امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 آذر 1393 - 08:40
سال قبل ماهیانه 20 هزار و 200 تومان از بازنشستگان برای بیمه تکمیل درمان کسر می شد و در قرار داد جدید این مبلغ به 23 هزار و 200 تومان افزایش یافته که از آذرماه از حقوق بازنشستگان کم می شود.
اتحاد جنوب: رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ضمن تشریح آخرین جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: 80 درصد بازنشستگان از خدمات بیمه تکمیلی برخوردارند.

علی اصغر بیات افزود: برای انعقاد قرارداد مجدد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی با چندین شرکت بیمه ای مکاتبه کرده و با در نظر گرفتن قیمت ، توانمندی شرکتها و همچنین موسسات تحت پوشش در نهایت شرکت آتیه سازان حافظ در مناقصه برنده شد و امسال نیز این شرکت بیمه ای خدمات به بازنشسگان تامین اجتماعی ارائه می دهد.

وی از افزایش سطح تعهدات درمانی شرکت آتیه سازان برای ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان خبر داد و گفت: این تعهدات نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است بطوریکه برای اعمال جراحی 10 میلیون تومان پرداخت خواهد شد و نسبت به سال قبل مبلغ آن 2 میلیون تومان بیشتر شده است.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تاکید کرد: همچنین در قرار داد جدید برای بیماران خاص شامل تالاسمی، هموفیلی و دیالیزی و بیماران سرطانی تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است.

به گفته بیات، سال قبل ماهیانه 20 هزار و 200 تومان از بازنشستگان برای بیمه تکمیل درمان کسر می شد و در قرار داد جدید این مبلغ به 23 هزار و 200 تومان افزایش یافته که از آذرماه از حقوق بازنشستگان کم می شود.

وی با اشاره به اینکه 2 میلیون و 400 هزار بازنشسته و خانواده آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند ، گفت: از کل جمعیت بازنشستگان 80 درصد آنان از خدمات بیمه تکمیلی برخوردارند.

بیات اظهار داشت: به طور اتوماتیک براساس لیست حقوق آبان ماه بازنشستگان ،تمامی آنان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گرفته اند و درصورتیکه هر کدام قصد انصراف و یا اضافه شدن این بیمه را دارند( بازنشستگان جدید) می توانند تا بهمن ماه به کانونهای بازنشستگان در شهرستان محل اقامت خود مراجعه و فرم مخصوص را تکمیل کنند.

وی به مدت زمان پرداخت هزینه های خسارت درمان بازنشستگان اشاره کرد و گفت: بازنشستگان در صورت تکمیل مدارک و اسناد بیمارستانی مورد نیاز بیمه آتیه سازان ، خسارت درمان خود را طی یک هفته تا 10 روز دریافت کنند./ب1
مهر


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1394/01/22 - 18:38
0
0
باسلام من نظرمو ودرخواستمو گفتم یک بار .لطفا کمک کنید به ما
1394/01/22 - 18:34
0
0
آیا جوابی برای من ارسال میشود؟
1394/01/22 - 18:31
0
0
ببخشید چطور متوجه بشم نظرم تایید شده/ص
1394/01/22 - 18:29
0
1
باسلام مادر من پارسال برای بار دوم جراحی کمر داشته وبیمه تکمیلی دی هست وچون آبان سال ۹۳در حین اورژانسی شدن عمل کمر مادر من شد .گفتند بیمه دی دچار مشکلات مالی واختلاس شده و۴میلی.نو ۸۰۰هزار تومن که ۵۰۰تومن ۵۰۰تومن من غرض کردم ومادرمو مرخص کردم هنوز که هنوزه زیر غرضیم .مادرم دارای دوفرزند هست برادرم شهرستان هست ومن بعد از جراحی مادرم در بیمارستان رسول اکرم دچار بیما ری افسردگی شدم فقط به خاطر فشار این همه غرض بود .سوال من اینه اگر بیمه ای مادر من تحت پوشش آنجاست که شعبه ۵میباشد در خاوران نرسییده به خراسان .مدارک مادر منو تایید کنند و دستور بزنن آیا بیمه آتیه سازان حاضر به پرداخت هزینه های ما حالا هر مقدارش هست یا خیر .با تشکر مادر من عذراوثوق نام پدر ذبیح الله از کار افتاده بیمارستان طوس .تاریخ ترخیص ۲۰ آبان سار ۹۳هست .به خدا ما هنوز زیر غرضیم حتی وام هم گرفتیم نتونستیم پرداخت کنیم خواهش میکنم به ما کمک کنید دکتر جراح مادرم آقای دکتر خردمند هست.با تشکر از شما
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین