امروز: شنبه 03 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 تير 1394 - 12:09

اتحادخبر: تاکی در جاده تنگ ارم دشتستان پدر باید شاهد مرگ فرزند ویا فرزند شاهد مرگ پدر بر اثر حوادث جاده ای باشد؟

اتحادخبر: تاکی در جاده تنگ ارم دشتستان پدر باید شاهد مرگ فرزند ویا فرزند شاهد مرگ پدر بر اثر حوادث جاده ای باشد؟

به گزارش «اتحادخبر» به نقل از سایت زیوان؛ تا کی مردم باید در خانه هایشان حرف از کمبود و یا نبود اعتبار بزنند جمله ای که دو کلمه بیش نیست اما روزانه وهرروز هم چندین بار مردم این دیار از مسئولین ویا همان خادمین خود(به گفته خودشان)می شنوند.

آیا بیش از سی وشش سال انتظار این مردم ، دادن کشته ومجروح و یتیم شدن فرزندانشان دیگر بس نیست؟

IMG-20150712-WA0113

منطقه ای که بیش از دو سوم شهرستان دشتستان و یک ششم استان بوشهر را در برگرفته آیا انتظار مردمان آن برای داشتن یک راه ارتباطی نسبتا” مناسب آن هم در قرن بیست ویکم زیاد است؟

هر روز در احوالپرسی های این مردم سخن از رفتن یا برگشتن از مراسم عزاست بطوریکه حرف از پرشدن وقت آنها از شرکت در مجالس عزای فرزندانشان و نداشتن وقت جهت دید وبازدید می باشد.این مردم به چه گناهی باید هرروز با دستان خود فرزندانشان را بخاطر نداشتن راه مناسب به خاک بسپارند؟

در استانی با دارا بودن ششصد وده کیلومتر بزرگراه که از نظر تولید وصادرات نفت مقام اول،از نظر تولید وصادرات گاز مقام اول نیز هست، آیا سودی هم از این اول بودن ها نصیب مردمان این دیار شده؟ تا کی باید منتظر مرگ فرزندانشان در راههای شهر و روستای خود باشند؟

IMG-20150712-WA0115

به تازگی یکی از فرزندان همین دیار مسئولیت راههای استان را بر عهده گرفته، ای کاش مسئولین استانی وکشوری از او حمایت میکردند تا در این مسئولیت بماند شاید او که خود از همین مردم رنج کشیده است مرحمی بر دل این مردم بگذارد.

این سوال مردم بخش ارم وبوشکان است از بخشداران، فرماندار، استاندار و رئیس جمهور است که که آیا توقع داشتن یک راه مناسب تا فرزندانمان کشته نشوند انتظار زیادی هست؟

آیا زمانی هم خواهد رسید که این مطالعات وبررسیها تمام شود تا مردم اینجا هم جاده ای داشته باشند که امید شان برای سالم برگشتن از آن جاده بیشتر شود؟/جکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1394/04/24 - 10:50
0
0
با سلام
انتقاد بالا کاملا انتقاد به جایی است. جاده ای کم عرض، فاقد شانه راه مناسب، با پیج ها و سربالایی های تند و غیر استاندارد. هم چنین جاده ای دیگر نباید در آن تردد صورت پذیرد. ای کاش گوش شنوایی باشد./ب
1394/04/23 - 17:43
0
0
هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد هم رونق زمان شما نیز بگذرد
وین بوم محنت از پی آن تا کند خراب بر دولت آشیان شما نیز بگذرد
باد خزان نکبت ایام ناگهان بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد
آب اجل که هست گلوگیر خاص و عام بر حلق و بر دهان شما نیز بگذرد
ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز این تیزی سنان شما نیز بگذرد
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد بیداد ظالمان شما نیز بگذرد

اين همه جوون تو اين جاده از بين رفتن خانواده هايى داغدار شدند اونم بعد از گذشت سه دهه از انقلاب عزيز همچنين تو قرن بيست و يک عصر پيشرفت تمدن بشرى که هيچ کارى نشدنى نيس اونم کجا؟پايتخت انرژى ايران...
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین