امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 مرداد 1394 - 09:36

اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: برای اجرایی شدن طرح امداد ونجات هوایی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در شهرستان دیر 16 هکتار زمین اختصاص یافت.

اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: برای اجرایی شدن طرح امداد ونجات هوایی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در شهرستان دیر 16 هکتار زمین اختصاص یافت.

به گزارش اتحادخبر به نقل از  اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سیدمحمدحسن باستی در نشست بررسی تخصیص زمین برای ساخت مرکز امداد و نجات هوایی هلال احمر با بیان اینکه استان بوشهر یکی از نقاط حادثه خیز است اظهار داشت: این استان با موقعیت مهم و استراتژیک باید از جهات امداد و نجات و رسیدگی به حوادث از مصونیت بالایی برخوردار باشد.
 
وی با بیان اینکه بیشتر بلایای طبیعی و غیر طبیعی دراستان بوشهر رخ داده است افزود: زلزله، طوفان، آتش‌سوزی، خشکسالی، مواج شدن دریای خلیج فارس، سوانح  و دیگرحوادث همواره استان بوشهر را تهدید می‌کند که لازم است زیرساخت‌های رسیدگی به این بحران‌ها تقویت و تجهیز شود.
 
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ساخت مرکز امداد و نجات هوایی هلال احمر استان بوشهر از مصوبات دولت قبل است بیان کرد: برای اجرایی شدن این طرح که با مشارکت وزارت نفت اجرایی می‌شود 16 هکتار زمین با مشارکت سپاه امام صادق(ع) تامین شد.
 
باستی با بیان اینکه طرح اجرایی  امداد و نجات هوایی هلال احمر استان بوشهر تدوین شده است تصریح کرد: وزارت نفت برای اجرای این طرح 110 میلیارد ریال مصوب کرده است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده این طرح اجرایی می‌شود.
 
وی با تاکید بر تخصیص اعتبارات لازم برای تهیه زیرساخت‌های اجرای این طرح امدادی افزود: فرمانداری شهرستان دیر با تخصیص اعتبارات مورد نیاز در اجرای این طرح امدادی مشارکت می‌کند.
 
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای طرح امداد و نجات هوایی شهرستان دیر افزود: عملیات اجرایی این طرح بزودی آغاز می‌شود./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین