امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 11:13
اتحادخبر: زندگی پرچم دار المپیک ایران در مستند «قهرمانان» بزودی از شبکه های مختلف سیما به نمایش درخواهد آمد.
اتحادخبر:  زندگی پرچم دار المپیک ایران در مستند «قهرمانان» بزودی از شبکه های مختلف سیما به نمایش درخواهد آمد.
 
کارگردان مجموعه تلویزیونی «قهرمانان» با اعلام این خبر افزود: مجموعه چهار قسمتی «قهرمانان» با محوریت ورزشکاران پارالمپیکی در حال تهیه است که با توجه به آغاز مسابقات المپیک ۲۰۱۶، یکی از قسمت های این مستند کوتاه آماده پخش شده است و به زودی روی آنتن خواهد رفت.
 
زندگی قهرمان پارالمپیک ایران در مستند «قهرمانان»
 
میثم بابایی هدف خود از سوژه قرار دادن قهرمانان پارالمپیک را تبیین صحیح واژه امید دانست و گفت: با بررسی زندگی قهرمانان پارا المپیکی، واژه امید به بهترین وجه خود را نشان می دهد، زیرا زندگی افرادی را به نمایش می گذارد که با کمترین امکانات مادی و حداقل امکانات جسمانی توانسته اند وضعیت خود را متحول کنند و به یک قهرمان ملی و جهانی تبدیل شوند.

وی ادامه داد: یکی از قسمت های محوری این مستند چهار قسمتی مربوط زهرا نعمتی است. این ورزشکار موفق کشور اولین ورزشکار ایرانی، اولین بانوی آسیایی و سیزدهمین ورزشکار تاریخ است که توانسته هم در المپیک و هم در پارالمپیک کسب سهمیه کند.

بابایی افزود: این عضو تیم ملی تیراندازی بانوان ایران زندگی پر فراز و نشیب و قابل تأملی داشته است، از این رو یکی از قسمت های مستند «قهرمان» به روند زندگی این قهرمان ارزشمند کشور خواهد پرداخت.

بابایی افزود: خانم نعمتی که در رشته تیر اندازی مشغول به فعالیت است با تلاش و کوشش فوق العاده خود توانسته هم در مسابقات المپیک و هم در پارالمپیک سهمیه حضور را کسب کند و اولین قسمت مجموعه «قهرمانان» درباره تلاش های این بانوی ایرانی است.

این کارگردان تلویزیون در ادامه به مراحل ساخت سایر قسمت های مجموعه «قهرمانان» اشاره کرد و اظهار داشت: در سه قسمت دیگر از این مجموعه سراغ برخی دیگر از مدال آوران کشور در مسابقات پارالمپیک رفته ایم و این قسمت ها را به محمد خالوندی رکورد دار پرتاب نیزه، ساره جوانمردی قهرمان تیراندازی با تپانچه و بازیکنان تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی ایران،اختصاص داده ایم.

بابایی گفت: اکنون ساخت قسمت مربوط به آقای خالوندی قهرمان پرتاب نیزه به اتمام رسیده اما دو قسمت دیگر در مرحله تدوین است که همه این برنامه ها تا زمان شروع بازی های پاره المپیک برای پخش آماده می شود.

مجموعه مستند «قهرمانان» که در چهار قسمت به افتخارآفرینی قهرمانان پارالمپیک پرداخته است، از تازه ترین محصولات خانه مستند انقلاب اسلامی است که احتمالا در ایام برگزاری المپیک و سپس در ایام برگزاری پارالمپیک روی آنتن شبکه های مختلف سیما خواهد رفت./ج


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین