امروز: چهارشنبه 29 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 14 تير 1395 - 09:24
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر:

اتحاد خبر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: 9 هزار میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت مطالبات پیمانکاران و تکمیل پروژه های نیمه تمام در این استان نیاز است.

اتحاد خبر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: 9 هزار میلیارد ریال اعتبار برای پرداخت مطالبات پیمانکاران و تکمیل پروژه های نیمه تمام دراین استان نیاز است.

به گزارش ایرنا رضا عوض پور افزود: برهمین اساس اولویت کاری دستگاه های اجرایی استان درسال جاری تکمیل پروژه های نیمه تمام و پرداخت مطالبات پیمانکاران است.
وی تاکید کرد: در این شرایط تعریف هرگونه پروژه جدیدی در استان بوشهر برای سالجاری ممنوع است، مگر در موارد استثنا که به تشخیص و تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برسد.
عوض پور اظهار کرد: امسال مجموع اعتبارات استانی بوشهر پنج هزار و 400 میلیارد ریال است که این میزان نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش و از متوسط کشوری نیز بالاتر است.
وی بیان کرد: انتظار داریم امسال با احتساب اعتبارات ارزش افزوده و آلایندگی، اعتباری که دستگاهها می توانند از ردیفهای ملی جذب کنند و میزان اعتبارات استانی حجم اعتبارات برای طرحهای ملی و استانی به 14 تا 15 هزار میلیارد ریال برسد.
عوض پور یادآور شد: پارسال سرجمع اعتبارات استان بوشهر از محل های مختلف 11هزار و 500 میلیارد ریال بود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: برآورد اعتبار ارزش افزوده و آلایندگی استان بوشهر برای سالجاری به پنج هزار میلیارد ریال است که نسبت به سه هزارو 900 میلیارد ریالسال گذشته افزایش نشان می دهد.
وی بر برگزاری نشستهای شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستانها و پیگیری طرحها از جمله آمایش و اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: شورای برنامه ریزی و توسعه تنها برای تقسیم بودجه نیست و کارکرد این شورا باید از سوی فرمانداران مورد توجه قرار گیرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر اظهارکرد: همه بخشها برای تخصیص اعتبارات سطح بندی شده اند و براساس این سطح بندی سرانه اعتباری آنها مشخص می شود.
عوض پور درباره اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب به استان بوشهر بیان کرد: تلاش می شود امسال برای این اعتبارات نقدینگی 100 درصد گرفته شود. /عکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین