امروز: سه شنبه 01 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 دي 1395 - 19:01

برای درج ديدگاه، انتقاد و پيام هايتان در اين ستون از طريق نظرات خبرهاي سايت، ارسال پيامك به شماره 09398733067، تماس با شماره 09010788473 و 34230940-077   و ارسال ايميل ettehadkhabar@gmail.com اقدام فرماييد.

 

چرا به فکر ایثارگران نیستند
سلام باعرض ادب چرا مسئولین نیروی دریایی جمهوری اسلامی به فکر ایثارگران نیستند مخصوصا مسکن، حقوق، وام ازدواج برای فرزندان. باتشکر
7018...0937
 


یک سوزن به خودمان بزنیم
می گویند پارکها سرویس بهداشتی کثیف و خراب دارند و اغلب درب شان بسته است، می گویند پارک ها وسایل بازی خراب و شکسته دارد، می گویند کوچه ها و کنار خیابانها و داخل جوی ها کثیف و آشغال جمع شده،  می گویند وظیفه ی شهرداریست تمیز کند، درست کند، سالم و تعمیر کند!!! یکبار هم به خودمان تلنگر بزنیم و شعار شهر ما خانه ما رو عملی کنیم. چه کسی سرویس بهداشتی در پارکها را خراب می کند؟ چه کسی آشغال در پارک، کنارخیابون، توی جوی ها می ریزد؟ چه کسی وسایل ورزشی و تفریحی دورن پارکها و فضاهای سبز را خراب می کند؟ چه کسی صندلی های سالن ها را خراب می کند؟ مگه غیر از خودمان هستیم؟ پس اگر یک جوالدوز به شهردار و شورا و مسئولین می زنیم یک سوزن هم به خودمان باید بزنیم.
2488...0917

 

تشکر و یک خواهش
با سلام خدمت اعضای محترم شهرداری، اعم از سرپرست شهرداری و کارکنانش بابت زیبا سازی و تمیز کردن خیابانها بخصوص خیابان شریعتی، بلوار و گلدانهای قرار داده شده در بلوار، خسته نباشید و خداقوت. اگر ممکنه به پل کمال آباد روبروی شهرداری بیشتر توجه کنید، پل رو منبع اشغال کرده اند، حفاظ های اطراف پل چهره زشتی به اون پل و اطرافش داده، خواهش میکنم رسیدگی کنید.
2903...0917
 

 

لطفا مسئولان فکری کنند
دانشگاه علمی کاربردی بوشهر خانه به دوش است لطفا مسئولان فکری به حالش کنند ما دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر، هر ترم و هر روز باید به یه مکانی  بریم جدیدا در یک ترم امسال دو بار جا به جا شدیم. هر روز یه آدرس جدید باید برای برگزاری کلاسها برویم؛ پارسال  ترم اول و دوم صلح آباد در دبیرستان پسرانه، ترم سوم در دانشگاه پیام نور و حالا با اینکه ترم سوم تمام نشده به بهمنی منتقل شدیم.
0187...0917
 

 

مسئولان اداره برق لطفا جوابگو باشید
داد همه مردم درآمده، به فریاد مردم برسید، نیم ساعت در محوطه اداره برق بایستید و از مراجعین دلیل آمدن و مراجعه کردن به این اداره را  بپرسید .
بیشتر اینها گلایه دارند از کم کاری کارکنان یا ماموران اداره برق، من یکی از مشترکین هستم که سه ماه قبض برق درب منزل من نیامده و یکباره «اخطاریه قطع انشعاب برق به علت بدهی» لای درب منزل دیدم و در جواب من که مراجعه کردم و علت را جویا شدم می گویند مأمور آمده شما نبودید، چطور برگه اخطاریه رو دریافت کردم، برای دریافت قبض هر بار نبودم؟ فقط قبض برق گم شده یا مشترک منزل نبوده؟ شما مطمئنید مأموران اداره برق کارشون رو درست انجام میدهند و قبض برق را به دست مردم می دهند؟ لطفا پیگیری کنید...
2552...0939
 

 

جمع آوری متکدیان
فکری به حال متکدیان و گدایان درون شهر کنید، مدتی بود تعدادشان کم شده بود ولی  یکی دو ماهی هست که تمام پیاده رو ها خیابانها بازار و وسط چهارراه ها ایستاده و نشسته، بچه بغل، با بچه شیرخور، دختران با لباس فرم مدرسه مشغول گدایی هستند، لطفا فکری به حال جمع آوری این متکیان کنید.
6525...0933کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین