امروز: سه شنبه 26 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 08 مهر 1394 - 10:29
اختصاصی اتحادخبر:

انحادخبر: دومین جلسه شورای اداری بخش سعد آباد در سال جاری به ریاست بخشدار بخش سعدآباد و با حضور امام جمعه شهرسعدآباد و اعضای شورای اداری بخش تشکیل جلسه داد.

انحادخبر ـ اکبر بحرانی: دومین جلسه شورای اداری بخش سعد آباد در سال جاری به ریاست بخشدار بخش سعدآباد و با حضور امام جمعه شهرسعدآباد و اعضای شورای اداری بخش تشکیل جلسه داد.

به گزارش اتحادخبر؛ امام جمعه سعد آباد اولین سخنران این جلسه بود که سخنان خود را  با تبرک دهه کرامت و امامت و عید سعید غدیر خم آغاز و طی سخنانی به جایگاه غدیر در اسلام به ویژه مذهب تشیع پرداخت و گفت: واقعه غدیر ارزشمند ترین و پر محتوا ترین که می توان هم وزن پیامبر گرامی اسلام (ص) در اسلام به آن اشاره نمود.

وی خواستار هر چه با شکوه بر گزار نمودن و تشریح محتوای غدیر از دست اندر کاران حادثه منا را محکوم و بی کفایتی آل سعود را دلیل عمق این فاجعه بر شمرد. سید جواد منصوریان مسئول نمایندگی ارشاد اسلامی بخش سعدآباد طی سخنانی خواستار بهتر با شکوه برگزار نمودن واقعه غدیر گردید و آمادگی اداره ارشاد اسلامی را جهت همکاری مستمر با مجریان واقعه غدیر اعلام نمود.

رزمجو رییس شورای اداری بخش سعدآباد ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه منا و تبریک عید سعید غدیر خم، از بر نامه ریزی و انتصاب کمیته های مسئول انتخابات در بخشداری سعدآباد خبر داد و گفت: هیچ مسئولی حق جانباری از شخص و یا جریان سیاسی خاص ندارد و توصیه نمود که از امکانات دولتی در جهت جریان خاصی اسفاده نشود.

وی از انتصاب سید کاظم منصوریان به عنوان کارشناس انتخابات، هاجر شعبانی اخبار و اطلاعات و شیخی مسئول رایانه در انتخابات هفتم اسفند خبر داد.

در ادامه جلسه تعدادی از دهیاران و مسئولان ادارات به بیات مشکلات  حوزه مسئولیت خود پرداختنند.

در پایان سرگرد پاسدار عرفان به عنوان فرمانده حوزه مقاومت امام خمینی وحدتیه، شریفی رییس درمانگاه ولیعصر (عج)شهر سعد آباد، سروان شاه حسینی بعنوان رییس پلیس راهور سعدآباد، سهراب پور مسئول فنی و حرفه ای بخش سعد آباد، باقری حقیقی و هاشمپور بعنوان روسای شورای اسلامی درودگاه و نظر آقا، سروان نیک پی فرمانده پاسگاه انتظامی نظرآقا، ابراهیم زاده مشاور امور جوانان بخشدار سعدآباد و آتش افروز بعنوان رییس بانک ملی سعد آباد معارفه شدند/جکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین