امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 ارديبهشت 1394 - 13:51

رئیس سازمان حج و زیارت از پرداخت قسط دوم تمتع از تاریخ هفتم تا بیستم اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: زوج‌های جوانی که برای عمره ثبت‌نام کرده بودند می‌توانند خارج از نوبت به عتبات عالیات مشرف شوند.

اتحاد جنوب:رئیس سازمان حج و زیارت از پرداخت قسط دوم تمتع از تاریخ هفتم تا بیستم اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: زوج‌های جوانی که برای عمره ثبت‌نام کرده بودند می‌توانند خارج از نوبت به عتبات عالیات مشرف شوند.

سعید اوحدی در گفت‌وگو با فارس از پرداخت قسط دوم حج تمتع توسط متقاضیانی که قسط اول را پرداخت کرده‌اند از هفتم اردیبهشت خبر داد و گفت: خبری منتشر شده بود مبنی براینکه متقاضیان تمتع از امروز قسط دوم را پرداخت کنند که این زمان به هفتم اردیبهشت تغییر یافت و تا 20 اردیبهشت‌ماه متقاضیان مهلت دارند تا قسط دوم را در شعب بانک ملی پرداخت کنند.

وی افزود: قرار است امسال 64 هزار نفر در مجموع به همراه عوامل اجرایی به حج تمتع مشرف شوند و اولین پروازها در هشتم ماه ذی‌القعده برابر با اول شهریور انجام می‌شود و چهارم محرم برابر با 26 مهرماه آخرین زائران تمتع به کشور باز‌می‌گردند.

رئیس سازمان حج و زیارت درباره آخرین مصوبه این سازمان گفت: طبق این مصوبه زوج‌های جوانی که برای عمره ثبت نام کرده بودند و قرار بود مراسم ازدواجشان هم در آنجا برگزار شود می‌توانند به دفاتر سازمان حج استان مراجعه کنند و خارج از نوبت به عتبات عالیات مشرف شوند./ب1


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین