نوین از نکات جالب توجه این بازی بود.
بازی راس ساعت 14 در حالی شروع شد که تماشاگران برازجان چون گذشته حمایت خود را از این تیم دریغ نکرده و به حمایت این تیم آمده بودند.
پرسپولیس با ترکیب:
قاسم سلامت، رضا فرهمند، علی دوانی، ایمان مرادی، حسین غلامی، علی سلیمی، محمد فرهمند(علی پری غنچه)، حمزه غبیشاوی، مجید اکبری، محمد دهقانی و مسعود حسنزاده(جواد مرشد) به دیدار رقیب شیرازی خود رفت.
بازی در نیمه اول در اختیار تیم شیرازی بود و برق با ایجاد دو موقعیت به روی دروازه پرسپولیس تیم  برتر زمین بود ولی بدون رد و بدل شدن گل نیمه اول با تساوی به اتمام رسید.
نیمه دوم بازی برای پرسپولیس بهتر بود و پاسهای طولی علی سلیمی بارها مهاجمین این تیم را صاحب موقعیت کرد ولی این موقعیت ها گلی در بر نداشت تا پرسپولیس در برازجان نتواند برق نوین را شکست دهد و به ششمین تساوی از شش بازی خود برسد.
در این بین استعفای امین آذربان مدیرعامل پرسپولیس نیز شرایط را برای ادامه سخت تر کرده است.
امین آذربان با استعفاء از سمت خود اظهار کرد: بدلیل مشکلات مالی و تحقق نیافتن وعده های مسولین قادر به ادامه راه نیستم و از سمت خود استعفاء میکنم.
این سومین استعفای آذربان است و به نظر می رسد از استعفاهای قبلی جدی تر است و پرسپولیس بدون مدیر عامل شده است.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1395/11/26 - 18:53
0
0
نفهميدم مطلب در حمایت از پرسپولیس است یا در تقابل با آن
برق نوین؟
اولا این تیم برق شیراز اصلی بود،
دوما پرسپولیس در نیمه اول یک بار توسط حسن زاده صاحب موقعیت شد دو بار دهقان، یک بار فرهمند و چندین کاشته ، کجا توپ و میدان دست برق شیراز بود.
دهمین بآزی بدون برد،
اگر این تیم باخته بود چه می نوشتی؟
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین