امروز: يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 06 مهر 1393 - 10:22

اتحادجنوب: استاندار بوشهر گفت: کشتی مسافربری جدید مسیر بوشهر خارگ هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

اتحادجنوب: استاندار بوشهر گفت: کشتی مسافربری جدید مسیر بوشهر خارگ هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش اتحادجنوب؛ مصطفی سالاری در نشست با مسئولان راهیان نور استان بوشهر اظهار داشت: انتقال ارزش‌های دوران دفاع مقدس از ارزش بسیار زیادی برخوردار است که برگزاری اردوهای راهیان نور در این زمینه نقش بسیار مهم و اساسی دارد.

وی با اشاره به رشادت‌ها و دلاورمردی‌های رزمندگان کشورمان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: باید زمینه آشنایی نسل جوان با ارزش های دفاع مقدس فراهم شود.

استاندار بوشهر به تاثیرگذاری رزمندگان استان بوشهر در عملیات‌های مختلف دوران دفاع مقدس اشاره کرد و بیان داشت: در عملیات‌های والفجر، بدر، خیبر، بیت‌المقدس، طریق‌القدس و . . . شاهد رشادت‌های رزمندگان و شهدای استان بوشهر بودیم.

شناورهای راهیان نور استان بوشهر استاندارد است

وی به اهمیت بالای برگزاری اردوهای راهیان نور در انتقال رشادت‌های رزمندگان به نسل جوان و نوجوان اشاره کرد و افزود: تثبیت شجاعت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس از مهمترین اهداف برگزاری برنامه‌های راهیان نور است.

سالاری به حمایت استانداری بوشهر از جمله تامین اعتبارات اعزام کاروان راهیان نور اشاره کرد و افزود: توجه به ایمنی اعزام کاروان‌های راهیان نور یکی از مسائل بسیار مهم و ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به میزبانی استان بوشهر از اردوهای راهیان نور اشاره کرد و افزود: استان بوشهر دارای شناورهای استانداردی برای اعزام کاروان‌های راهیان نور است و کشتی جدید مسافربری مسیر بوشهر خارگ هفته آینده راه‌اندازی خواهد شد./ب

منبع:مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین