امروز: دوشنبه 22 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 10 آذر 1393 - 09:08

مرکز زبان دانشگاه بي‌مجوزِ "ايرانيان" منتسب به محمود احمدي نژاد با هدف توسعه آموزش‌هاي عمومي زبان خارجي فعاليت خود را آغاز کرد.

اتحاد جنوب:مرکز زبان دانشگاه بي‌مجوزِ "ايرانيان" منتسب به محمود احمدي نژاد با هدف توسعه آموزش‌هاي عمومي زبان خارجي فعاليت خود را آغاز کرد.

دانشگاه ايرانيان که به محمود احمدي نژاد منتسب است مرکز زبان خود را با هدف توسعه آموزش‌هاي عمومي زبان خارجي راه اندازي کرده است.

دانشگاه احمدي‌نژاد، مرکز زبان شد! +تصوير


دانشگاه جامع بين‌المللي ايرانيان عنواني است که محمود احمدي نژاد و نزديکانش در سال‌هاي پاياني دولت خود براي تأسيس يک دانشگاه برگزيدند تا به عنوان دانشگاهي غيرانتفاعي و غيردولتي در تهران فعاليت کند، هرچند تاکنون موفق به دريافت مجوزهاي قانوني نشده است.

اين مرکز زبان اعلام کرده است که در واقع زبان‌آموز مي‌پذيرد و مدرک دانشگاهي اعطا نمي‌کند. تنها دوره‌هاي آموزشي زبان برگزار مي‌کند و در پايان هر دوره، گواهي پايان دوره اعطا مي‌کند.

خبرنگاردر تماس تلفني با شماره اعلامي توسط سايت اين دانشگاه، نام و شماره روابط عمومي اين دانشگاه را جويا شد که پاسخ‌دهنده تلفن گفت: ما اجازه نداريم نام مسئول روابط عمومي و همچنين شماره اين مرکز را اعلام کنيم./ب1

 خبرگزاري آناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1393/09/11 - 13:33
0
0
حامی احمدی نژاد چشم شما کور شود ، که واقعا کور هستی :اگر کور نبودی با چشمانت می دیدی که : اجمدی نژاد در مدت این 8 سال کشور ایران راویران کرد !! فقر ، تورم ، کمبود دارو ، اختلاسهای کلان ، دروغگوئی ، بد اخلاقی همه از ارمغان دولت احمدی نژاد بود
1393/09/11 - 09:43
0
0
تا چشمتون ...... بشه که نمی تونید این دانشگاه را ببینید/ج
1393/09/10 - 13:02
0
0
دانشگاه ایرانیان با هزینه سهام عدالت مردم ساخته شده است !!! بنابراین آموختن دانش درآن حرام است ، شامل زبان خارجی هم میشود ./ج
1393/09/10 - 09:27
0
0
خدا به داد مردم بيچاره ايران برسه كه گرفتار چه ........ شده اند./ج
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین