امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 07 ارديبهشت 1395 - 12:11
اختصاصی اتحادخبر/صبح امروز صورت گرفت؛

اتحادخبر: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: وضعيت امنيتي شهرستان دشتستان بهبود پيدا كرده و از لحاظ آمار و ارقام از وضعيت امنيتي قابل قبولي برخوردار شده است. به گزارش اتحادخبر؛ سردار حيدر عباس زاده سه شنبه درآيين توديع و معارفه فرمانده انتظامي دشتستان با ارائه گزارشي از وضعيت امنيتي شهرستان دشتستان يكي از مشكلات امنيتي ...

اتحادخبر: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: وضعيت امنيتي شهرستان دشتستان بهبود پيدا كرده و از لحاظ آمار و ارقام از وضعيت امنيتي قابل قبولي برخوردار شده است.

به گزارش اتحادخبر به نقل از ايرنا سردار حيدر عباس زاده سه شنبه درآيين توديع و معارفه فرمانده انتظامي دشتستان با ارائه گزارشي از وضعيت امنيتي شهرستان دشتستان يكي از مشكلات امنيتي سالهاي گذشته اين شهرستان را جرائم خشن عنوان كرد.

فرمانده انتظامي استان بوشهر اضافه كرد: در سال 1394 شاهد كاهش 30 درصدي جرائم خشن در اين شهرستان بوديم و95 درصد عاملان جرايم خشن شناسايي و دستگير شدند.
وي گفت: در زمينه سرقت ها در شهرستان دشتستان نيز در سال 94 هفت درصد كاهش داشتيم و 93 درصد سرقت ها در شهرستان كشف شده است.
امام جمعه برازجان نيز با تقدير از نيروهاي انتظامي در برقراري امنيت در شهرستان دشتستان گفت: امنيت همواره مايه آرامش و آسايش جامعه است.
حجت الاسلام حسن مصلح افزود: در جامعه امروزي امنيت ،عدالت و رفاه سه چيز است كه مردم به آن نيازمندند و دست يابي به آنها جزء اهداف نظام جمهوري اسلامي است.
وي مكتبي بودن، مردمي بودن و ولايي بودن را سه ويژگي ممتاز نيروي هاي مسلح در حفظ امنيت و اقتدار و عزت نظام جمهوري اسلامي دانست.
مصلح بر فعال كردن گشت هاي ارشاد در خصوص حفظ حجاب و عفت اجتماعي در شهرستان از سوي نيروي انتظامي تاكيد كرد.
معاون سياسي اجتماعي فرماندار دشتستان نيز گفت: امنيت نياز جدي دنياي امروزي است ومقدم برساير حوزه هاست.
محمد جعفر زراعتگر اظهاركرد: زيربناي توسعه هر جامعه امنيت است و اگر در منطقه اي امنيت نباشد سرمايه گذاري و توسعه و اشتغال پايدار در آن منطقه رونق پيدا نخواهد كرد.
وي با اشاره به امنيت خوب شهرستان افزود: امنيت خوب كه امروز در شهرستان دشتستان حاكم است با تلاش و اهتمام جدي همه عزيزان در نيروهاي انتظامي، امنيتي و قضايي و مشاركت خوب مردم شكل گرفته است.
در اين آيين سرهنگ سيد جواد رضوي به عنوان فرمانده جديد نيروي انتظامي دشتستان معرفي و از خدمات سرهنگ حميد رضا انصاري تجليل به عمل آمد.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1395/04/07 - 17:07
1
0
ضمن قدردانی از زحمات اقای عباس زاده .برای جناب آقای رضوی آرزوی موفقیت و سربلندی را داریم . و امید وارم بتواند در کارشان موفق باشند. انشا الله./ج
1395/02/09 - 18:15
3
0
خدا را شکر امنیت شهرستان دشتستان در این دو سه سال اخیر بسیار خوب شده است. این موفقیت نتیجه تلاش مسولین مخصوصا فرماندار زارع و فرمانده نیروی انتظامی و همکاری خوب مردم است. ممنون
1395/02/08 - 15:13
2
2
اقای عباس زاده باز هم تشکر می کنییم از زحمات شما در برقراری امنیت .امنیت .امنیت .امنیتی که از غذا خوردن هم واجب تر است .اگر بر سر سفره غذا نشسته باشیم و بوقلمون شکم گرفته جلوی ما باشد .عقربی به سوی ما بیاید بایست بلند بشویم اول عقرب را ازبین ببریم و بعد سر سفره غذا بنشینیم .کشتن عقرب امنیت .امنیت .ای کاش معتادین در شهرستانها جمع اوری می شدند و درمان می شدند . ای کاش اشتغال پیش می امد .ای کاش امار طلاق پایین می امد .ای کاش ازدواج در جامعه اسلامی سهل و اسان می شد .ای کاش تریاک متل پلاستیک خرما در سایتها نمی دیدیم .ای کاش هروعین متل ارد در سایتها نمی دیدیم .ای کاش متل قدیمها .قدیمها .قدیمها .قدیمها .قدیمها.....سطح زندگی در ایران اسلامی مساوی و برابر می شد . منازل مساوی می شد .ما شینها مساوی می شد .ای کاش ...........ای کاش .......... ای کاش .........ای کاش ...... ای کاش ...........ای کاش ........ /ج
1395/02/08 - 14:23
2
1
سلام و درود بر سردار عباس زاده . سردار عباس زاده عزیز از زحمات شما در برقراری امنیت کمال تشکر و قدردانی به عمل اورده می شود .مرتب شاهد هستیم در استان بوشهر مرتب کراک .شیشه .هروعین .تریاک .هرچه دلت بخواهد کشف می شود .ماشینهای زیادی حامل انواع مواد مخدر کشف و ضبط می شود .سردار عباس زاده دهه 60 .دهه 70 این همه مواد مخدر در استان پخش می شد .این همه فراوان بود ./ در روستاههای استان بوشهر به چه تعداد معتاد داریم .اقای عباس زاده چرا ماشینها انواع مواد مخدر جمل می کنند .دلیل چیست .اقای عباس زاده چرا به این فراوانی خرده فروشی انواع مواد مخدر زیاد شده .که مرتب شما برای کشفیات به زحمت می افتید . اقای عباس زاده ایا امیدی هست گه کراک و شیشه و هروعین و حشیش تمام شود .ایا امیدی هست ریشه کن شود .یا شما و همکارانتان با جانفشانی مرتب امشغول کشفیات باشید . /ج
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین