امروز: شنبه 05 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 دي 1394 - 18:57
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر خبر داد؛

اتحادخبر: تیم فوتبال پرسپولیس برازجان پس از چهار سال و نیم به لیگ کشور برمی گردد. رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر در گفتگو با اتحاد خبر از اخذ مجوز پرسپولیس برازجان برای حضور در لیگ دسته سه فوتبال کشور خبر داد و گفت: با حمایت استاندار بوشهر از ورزش استان بوشهر، تیم فوتبال پرسپولیس برازجان به زودی تمرینات خود را برای حضور در لیگ دسته سه کشور آغاز....

وعده استاندار محقق شد؛ حضور قطعی پرسپولیس برازجان در لیگ دسته سه فوتبال کشور

اتحادخبر: تیم فوتبال پرسپولیس برازجان پس از چهار سال و نیم به لیگ کشور برمی گردد.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر در گفتگو با اتحاد خبر از اخذ مجوز پرسپولیس برازجان برای حضور در لیگ دسته سه فوتبال کشور خبر داد و گفت: با حمایت استاندار بوشهر از ورزش استان بوشهر، تیم فوتبال پرسپولیس برازجان به زودی تمرینات خود را برای حضور در لیگ دسته سه کشور آغاز خواهد کرد.
نجفی ادامه داد: با حمایت های استاندار بوشهر تیم پرسپولیس برازجان به مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور راه یافته و مجوز قطعی این حضور از فدراسیون فوتبال گرفته شده است.
وی افزود: قرعه کشی این مسابقات 25 همین ماه برگزار خواهد شد و در نهایت، مسابقات نیز از 6 بهمن ماه شروع خواهد شد.
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به قول های استاندار بوشهر در خصوص حمایت از ورزش استان، گفت: یکی از وعده های استاندار بوشهر، حمایت از یک تیم فوتبال دشتستانی در کنار حمایت از شاهین و ایرانجوان بوشهر بود که این امر نیز محقق شد.

گفتنی است پرسپولیس برازجان با 10 سابقه در لیگ دو کشور پس از ناکامی در فصل 89 - 90 و سقوط از این لیگ؛ با توجه به مشکلات مالی و بی مهری مسئولان وقت عملاً منحل گردید.

 

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر همچنین گفت: با حمایت های استاندار بوشهر، 7 ورزشکار زن این استان نیز به تیم ملی نوجوانان، جوانان و زیر 19 سال دختران کشور راه یافتند.
وی از انتخاب هیئت فوتبال استان بوشهر به عنوان هیئت برتر فوتبال پایه کشور خبر داد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1394/10/24 - 02:44
0
1
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به قول های استاندار بوشهر در خصوص حمایت از ورزش استان، گفت: یکی از وعده های استاندار بوشهر، حمایت از یک تیم فوتبال دشتستانی در کنار حمایت از شاهین و ایرانجوان بوشهر بود که این امر نیز محقق شد!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و باز هم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ب1
1394/10/19 - 21:06
0
5
هورا! پرسپولیس!
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین