امروز: جمعه 01 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 آذر 1394 - 09:49

اتحاد خبر: امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی می گوید: به بازیکنان توصیه می کنم که به رفتارهای خود در ادامه لیگ برتر والیبال دقت کافی داشته باشند زیرا لوزانو با مسائلی مثل حاشیه های نامناسب، اعتراض به داوری و بداخلاقی ها کنار نمی آید.

اتحاد خبر: امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی می گوید: به بازیکنان توصیه می کنم که به رفتارهای خود در ادامه لیگ برتر والیبال دقت کافی داشته باشند زیرا لوزانو با مسائلی مثل حاشیه های نامناسب، اعتراض به داوری و بداخلاقی ها کنار نمی آید.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی می گوید: به بازیکنان توصیه می کنم که به رفتارهای خود در ادامه لیگ برتر والیبال دقت کافی داشته باشند زیرا لوزانو با مسائلی مثل حاشیه های نامناسب، اعتراض به داوری و بداخلاقی ها کنار نمی آید.
29 آذر لوزانو به تهران خواهد و کار خود با تیم ملی والیبال ایران را رسما آغاز می کند. وقتی ولاسکو به ایران آمد اتفاقات بسیار زیاد و باور نکردنی در اردوی تیم ملی افتاد که خط خوردن سعید معروف مهمترین آن بود. قبل از ولاسکو هم گاییچ بزرگانی چون محمد ترکاشوند، بهنام محمودی، امیر حسینی و محمد منصوری را از تیم ملی کنار گذاشت و والیبال وارد دوره جدیدی شد. حالا ورود لوزاو به ایران هم می تواند حامل تغییراتی باشد.
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران که شناختی بیشتری نسبت به سایر ایرانی ها از مرد آرژانتینی دارد قبل از حضور او در تهران می گوید:
بی اخلاق ها مراقب رفتار خود باشند
به این بازیکنان توصیه می کنم که به رفتارهای خود در ادامه لیگ برتر والیبال دقت کافی داشته باشند. بازیکنان با توجه به اخلاق ورزشی لوزانو مواظب رفتارهای خود باشند و به صورت حرفه ای والیبال بازی کنند، زیرا لوزانو با مسایلی همانند حاشیه های نامناسب، اعتراض به داوری و بداخلاقی ها کنار نمی آید. دور برگشت لیگ برتر والیبال در پیش است و حساسیت مسابقات برای صعود هشت تیم برتر بیشتر خواهد شد و طبیعی است که فشار به بازیکنان ملی پوش و بازیکنان تاثیر گذار در مسابقات نیز افزایش می یابد، اما آنان توجه داشته باشند که باعث بروز مسایلی نشوند که حضور در تیم ملی را از دست دهند. لوزانو تاکید کرده است که به همه مسایل دقت دارد و مسایل فنی تنها اولویت وی نخواهد بود.
برنامه های لوزانو در تهران
لوزانو 29 آذرماه وارد تهران می شود و برنامه هایش در حول شش محور تنظیم شده است. اولین کار عقد قرارداد با فدراسیون است. دومین قدم تدوین برنامه تیم ملی والیبال تا المپیک 2016 برزیل است که در آن زمان بندی تشکیل اردوها، نحوه انتخاب بازیکنان، برنامه دیدارهای تدارکاتی و دیگر مسایل دیده خواهد شد. برای اینکه فرصت لازم برای تامین کم و کسری های احتمالی امکانات اردویی داشته باشیم، بازدید از امکانات والیبال ایران در همین سفر سرمربی تیم ملی والیبال انجام خواهد شد. یکی دیگر از برنامه های لوزانو در تهران پاسخگویی به اصحاب رسانه خواهد بود. همچنین نشست تخصصی با پزشک تیم ملی درباره مصدومیت های بازیکنان ملی پوش از دیگر برنامه هاست که وی حرکات اصلاحی مورد نیاز بازیکنان را از هم اکنون در دستور کار تمرینات آنان قرار دهد.
دو خارجی کنار لوزانو
مربی خارجی تنها دو نفر همراه او خواهند بود که سیچلو به عنوان دستیار و یک مربی بدنساز هم با لوزانو به ایران می آید. مربیان ایرانی هم در دو منظور برای همکاری با لوزانو مد نظر فدراسیون هستند که مربیانی که او را در تمرینات همراهی می کنند و مربی که روی نیمکت همراه او باشد. فهرستی از مربیان ایرانی که اکثرا در لیگ برتر فعال هستند، آماده کردیم به همراه مشخصات آنان شامل مدرک بین المللی، تحصیلات، میزان آشنایی با زبان انگلیسی و دیگر عوامل تاثیر گذار همانند سابقه همکاری با تیم ملی که لوزانو خود تصمیم گیرنده در این زمینه خواهد بود.
ایران – لوزانو تا پایان المپیک ریو
قرارداد لوزانو و مربی بدنسازی تا پایان المپیک 2016 برزیل خواهد بود و در صورت رضایت تمدید می شود. اما قرارداد سیچلو دو ساله است تا این مربی تمرکز بیشتری برای تیم ملی والیبال ایران داشته باشد. والیبال ایران بعد از المپیک باید جوان گرایی داشته باشد تا برای المپیک 2020 تیم جدیدی در این رشته ورزشی راهی ژاپن کند. فیلم دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در چند سال اخیر، مسابقات لیگ برتر امسال، گزارش های آنالیز چند سال اخیر تیم ملی و اطلاعات دیگری جمع آوری شده است که در زمان حضور لوزانو در تهران به او داده خواهد شد تا بعد از بررسی آنها نسبت به انتخاب بازیکنان برای اردوی تیم ملی اقدام کند.
بازی با کره و ده روز اقامت بیشتر در ژاپن
شروع مرحله مقدماتی اردو بعد از مشخص شدن چهار تیم صعود کننده به مرحله نهایی لیگ برتر خواهد بود که با دعوت از بازیکنان دیگر تیم های لیگ برتر شروع می شود و اردوی اصلی هم از پنجم فروردین ماه با دعوت از کلیه بازیکنان آغاز می شود. البته این برنامه فدراسیون است و درصورت تایید لوزانو، اجرایی خواهد شد. مهمترین خواسته لوزانو حضور تیم ملی والیبال 10 روز زودتر از آغاز مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن است. محدودیت زمانی زیادی برای تمرینات و دیدارهای تدارکاتی داریم. با توجه به اینکه کره جنوبی به ژاپن نزدیک است پیشنهاد فدراسیون اردوی چند روزه در این کشور و دیدارهای دوستانه با کره جنوبی است اما در نهایت لوزانو باید برنامه را تعیین کند تا بر اساس آنها برنامه ریزی تیم ملی انجام شود. اگر به ژاپن برویم این کشور امکاناتی به هیچ یک از تیم های شرکت کننده قبل از شروع مسابقات نخواهد داد و باید با همکاری سفارت ایران در توکیو نسبت به تهیه امکانات اقدام کرد./ب1
منبع: ورزش 3


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین