امروز: چهارشنبه 09 بهمن 1398
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 دي 1393 - 13:53
آنچه دیشب در ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور گذشت؛

اتحاد جنوب:ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از کاروان تدبیر و امید، هر روز از ساعت 17عصر تا 22شب، پذیرای حضور هواداران و علاقمندان به دکتر روحانی است و هر شب، بر تعداد حاضرین در این ستاد افزوده می شود. به گزارش اتحاد جنوب؛ دیشب را می توان به عنوان شلوغ ترین شب این ستاد مردمی دانست که برنامه های متنوعی نیز در آن اجرا شد....

 

اتحاد جنوب ـ بتول سهراب پور:ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از کاروان تدبیر و امید، هر روز از ساعت 17عصر تا 22شب، پذیرای حضور هواداران و علاقمندان به دکتر روحانی است و هر شب، بر تعداد حاضرین در این ستاد افزوده می شود.

به گزارش اتحاد جنوب؛ دیشب را می توان به عنوان شلوغ ترین شب این ستاد مردمی طی چند شب گذشته دانست که برنامه های متنوعی نیز در آن اجرا شد.

 

دولت تدبیر و امید، باعث تالیف قلوب شد

یکی از روحانیون بوشهری و مبارز دوران انقلاب، بعنوان نخستین سخنران دیشب ستاد استقبال مردمی استان از کاروان تدبیر و امید گفت: هر دولتی که بر سر کار می آمد، عده ای از گروه های ارزشی و وفادار به انقلاب، در کشور منزوی می شدند اما دولت تدبیر و امید، همه گروه ها را با ایجاد شور و نشاط، در کنار یکدیگر قرار داد و باعث تالیف قلوب شد.

حجت الاسلام حاج شیخ محمد صداقت با بیان اینکه در سال 1358 در همین میدان امام خمینی بوشهر، جوانان با شور و شعف برنامه های نهضت انقلاب اسلامی را دنبال می کردند و امروز آنان پیر شده اند، اظهار داشت: اکنون در دولت دکتر روحانی، پیرمردها هم جوان شده اند.

وی ادامه داد: این دولت شرایط را فراهم کرده تا پیر و جوان، همه دست در دست هم دهند و برای به مقصود رساندن نظام جمهوری اسلامی، تلاش کنند.

صداقت با اشاره به سیاست خارجه ای که دولت روحانی در پیش گرفته و مساله هسته ای کشور را با اقتدار تیم مذاکره کننده فعلی دنبال می کند، افزود: شرایط کشور ما در دولت گذشته به گونه ای بود که تقریبا همه کشورها ما را به نام تروریست و حامی تروریست می نامیدند اما امروز ایران به عنوان یک کشور قدرتمند در دنیا می درخشد و مورد احترام کشورهای اسلامی و غیراسلامی است.

وی تصریح کرد: موفقیت دولت در مساله سلامت مردم و اجرای طرح موفقیت آمیز نظام سلامت، یکی از دستاوردهای بزرگ دولت تدبیر و امید است.

این مبارز انقلابی با بیان اینکه وفاداران به انقلاب و نظام در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته مردم را به حضور در انتخابات ترغیب کردند و امروز کشور در حال پیشرفت در دنیا است، گفت:  حضور رئیس جمهور در استان بوشهر، نشاط و امید را در جامعه به وجود آورده و مردم با استقبال باشکوه از وی، به دنیا ثابت می کنند که به عهد خود با نظام وفادار هستند.

صداقت اضافه کرد: همه باید دست در دست هم دهیم و نسیم امیدواری که در کشور وزیدن گرفته را حفظ کنیم و امیدواریم همه اقشار و گروه های مختلف هنرمندان، دانشجویان، بازاریان و اصناف، پیر و جوان، مردان و زنان، به استقبال شخصی که امید را با خود به استان بوشهر می آورد، بیایند.

وی اظهار بیان داشت: حضور رئیس جمهور و هیات دولت در استان بوشهر، تحولات عظیمی را در بخش های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی استان به همراه دارد و مردمی که انتظاراتی از دولت دارند، به احترام و افتخار ورود رئیس دولت به استان در محل سخنرانی وی حاضر شوند و مطالباتشان را از ایشان مطرح کنند.

قانون و قانون مداری، شرایط لازم توسعه هستند

دبیر مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی شعبه استان بوشهر در این مراسم بیان داشت: توزیع منابع ملی در جامعه باید صرف نظر از جناح و گروه باشد.

 علی پولادی ریشهری صبح یکشنبه در جمع مردم بوشهر در ستاد مردمی استقبال از رئیس جمهور اظهار داشت: نگاهی به زندگی بشر نشان می دهد که هر گاه انسان ها، عقل و درایت را محور خود قرار داده اند، به رشد، توسعه و بالندگی رسیده اند اما این شرایط همواره برای آنان حاکم نبوده و در دورانی، تکیه به موهومات و خرافات داشته اند که نتیجه آن، عقب افتادگی و بازماندن از توسعه و پیشرفت بوده است.

وی با بیان اینکه هرگاه تدبیر در نظر گرفته نشود، بروز مشکلات، امری واضح و مبرهن است اظهار داشت: تا کنون رویکرد دولت دکتر روحانی تحت دو عنوان مطرح شده است؛ یکی از آنها رویکرد تدبیر و امید بوده و دیگری نیز رویکرد جهان عاری از خشونت که وی در سازمان ملل متحد آن را به دنیا گفت و در این سازمان نیز مصوب شد.

دبیر مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی شعبه استان بوشهر ادامه داد: قبل از روحانی، نیز شخصیت دیگری از کشورمان یعنی سید محمد خاتمی، رئیس جمهور اسبق ایران، تئوری گفتگوی تمدن ها را در سازمان ملل پیشنهاد داد که به تصویب رسید.

پولادی ریشهری تصریح کرد: مساله ای که در سال های اخیر بسیار مورد بی توجهی قرار گرفت، قانون بود که پیامد آن بروز انبوه مشکلاتی است که دولت فعلی با آن سر و کار دارد.

وی ادامه داد: رعایت قانون یعنی رعایت اخلاق؛ و هر جامعه ای که قانون را رعایت نکند یعنی اخلاق را رعایت نکرده است.

دبیر مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی شعبه استان بوشهر افزود: قانون به جامعه نظم می بخشد و به وسیله قانون، جامعه به توسعه اصلی دست می یابد.

علی پولادی ریشهری، توزیع عادلانه ثروت، قدرت و دانش را سه شاخص ایجاد پیشرفت و ارتقای جامعه عنوان و اضافه کرد: توزیع منابع ملی در بین افراد جامعه باید صرف نظر از جناح و گروه و هر مساله دیگری باشد، افراد باید بر اساس شایستگی‌ها و مدارج علمی به مدیریت برسند و اطلاعات به روز باید در بین جامعه برای همه قابل دسترسی باشد.

وی با بیان اینکه برای نیل به جامعه سالم، نیاز است افراد سالم و توانمند در جایگاه واقعی خود امکان حضور داشته باشند، تصریح کرد: همواره کشور ما آن زمانی آسیب دیده که افراد سر جای خود نبوده اند.

دبیر مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی شعبه استان بوشهر، پرهیز از افراطی گری را یکی دیگر از راه های توسعه خواند و گفت: منطق یعنی امید و افراطیون همیشه به دنبال ناامید کردن جامعه برای رسیدن به مقاصدشان هستند.

 

گفتنی است، قدرت رحیمی، رئیس انجمن اسلامی معلمان استان نیز در این مراسم سنرانی کرد. 

 

محمد حسن بکمی، استاد علوم سیاسی دانشگاه های استان، هاشمی پور، یکی از جوانان فعال استان در بخش تریبون آزاد این مراسم سخنانی بیان کردند.

 

بیانیه ای در دفاع جامعه عشایر استان از دولت تدبیر و امید از سوی آقای هنری قرائت شد.

جامعه قشقائی استان بوشهر به دعوت علی رحیمی، فعال سیاسی و از عشایر استان در ابتدا و انتهای این مراسم، به اجرای ساز و نقاره به احترام ورود رئیس جمهور و هیات دولت به استان پرداختند.

گروه موسیقی بندری متشکل از سه نوجوان هنرمند استان به افتخار ورود کاروان تدبیر و امید در روز 23 دی ماه به استان بوشهر به اجرای موسیقی محلی پرداختند.

شور و شوق مردم در استقبال  از برنامه های دیشب ستاد بسیار دیدنی بود.
کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1393/10/21 - 21:56
0
0
آفرین بر شما که روی گروه فشار و داعشی های بوشهری را کم کردید .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • جزئیاتی از چگونگی شهادت سردار سلیمانی؛ حمله به خودروی حاج قاسم در حوالی فرودگاه بغداد
 • اسامی 12 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه دشتستان
 • پوشش خاص محسن رضایی در تشییع‌ سردار شهید سلیمانی + عکس
 • مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی در برازجان برگزار شد+ تصاویر
 • تجمع بزرگ مردم برازجان در پاسداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد / تصاویر اختصاصی
 • اسامی 14 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان
 • وضعیت صلاحیت کاندیداها به فرمانداری ها ابلاغ شد
 • اجتماع مردم برازجان در عزای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی / تصاویر اختصاصی
 • بهترین خاطره آشنایی با همسرم بود / از مسئولین می خواهم سختی های کار ما را ببینند / تعداد پرستاران با تعداد بیماران تناسب ندارد/ تصاویر
 • تصویر روز اتحادخبر (432)/ سد زیبای رئیس علی دلواری در شبانکاره
 • اسامی 13 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه
 • اسامی 24 کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم
 • حکم مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر ابلاغ شد / تصویر حکم
 • آیین بزرگداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر برگزار شد / تصاویر اختصاصی
 • تصاویر «اتحاد خبر» از تجمع بصیرتی 9 دی در برازجان