امروز: يکشنبه 06 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 دي 1395 - 11:06
پرسپولیس برازجان نیز به جمع تیمهای معترض هم استانی پیوست!

اتحادخبر: من بعنوان یک شهروند و یک عضو از جامعه برازجان، دینی به شهر عزیزمان داشتم که باید آن را ادا می کردم، باید توجه داشت که نوجوانان و جوانان زیادی در تیمهای برازجان و دشتستان هستند که علاقمند به رسیدن به لیگ های بالاتر و عضویت در پرسپولیس برازجان هستند و این بسیار زیباست که ما جوانان را به سمت ورزش بکشیم، با توجه به سختی هایی ...

مدیر عامل پرسپولیس برازجان: با این وضعیت در لیگ ۳ شرکت نمی کنیم

اتحادخبرـ اصغر شعبانی: بعد از اینکه مسئولان تیم های پرسپولیس گناوه و کارگر بنه گز اعلام نمودند که در لیگ دسته ۳ شرکت نمی کنیم ، مدیرعامل جوان پرسپولیس برازجان نیز در گفت و گوی اختصاصی با اتحاد خبر گفت ما نیز با این وضعیت در لیگ ۳ شرکت نمی کنیم... گفت و گوی ما با امین آذربان را بخوانید:


*با سلام و تبریک بابت صعود تیمتان به مرحله نهایی لیگ ۳، نیم فصل سختی را سپری کردید، قبول دارید مدیرعامل جوان پرسپولیس خیلی سختی کشید ؟
با سلام خدمت شما و خوانندگان محترم اتحاد خبر، حقیر نیز صعود تیم پرسپولیس برازجان را خدمت تمامی هواداران و فوتبال دوستان تبریک عرض میکنم ، اگر چه با تلاش کادر مدیریتی و فنی ، بازیکنان و حمایت تماشاگران عزیز به مرحله بعد صعود کردیم اما همانگونه که اشاره فرمودید نیم فصل بسیار سختی برای خودم و مجموعه تیم بود. با همه شرایط سخت و ناملایمات، تمام تلاش خود را بکار بسته که نتیجه آن صعود از این مرحله بود.

*اگر بخواهیم به عقب و اول فصل برگردیم  ، آیا حاضرید تیمداری کنید ؟
من بعنوان یک شهروند و یک عضو از جامعه برازجان، دینی به شهر عزیزمان داشتم که باید آن را ادا می کردم، باید توجه داشت که نوجوانان و جوانان زیادی در تیمهای برازجان و دشتستان هستند که علاقمند به رسیدن به لیگ های بالاتر و عضویت در پرسپولیس برازجان هستند و این بسیار زیباست که ما جوانان را به سمت ورزش بکشیم، با توجه به سختی هایی که به من گفته بودند پا به میدان گذاشتم، میدانستم کار فوق العاده سخت است، میدانستم شاید امکانات لازم و زیر ساخت های مناسب نباشد اما خوشبین بودم که نتیجه می گیریم و خدا را شکر که با نایب قهرمانی به کار خود پایان دادیم اگر چه هنوز یک نیم فصل سخت در انتظار ماست تا شرایط چگونه برایمان رقم بخورد.

*از کادر فنی که قطعاً باید راضی باشید. درسته؟
بسیار سپاسگذارم از آنها، از نفر نخست کادر فنی جناب آقای فتحی که نشان داد مربی بزرگی است ، مثل یک برادر پشتم بود، بسیار پرتوان و پرانرژی در کنارم بوده و هستند ، مشکلات را در تیم مدیریت کرده و با کمبودهای تیم حوصله به خرج دادند، رضایت من از دیگر عزیزان کادر فنی آقایان امیر پویا و حبیب دویره است که در کنار تیم و بعنوان مربیان پرسپولیس نهایت مردانگی را نشان دادند و نیز از سرپرست باغیرت و با تعصب تیم آقای جلال بازرگان تشکر می کنم که نقش ویژه ای در هدایت تیم داشتند.

*آقای آذربان، دوست دارم شفاف بفرمایید در نیم فصل بازیها چقدر به شما کمک شد و از طرف چه کسانی ؟
دقیقاً کمکی که به ما شده ۲۳ و نیم میلیون تومان است ، که این مبلغ نیز تکه تکه و جزء به جزء به ما داده شده است که این مبلغ نیز از پیگیری های نماینده محترم ، فرماندار عزیز و رییس اداره ورزش به ما رسیده است .

*خودتان چقدر هزینه نموده اید؟
از پول شخصی خودم تاکنون نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان هزینه کرده ام که این مبلغ را برای موفقیت و سربلندی شهر و دیارم می پندارم و اصلاً هم ناراحت نیستم که چرا هزینه کرده ام اما انتظار دارم مسئولان نیز در حمایت از پرسپولیس برآیند.

*شرایط تیم برای نیم فصل دوم بازیها چه می شود ؟
برای شرکت در نیم فصل دوم به شرایط بهتری نیازمندیم، با این شرایط امکان ورود به مسابقات مقدور نیست ، هم در بحث جذب بازیکنان جدید و همچنین بحث تقویت مالی تیم که نقش مهمی دارد نیازمند حمایتیم. با این شرایط و وضعیت فعلی صلاح نیست شرکت کنیم چرا که باعث دلسردی هواداران خواهد شد .

*یعنی تیم شما نیز به جمع پرسپولیس گناوه و کارگر بنه گز خواهید پیوست؟ حتماً مطلعید مسئولان آنها نیز اعلام کرده اند در لیگ شرکت نمی کنیم.
بله. پرسپولیس برازجان نیز در صورتی که طی دو سه روز آینده حمایت نشود در لیگ ۳ شرکت نخواهد کرد!


*در بازی آخر پرسپولیس مسئولان زیادی از شهر و دشتستان در استادیوم حضور داشتند . چه صحبتی با این عزیزان دارید؟
حتماً مسئولان عزیز دشتستان و برازجان حضور تماشاگران و نوع حمایت آنها از تیم شهرشان را دیدند ، مطمئناً فهمیدند که یک تیم فوتبال چقدر می تواند در شور و نشاط بین جوانان موثر باشد ، پس از ایشان تقاضامندم به طور جدی به این تیم توجه کنند تا شور و نشاط خوبی که با نتایج خوب پرسپولیس ایجاد شده از بین نرود.

* اگر بخواهید تشکر کنید ، تقدیر شما متوجه چه کسانی خواهد شد ؟
تقدیرم را به شخصه تقدیم کسانی می کنم که بودنشان را در کنار خودم لمس کردم ، اول از همه از هواداران پرسپولیس که سنگ تمام گذاشتند، دلگرمی ما همین عزیزان هستند  و نیز از کادر فنی و بازیکنان با غیرت پرسپولیس که بدون توجه به حواشی و با کمترین امکانات ، نیم فصل بازیها را پشت سر گذاشتند ، از نماینده محترم دشتستان جناب سعادت که در جلسات با مسئولین و وزیر ورزش پیگیر پرسپولیس بودند ، از فرماندار محترم که بصورت جدّی امورات ما را مورد توجه قرار داده و همیشه با روی باز و خوشرویی ما را پذیرفتند، از رییس اداره ورزش شهرستان و اعضای محترم شورای شهر که ایشان نیز به حمایت ما آمدند اما تشکر ویژه از جناب صابری و اتحاد جنوب که در این چندماه به معنای واقعی در کنار ما بوده و نشان دادند برای سربلندی نام دشتستان و برازجان هرکاری از دستشان برآید دریغ نمی کنند ، اتحاد جنوب مطالب و مقالات حمایتی ارزشمندی را در حمایت از پرسپولیس نوشت که ممنون ایشان هستم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1395/10/17 - 15:44
0
1
مسئولين كجا هستن؟؟؟؟؟/ص
1395/10/17 - 12:50
0
2
سلام بر اقای اذربان از زحمات شما تشکر می کنییم ,به اینده امیدوار باشید ,به خاطر تماشاگران شرکت کنید ,مسئولین محترم، اقای اذربان و تیمش و تماشا گران برازجانی را در یابید./ص
1395/10/17 - 12:38
0
2
انشالله مسئولين حمايت ميكنند. كمي صبر كنيد./ص
1395/10/17 - 00:16
0
1
نگذاری این تیم ازبین برود
1395/10/16 - 20:27
0
2
ای بابا یعنی باز همه چی خراب شد تازه دلمون خوش بود که میایم استادیوم یکی نیست کاری بکنه
1395/10/16 - 18:44
0
0
درود بر آقای سعادت نماینده مجلس و درود بر دکتر زارع فرماندار فهیم و ورزش‌دوست
1395/10/16 - 14:06
0
1
نمی دانم گریه کنم به حال دشتستان با این عظمت که با اینقدر جمعیت و وسعت از حمایت یک تیم لیگ 3 که عشق مردم است عاجزند
یا بخندیم به این همه بی خیالی مسئولین در حق مردم
1395/10/16 - 13:21
0
3
به پرسپولیس کمک کنید . این تیم نماینده شهر برازجان است . /ج
1395/10/16 - 12:27
0
1
مسئولين واقعا خسته نباشيد... واقعا مسئوليت چه چيزي را بعهده گرفتين... هر روز شهر داره به افول نزديكتر ميشه. اهاي مسئول محترم به داد شهر برسيد خواهشا/ج
1395/10/16 - 12:04
0
2
باید شرمنده باشند مسئولانی که به فکر فوتبال شهر برازجان نیستند ، اقایان از کمک خود به پرسپولیس دریغ نکنید . /ج
1395/10/16 - 12:03
0
1
یعنی خدا شاهده صاحبی نیست توی این شهر که وضعیت پرسپولیس را پیگیری کند ؟ آخر تا کی باید اینگونه باشد ؟ بعد از سالها تیم پرسپولیس رونق به فوتبال داده چرا باید این تیم نیز در لیگ شرکت نکند؟/ج
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین