امروز: سه شنبه 01 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 دي 1394 - 11:23
مدیر عامل پرسپولیس نوین دشتستان:

اتحادخبر: مدیر عامل پرسپولیس نوین دشتستان گفت: تنها نماینده فوتبال دشتستان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

اتحادخبر: مدیر عامل پرسپولیس نوین دشتستان گفت: تنها نماینده فوتبال دشتستان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

 
خبرگزاری فارس: تنها نماینده فوتبال دشتستان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند

به گزارش اتحادخبر، مجید رضایی سه‎شنبه شب در نشست فعالان ورزشی در دشتستان اظهار داشت: فوتبال بیشترین هوادار را در بین سایر ورزش‌ها دارد و توجه به این رشته ورزشی باید مورد توجه و تاکید مسئولان قرار گیرد.

وی افزود: مسئولان استان بوشهر در یکسال اخیر چندین پروژه مهم و زیرساختی در بخش ورزش را اجرایی کردند که احداث زمین چمن در روستاهای دوردست و محروم و جذب جوانان به سمت ورزش از این اقدامات بوده که مورد استقبال مردم در سراسر استان نیز قرار گرفته است.

مدیر عامل پرسپولیس نوین دشتستان خاطر نشان کرد: به هر میزان که بتوانیم، جوانان و نوجوانان را به سمت ورزش و ورزشگاه‌ها بکشانیم، می‌توانیم از بروز آسیب‌های اجتماعی و جرایم بکاهیم و همت مسئولان باید در این مسیر بیشتر شود.

رضایی تصریح کرد: دشتستان در سال‌های نه چندان دور، جایگاه خاصی در فوتبال استان و حتی کشور داشته و امروز تعداد معدودی باشگاه فعالیت دارند و این ضعف بسیار بزرگی است که باید ریشه‌یابی شده و چاره‌اندیشی شود.

وی یادآور شد: از میان باشگاه‌های فوتبال دشتستان در سطح اول فوتبال استان، پرسپولیس نوین فعالیت مستمر و بدون وقفه‌ای در یک دهه اخیر داشته و با وجود مشکلات مالی عدیده‌ای که داشته‌ایم، حتی یک روز نیز تمرینات این تیم تعطیل نشده است.

مدیر عامل پرسپولیس نوین دشتستان گفت: هم‌اکنون تنها نماینده فوتبال دشتستان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند و در صورت عدم حمایت مسئولان، نمی‌توانیم ادامه فعالیت دهیم و چه بسا باشگاهی با این سابقه فعالیت و با داشتن هوادارانی بسیار زیاد، از مسابقات کنار بکشیم.

رضایی ابراز داشت: مسئولان ارشد استان در چند ماه اخیر تلاش زیادی داشته‌اند و در حد توان به باشگاه‌های شاهین و ایرانجوان کمک کرده و موجبات احیای این باشگاه‌ها شده‌اند که ما نیز از این اقدام حمایت می‌کنیم و البته انتظار داریم نیم‌نگاهی نیز به این باشگاه ریشه‌دار شود تا بتوانیم در کنار جوانان و نوجوانان علاقمند به فوتبال، تنور فوتبال دشتستان و استان بوشهر را گرم نگه داریم.

وی همچنین از حمایت‌های فرماندار دشتستان، مدیر کل تربیت بدنی استان و رئیس هیئت فوتبال استان تقدیر کرد./ص

فارسکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین