امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 22:45

اتحادخبر: علی مطهری هم از این جنس دشمنان کم ندارد. در روزهای اخیر یک دسته ی دیگر هم به این جمع اضافه شده اند. عده ای اپورتونیست که ناگهان در آستانه انتخابات پیدایشان می شود. افرادی که هیچ عملکرد قابل ذکری ندارند ناگهان مدعی حضور در لیست ها می شوند. این فرصت طلبان این روزها سر دسته حمله به علی مطهری هستند. اما راز این حملات چیست؟

اتحادخبر: علی مطهری هم از این جنس دشمنان کم ندارد. در روزهای اخیر یک دسته ی دیگر هم به این جمع اضافه شده اند. عده ای اپورتونیست که ناگهان در آستانه انتخابات پیدایشان می شود. افرادی که هیچ عملکرد قابل ذکری ندارند ناگهان مدعی حضور در لیست ها می شوند. این فرصت طلبان این روزها سر دسته حمله به علی مطهری هستند. اما راز این حملات چیست؟به گزارش اتحادخبر به نقل از انتخاب؛در سال های اخیر علی مطهری آماج حملات چند گروه قرار گرفته. از یک طرف اصولگرایان تندرویی که نمی توانند  تحمل کنند  فرزند استاد مطهری همچون پدرش آزاداندیشی پیشه کرده است.  همان هایی که روزگاری به پدرش حمله می کردند این روزها به خودش حمله می کنند. از طرف دیگر اپوزیسیون تندروی خارج کشور که به بهانه برخی مواضع فرهنگی مطهری وی را آماج حملات خود قرار داده اند. کسانی که واقعا دغدغه فرهنگی هم ندارند فقط به دنبال بهانه برای سیاه نمایی هستند. 

 

علی مطهری  را می توان یک نام فراتر از شخص دانست. نام یک جریان. جریانی که هنوز هم به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی باور دار، پرنسیب های اولیه انقلابی یعنی استقلال آزادی و جمهوری اسلامی را به صورت جدی دنبال می کند.  علی مطهری تنها یک فرد نیست، شاخصه یک جریان است که این روزها بیش از همیشه به وجود این چنین جریاناتی نیاز است. جریانی که فراتر از دو قطی های رایج در ایران عمل می کند. فردی که بر سر اصول اساسی می ایستد اما  هراسی هم از اصلاح کم و کاستی ها ندارد. یک اصولگرای اصلاح طلب است. در حالی که با همه جریانات معتدل دو قطب سیاسی هم ارتباط دارد مورد حمله و هجوم تندروهای هر دو جناح و البته برخی تندروهای خارج از کشور هم است. 


البته علی مطهری این روز ها  دشمن کم ندارد. چون این روزها اصول و اصلاح بازیچه جریانات سیاسی شده است.   واقعیت این است که در فضای سیاسی فعلی ایران اگر فردی همچون مطهری بخواهد پرنسیب های اخلاق سیاسی را رعایت کند قطعا دشمنان زیادی پیدا می کند.

علی مطهری هم از این جنس دشمنان کم ندارد.  در روزهای اخیر یک دسته ی دیگر هم به این جمع اضافه شده اند. عده ای  اپورتونیست که ناگهان در آستانه انتخابات پیدایشان می شود. افرادی که هیچ عملکرد قابل ذکری ندارند ناگهان مدعی حضور در لیست ها می شوند. این فرصت طلبان این روزها سر دسته حمله به علی مطهری هستند. اما راز این حملات چیست؟

واقعیت از آن جا نشات می گیرد که  این افراد  فقط  می خواهند در لیست های انتخاباتی وارد شوند. چون می دانند خود رایی ندارند و فقط می خواهند با وارد لیست شدن رای مردم را کسب کنند. برای این افراد علی مطهری خطر بزرگی است . چون اولا جای این فرصت طلبان در لیست را تنگ کرده است و دوما این که اگر علی مطهری در لیست باشد، یک متر و معیار است. دیگر نمی شود فقط با ژست بدون هیچ کارنامه ای  مشخص، کسب رای کرد.  بلکه آن وقت باید عیار تمام کاندیداها محک بخورد. چون این ها می دانند که مردم تهران با مقایسه کارنامه این افراد با علی مطهری قطعا به بسیاری از نکات پی می برند. قطعا مردم ترجیح می دهند به علی مطهری که ادعایی ندارد اما کارنامه ای مشخص دارد، حتی به عنوان یک اصولگرای اصلاح طلب، رای دهند تا کسانی که ادعای اصلاح طلبی دارند و این روزها از لیست اصلاحات سهم خواهی می کنند. 

بنا به شواهد موجود و بر اساس کارنامه عملکرد دوران نمایندگی  علی مطهری، وی عملکرد مثبتی از نظر رای دهندگان تهرانی دارد، بنابراین  رای بالایی کسب خواهد کرد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین