امروز: دوشنبه 31 ارديبهشت 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 دي 1395 - 19:27
اختصاصی/توسط انجمن نوای دشتستاني صورت گرفت؛

اتحاد خبر: انجمن نوای دشتستانی در ادامه سلسله ديدارهای خود اين بار با استاد محمد غلامی از شاعران محلي سراي دشتستانی ديدار داشتند که در اين محفل صميمي هنرمندان به اجراي برنامه هاي خود پرداختند.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، جهانشير محمودي از اعضاء هيئت مؤسس انجمن نوای دشتستانی مجری این برنامه بود. احسان مباركی برازجاني مدير انجمن ضمن ...

اتحاد خبر: انجمن نوای دشتستانی در ادامه سلسله ديدارهای خود اين بار با استاد محمد غلامی از شاعران محلي سراي دشتستانی ديدار داشتند که در اين محفل صميمي هنرمندان به اجراي برنامه هاي خود پرداختند.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، جهانشير محمودي از اعضاء هيئت مؤسس انجمن نوای دشتستانی مجری این برنامه بود. احسان مباركی برازجاني مدير انجمن ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تشكر از خانواده استاد غلامي بابت ميزبانی به بيان اهداف انجمن پرداخت.

استاد غلامي پس از تقدير و ابراز خوشحالي از حضور اعضای انجمن با صدای دلنشینی اشعار خود را خواندند. و در ادامه 2 عدد از كتابهای خود را به حاضران تقدیم کردند.

گفتنی است فريبا جلاليان شاعر دشتستانی، شكوفه حصاری، اسفنديار فتحی، سكينه كمالي نژاد، كامبيز كشاورز و عليرضا باباعلي در حضور استاد غلامی سروده های خود را خواندند.

در پايان نواخوانان انجمن آقایان عليكرم شحنه و حميد بوستاني به اجرای برنامه پرداختند. آقای شحنه علاوه بر فايزخوانی، گرده هاي بيدگونی، به اجرای بيت خواني و خوانش دوبيتي هاي استاد غلامي پرداختند که در حين خواندن جناب شحنه اشک از چشمان محمد غلامی جاري شد. همچنین استاد ناصر برنا از فايزخوانان اصيل دشتستان نیز به اجرای فايزخواني پرداختند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1395/10/26 - 09:40
0
1
خداقوت به بچه های انجمن بابت اجرای این برنامه های زیبا و پسندیده./ص
درود و صدها درود بر اتحاد خبر
1395/10/22 - 22:04
0
1
استاد غلامی سلام..
چقدر زود موها را سپید کردین. به خدا هنوز شما را مثل دیروز میبینم و خاطرات همان چند روز کوتاه که از سعدآباد می آمدم فرهنگسرای برازجان برای شرکت در کلاس انجمن شعر آن، باور کن استاد همان چند روز اندک که به علت وضعیت بد مالی توان ادامه راه را نداشتم و تنها با حسرت این لحظه های شیرین زنده ام. استاد حسینی بود و گنجی و عزیزی بود یه عزیزی هم بود که نابینا بودن. واقعا ناراحتم که درخدمت مکتب شما بزرگواران نیستم. این 15سال زودگذشت ولی رنجور گذشت بر ما.من رو نمیشناسید. ولی من خوب چهره مبارک که بغلتان نشسته بودم یاد دارم.
از ایزد دانا و توانا برای شما وخانواده گرامیتان سلامتی و شادکامی درخواست دارم.
از اتحاد خبر که واقعا داره سنگ تمام میذاره و به یه اجتهاد رسانه ای مبدل میشه ممنونم. این عظمت حاصل مجاهدت و خرد جمعی مجموعه اتحاد خبر است.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین