امروز: يکشنبه 27 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
    رونمایی ویژه نامه اتحاد جنوب
تاريخ انتشار: 22 دي 1395 - 10:22

اتحاد خبر: نشست توانمندسازی دانش آموزان هنرستان سعادت دیلم با مرکز آموزش فنی و  حرفه ای شهرستان برگزار شد.

اتحاد خبر: نشست توانمندسازی دانش آموزان هنرستان سعادت دیلم با مرکز آموزش فنی و  حرفه ای شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم از نشست کارشناس آموزش و مربیان این مرکز با مدیر مدرسه سعادت شهرستان خبر داده و گفت: توسعه انسانی رکن اصلی توسعه پایدار است و باید برای ارتقای کیفیت آموزش در کشور تلاش شود و ضمن ارتقای کیفیت در آموزش دانش آموزان هم باید به فکر آینده خود بوده و سعی در موفقیت و یادگیری مهارت داشته باشند.


بهرام مکاری پور اظهار داشت: نیاز کشور به توسعه پایدار و اشتغال جایگاه و اهمیت هنرستان ها را دو چندان می کند و رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش از ضروریات آموزش و پرورش است .

وی اضافه کرد: دانش آموزان می توانند با یادگیری و مهارت آموزی زمینه ایجاد اشتغال در آینده را برای خود رقم بزنند و با در دست داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای یک پشتوانه ای برای اشتغال داشته باشند.

مکاری پور خاطرنشان کرد: مراکز فنی و حرفه ای و هنرستان های کار و دانش امکانات خوبی برای پرورش نیروی انسانی ماهر برای تصدی شغل و حرفه مناسب با بازار کار را دارند و توانایی ها و مهارت های علمی مناسبی را برای ایجاد کار به وجود می آورند و همچنین  ۷۰ درصد دانش آموختگان این رشته ها جذب بازار کار می شوند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین