امروز: يکشنبه 03 تير 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 14:25
اختصاصی اتحادخبر

اتحادخبر: از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، پرسپولیس برازجان در ورزشگاه تختی بندر عباس به مصاف تیم خلیج فارس خونسرخ رفت و علی رغم شایستگی، برد شیرین خارج از خانه را در دقیقه 94 با یک تساوی ارزشمند، عوض کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی اتحادخبر؛ پرسپولیس که با ترکیب جاوید غلامرضا پور، رضا فرهمند، عباس رضایی،ایمان مرادی، حسین غلامی...

اتحادخبر- محمدرضا کمالی: از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور، پرسپولیس برازجان در ورزشگاه تختی بندر عباس به مصاف تیم خلیج فارس خونسرخ رفت و علی رغم شایستگی، برد شیرین خارج از خانه را در دقیقه 94 با یک تساوی ارزشمند، عوض کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی اتحادخبر؛ پرسپولیس که با ترکیب جاوید غلامرضا پور، رضا فرهمند، عباس رضایی،ایمان مرادی، حسین غلامی، رحمن انصاری،حسن احمدی،حسن فلسفی،(93 غضنفری)اسفندیار کرمی،وحید رضایی( 82 رضا دهقان) علی نگهبان( 40 پژمان بهرامی نژاد) پا به میدان گذاشت و با یک بازی خوب و منطقی در دقیقه 37 با ارسال فلسفی از روی نقطه کرنر و توسط عباس رضایی مدافع پیش تاخته خود،به گل رسید و نیمه اول را به پایان رساند در شرایطی که دقیقه 40 با ضربه آرنج بازیکن بندرعباس به صورت ایمان مرادی بازیکن تیم خلیج فارس خون سرخ اخراج و تیم، 10 نفره شد و  متأسفانه با به ثمر رساندن گل، پرسپولیس جنگ دوم خود را با تیم داوری آغاز کرد.


علیرغم شایستگی  و مدیریت بازی از سوی سرمربی فنی و با دانش خود  آقای مجید طباطبایی در دقیقه 94 با گرفتن خطای 6 ثانیه گلر پرسپولیس و شروع ضربه کاشته قبل از سوت داور گل تساوی را دریافت کردند.


با توجه به دیر بسته شدن تیم ولی توانایی جوانان و کادر فنی امیدواریم این تیم جایگاه واقعی خود راپیدا کند.
رسول پور آزاد- علی پری غنچه و حسین مالک ،غایبان پرسپولیس بودند./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1394/12/11 - 15:26
0
0
زنده باد پرسپولیس
1394/12/10 - 15:14
0
0
انشااله با هماهنگی صورت پذیرفته کارت بازی آقایان پورآزاد - غنچه و مالک فردا سه شنبه 94/12/11 صادر و در بازیهای بعدی با قدرت بالاتری ظاهر شوند . خسته نباشی به تمامی کادر فنی و پشتیبانی پرسپولیس برازجان.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین