امروز: سه شنبه 04 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 11:49

اتحادخبر:مدتی بود فعالیت و شوروهیجان  والیبال شهرستان دشتستان  کمرنگ شده بود که با ورود جوانانی بااستعداد  پروبالی دوباره به این ورزش باقدمت بخشیدند.

اتحادخبر- محمدرضاکمالی نژاد:مدتی بود فعالیت و شوروهیجان  والیبال شهرستان دشتستان  کمرنگ شده بود که با ورود جوانانی بااستعداد  پروبالی دوباره به این ورزش باقدمت بخشیدند.

به گزارش اتحادخبر؛ مدتی بود فعالیت و شوروهیجان  والیبال شهرستان دشتستان  کمرنگ شده بود که با ورود جوانانی بااستعداد چون موعود فخرایی و عباس امیری که از رشته دو ومیدانی به این رشته کوچ کرده بودند پروبالی دوباره به این ورزش باقدمت بالا بخشیدند که ازثمرات آن میتوان به دعوت شدن آقای عرفان غلامپور به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان،تیم ملی والیبال ساحلی و تیم ملی دانش آموزی ایران اشاره کرد.
گوهرهای درخشان دیگری نیز خروجی این کاربودند که آقای علیرضا کریمی دعوت شده به اردوی استعدادهای درخشان جمهوری اسلامی ایران ،آقایان رضایزدانپرست و محمدامین بنافی دعوت شدگان به اردوی آمادگی المپیک 2020 هستند
امید می رود با حمایت فکری، مالی و امکانات ورزشی مناسب این موفقیت ها ادامه داشته باشد./صعرفان غلامپورعلیرضا کریمیرضا یزدانپرستمحمد امین بنافیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین