امروز: سه شنبه 02 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 آذر 1394 - 09:35
رئیس پلیس فتای استان بوشهر خبر داد:

اتحادخبر: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی که با ارسال تصاویر مستهجن در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت نموده بود توسط این پلیس فتای دشتستان از توابع استان بوشهر خبر داد. سرهنگ داریوش پورسعید رئیس پلیس فتای استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار پلیس تصریح کرد: پلیس فتای شهرستان دشتستان در پی شکایت مردی که ایجاد...

 دستگیری مزاحم اینترنتی شاگرد مغازه برای صاحبکار خود در دشتستان

اتحادخبر: رئیس پلیس فتای استان بوشهر از شناسایی و دستگیری فردی که با ارسال تصاویر مستهجن در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت نموده بود توسط این پلیس فتای دشتستان از توابع استان بوشهر خبر داد.
سرهنگ داریوش پورسعید رئیس پلیس فتای استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار پلیس تصریح کرد: پلیس فتای شهرستان دشتستان در پی شکایت مردی که ایجاد مزاحمت فرد ناشناسی از طریق یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی بلافاصله وارد عمل شد.
رئیس پلیس فتای استان بوشهر اظهارداشت: کاراگاهان این پلیس و تیم عملیاتی وارد عمل شده و اقدامات خود را آغاز نمودند که در بررسی های انجام شده توسط کاراگاهان مبارزه با جرائم سایبری مشخص شد که متهم شاگرد مغازه بوده که از طریق یکی از شبکه های موبایلی با ارسال تصاویر مستهجن و فایل های صوتی اقدام به ایجاد مزاحمت مینموده است.
سرهنگ پورسعید در ادامه افزود: متهم کمتر از 24 ساعت شناسایی و به این پلیس انتقال  داده شد که در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی شده ولی با شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشود و  اظهارداشت: هدفم از این کار صرفاً شوخی با صاحبکارم بوده و هیچ گونه قصد اذیت و آزاری نداشتم.
رئیس پلیس فتای استان بوشهر در پایان خاطر نشان ساخت: متهم  به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قضایی تحویل مراجع ذیصلاح داده شد.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان بوشهر در پایان چند هشدار را به کاربران اینترنتی درباره شبکه‌های اجتماعی خاطر نشان ساخت: 
1-آنچه در فضاي اينترنتي قرارمي‌گيرد هيچگاه کاملاً ازاين فضاها پاک نمي‌شوند، پس قبل از آنکه تصوير يا فيلمي را در اينترنت بارگذاري کنيدبه اين موضوع فکرکنيدکه اين تصاوير مي‌تواننددر دسترس افرادبسياري ازجمله همکاران،‌رئيس،خانواده وحتي بسياري ازافرادمزاحم قرارگيرند.
2- هرگزشماره تلفن و آدرس خود را در فضاهاي مجازي قرارندهيد، حتي اگربه دوستان مجازي خود اعتمادکامل داريد باز هم باسياست وآينده‌نگري بيشتري رفتارکنيد./جکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین