امروز: دوشنبه 01 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 مهر 1394 - 13:58

اتحاد خبر: اکبر عبدی خاطره‌ای متفاوت از سفر زیارتی‌ به مکه همراه با خانواده‌اش را روایت کرد.

اتحاد خبر:اکبر عبدی در ویژه برنامه‌ی زنده‌ای که به مناسبت عید غدیر خم پنجشنبه شب (9 مهرماه) از شبکه سه پخش شد، با بیان خاطره‌ای از سفرش به حج گفت: هنگامی که ایرانی‌ها به عربستان سفر می‌کنند رفتار عرب‌ها با آنان بسیار بد است و با باطوم مردم را هدایت می‌کنند؛ اگرچه خودشان معتقدند برای نظم این کار را انجام می‌دهند اما رفتارشان توهین‌آمیز است.

او ادامه داد: زمانی که با خانواده‌ام به حج رفته بودیم از کنار یک مغازه فروش لوازم الکترونیک عبور می‌کردیم که برنامه «راز بقا» از یکی از تلویزیون‌های مغازه پخش می‌شد. من و دخترم المیرا با لباس احرام روی زمین نشستیم و برنامه را تماشا کردیم که مسئول کاروان آمد و گفت، شما کجا هستید؟ همه دنبال‌تان می‌گردند.

این بازیگر اضافه کرد: من و دخترم بلند شدیم برویم که صاحب مغازه به همراه پسرش بیرون آمد و از مسئول کاروان پرسید، آیا این خانم دختر آقا هست؟ مسئول کاروان هم پاسخ داد، این آقا اکبر عبدی یکی از کمدین‌های خوب ایران است و این خانم هم دخترش است. صاحب مغازه که یک مرد عرب بود گفت، حاضرم هم وزن خود آقا و دخترش طلا دهم به شرط آنکه دخترش را به پسر من بدهد. من هم به مرد عرب گفتم منم حاضرم هم وزن خودش و پسرش (...) !!

عبدی بعد از بیان این خاطره روی آنتن زنده و به کار بردن عبارتی که در این خبر از آوردن آن معذوریم، افزود: احتمالا شبکه سه همزمان با تعریف قسمت آخر خاطره‌ی من سوت پخش می‌کند.

خاطره این بازیگر با تشویق و خنده حاضران این برنامه که به صورت زنده از برج میلاد روی آنتن می‌رفت، همراه شد. /م
منبع: ایسنا


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1394/07/10 - 14:59
0
7
زنده باد اسطوره هنر و سینمای ایران استاد،اکبر خان عبدی،که همیشه شهامت و وطن پرستیه خود را ثابت کرده،به این بی ادبی نمیگن، به این میگن واکنش متقابل،وقتی عربها به دو نوجوان زاير خانه خدا تجاوز جنسی میکنند این کمترین عکس العمل از کشورمان است که از سوی یک هنر مند صورت میگیرد،اگر دولت جواب کوبنده ای بدهد دیگر مردم خود را وارد قضیه نمیکند،دولت ما تا بحال از چندین بی ادبی و بی احترامیه اعراب به سادگی چشم پوشی کرده،و روز به روز انها وقیع تر و گستاخ تر میشوند.درود بر اکبر عبدی، درود بر وطنم که این روزها از همه جهات و ملت ها مورد توهین و تهدید قرار گرفته.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین