امروز: شنبه 05 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 شهريور 1394 - 10:37

اتحادخبر: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: خروجی انتخابات در 7 اسفند بابد به جلوه‌ای از قانون‌مداری، اتحاد و یکپارچگی ملی تبدیل شود.

اتحادخبر: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: خروجی انتخابات در 7 اسفند بابد به جلوه‌ای از قانون‌مداری، اتحاد و یکپارچگی ملی تبدیل شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: خروجی انتخابات در 7 اسفند بابد به جلوه‌ای از قانون‌مداری، اتحاد و یکپارچگی ملی تبدیل شود.
 
به گزارش اتحادخبر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، فتح‌الله حقیقی در نشست مشترک معاونان فرمانداران با بخشداران استان بوشهر با تاکید بر توجه به انعکاس توفیقات دولت درعرصه‌های مختلف اظهار داشت: ارائه توفیقات دولت نشان از موفقیت نظام اسلامی در عرصه‌های گوناگون است.
 
وی با تاکید بر توجه به مطالبات وخواسته‌های مردم تصریح کرد: بخشداران باید با حضور دربین مردم ضمن بررسی مشکلات و خواسته‌‎های آنان ازطریق شفاف‌سازی فعالیت‌های قانونی در تحقق مطالبات آنان تلاش کنند.
 
معاون استاندار بوشهر بااشاره به دستاوردهای دولت درعرصه‌های مختلف خاطرنشان کرد:  ضمن پذیرش نقطه نظرهای سیاسی و فکری متفاوت درچارچوب قانون اساسی  همه مدیران موظف هستند درجایگاهی که قرار دارند از برنامه‌های دولت و نظام حمایت کنند.
حقیقی گفت: برای بهره‌مند شدن از نظرات مردم و صاحبان اندیشه و فکر برای باشکوه‌تر برگزارشدن انتخابات 7 اسفند با تشکیل جلسات هم‌اندیشی ازایده‌های موثر این عزیزان استفاده شود.
 
وی با بیان اینکه خروجی انتخابات 7 اسفند باید به اتحاد و یکپارچگی ملی تبدیل شود تاکید کرد: تلاش همه مسئولان و دست‌اندرکاران انتخابات باید بگونه‌ای باشد که خروجی انتخابات به جلوه‌ای ازقانون‌مداری، اتحاد و یکپارچگی ملی تبدیل شود.
 
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در پیش رو داریم تاکید کرد: براساس سیره امام راحل مردم ستون خیمه‌گاه انقلاب اسلامی هستند و صندوق رای زبان گویای ملت است وهمه باید نسبت به آن تمکین کنند.
 
حقیقی افزود: باید تمامی مراحل و ارکان انتخابات درچارچوب قانون انجام پذیرد و دراین  راستا موظف هستیم فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی که رای مردم حق‌الناس است را نصب‌العین خود قرار دهیم.
 
وی، با اشاره به 4 رکن مهم فراهم سازی بستر لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور بیان کرد: سالم بودن انتخابات، رقابتی شدن انتخابات، باشکوه برگزارشدن انتخابات و با امنیت برگزارشدن انتخابات بستر لازم برای انتخاباتی پرشورفراهم می‌کند.
 
حقیقی، با بیان اینکه انتخابات متحلق به گروه وجناح خاصی نیست افزود: همه باید به همه گروه‎ها وجناح‌های سیاسی اطمینان دهیم که در چارچوب قانون از حقوق آنان دفاع می‌کنیم که البته آنان نیز باید به الزامات قانون تن دهند.
 
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با تاکید بر آموزش بخشداران تصریح کرد: امسال آموزش حوزه وظایف بخشداران و قانون انتخابات مدنظر است که تمامی بخشداران در این دوره آموزشی شرکت می‌کنند./ص

پورتال استانداری
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین