امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 تير 1395 - 19:54

اتحاد خبر:به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، فرماندار دشتستان طی پیامی عید سعید فطر را به ملت سرافراز ایران الخصوص مردم شریف دشتستان تبریک گفت.بر باغ مسلمانی، بهاری دگر گذشت و در مزرع معرفت  خوشه های معنا  پر بار شد. دیگر بار، باران رمضان، گرد از چهره دلها زدوده و سنبل نشاط در انفاس شکوفه داده و سوسن عشق در جانها جوانه زده است...

اتحاد خبر:به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان، فرماندار دشتستان طی پیامی عید سعید فطر را به ملت سرافراز ایران الخصوص مردم شریف دشتستان تبریک گفت.متن این پیام به شرح ذیل می باشد :

باسمه تعالی

بر باغ مسلمانی، بهاری دگر گذشت و در مزرع معرفت  خوشه های معنا  پر بار شد. دیگر بار، باران رمضان، گرد از چهره دلها زدوده و سنبل نشاط در انفاس شکوفه داده و سوسن عشق در جانها جوانه زده است.

به لطف ایزد و سعی مومنین بر درخت بخشش برگ های امید روئیده و میوه های رحمت به بار نشسته اند و عید فطر، گویی آغاز یک سال معنوی جدید است که رجای به مغفرت الهی را با اثبات تعهد مومن به بندگی، در ضمیر او به ارمغان می آورد.
و امید که در این قافله عشق و عبودیت، کوله بار بندگی را محکم بسته و عزم بدان راه استوار کرده باشیم.
اکنون که پرهیزکاران به لطف هلال فطر، این عید رهایی و پاکی، سبکباری در دنیا و آمرزش در آخرت را بهره می گیرند، برای همه مسلمانان و روزه داران بویژه مردم شریف و نجیب دشتستان قبولی طاعات و عبادات را از پروردگار یکتا مسألت می نمایم.


ارسلان زارع
 فرماندار شهرستان دشتستانکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1395/04/17 - 13:15
0
0
درود. تبریک تبریک تبریک
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین