امروز: پنجشنبه 01 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مهر 1393 - 11:55

اتحاد جنوب: در پی انتشار متن یادداشت سخنگوی شورای اسلامی شهر برازجان در این پایگاه خبری؛ آقای هادی متوسلی جوابیه ای را به دفتر این نشریه ارسال نمودند. در این جوابیه آمده است: در ابتدای تشکیل شورای چهارم تا به حال تمایلی نداشتم وارد منازعات و دیالوگهای بی حاصل رسانه ای شوم زیرا با کمال تأسف به جای اینکه فضا و عرصه ای سازنده و روبه جلو جهت تضارب آراء و...

جوابیه مشاور شهردار به ادعاهای سخنگوی شورای شهر برازجان

اتحاد جنوب: در پی انتشار متن یادداشت سخنگوی شورای اسلامی شهر برازجان در این پایگاه خبری؛ آقای هادی متوسلی جوابیه ای را به دفتر این نشریه ارسال نمودند. در این جوابیه آمده است:

 

احتراماً‌ با عرض سلام و ادب خدمت مردم عزیز و نجیب برازجان در پاسخ به متن سخنگوی شورای اسلامی شهر برازجان در مورخ 13 شهریور که به روی سایت هفته نامه اتحادجنوب قرار گرفت بر خود لازم دیدم با رعایت حفظ شئونات اخلاقی و انسانی مطالبی را تقدیم عزیزان نمایم.
در ابتدای تشکیل شورای چهارم تا به حال تمایلی نداشتم وارد منازعات و دیالوگهای بی حاصل رسانه ای شوم زیرا با کمال تأسف به جای اینکه فضا و عرصه ای سازنده و روبه جلو جهت تضارب آراء و نقد سازنده باشد تا به ارتقاء سطح کیفی شاخص مدیریت و تصمیم گیری و تصمیم سازی بهینه در شهرداری بیانجامد. آوردگاهی جهت تسویه حساب های شخصی و بگو مگوهای غیرضروری و توأم با گناه است که حاصل آن برای شهرمان جز عقب افتادگی و برای خودمان هم جز رواج کینه و تفرقه  و ضخیم شدن حجابهای نفسانی و دوری از همدیگر حاصلی ندارد.
آقای قایدی مقاله شما را تحت عنوان (ای شورا عطایت به لقایت) با دقت تمام مطالعه نمودم از اینکه نسنجیده و بدور از واقعیت کتابت فرمودی متأسفم ابتدا لازم است دیدگاه خود را در قضیه ی بحث برانگیز اعتلاف 4 و 5 توضیح دهم امیدوارم که مفید واقع گردد.
اینک در کلیه نظام های سیاسی و غیرسیاسی که به نوعی آراء مستقیم مردم یا نمایندگان محترم آنها ملاک تصمیم گیری نهایی است این یک اصل پذیرفته شده است که در آن نظام ها ملاک و فصل الخطاب رأی اکثریت می باشد که این قائده تنظیم کننده روابط سیاسی و اجتماعی است و در شرع مقدس اسلام نیز تا آنجائیکه به مردم واگذار شده بر این اصل مترقی صحّه گذاشته شده. اما اختلاف آراء به لحاظ تکّثر دیدگاه ها در همه عرصه ها وجود دارد و در میان اعضای محترم شورا نیز موجود می باشد.
  ریشه این اختلاف بستگی به تفسیری دارد که هر یک از اعضاء محترم شورا نسبت به منافع، مصالح، مدیریت ها و سایر اهداف مرتبط با مجموعه تحت نظرشان دارند و کاملاً طبیعی است که اعضای محترم شورا نسبت به مسائل مطرح شده در شورا دیدگاه واحدی نداشته باشند و هریک از اعضاء از زاویه دید خود به مسائل نظر داشته باشند. نخبگان و فعالان عرصه سیاسی اجتماعی و مردم عزیز به این ساز و کارهای قانونی اعتراف و تمکین دارند. البته دوستان محترم ائتلاف 4 نفره هم با تحرّکات فعّالی که تا شب انتخابات هیئت رئیسه سال دوم داشته و با درخواست حضوری آقای اسماعیلی به نمایندگی از جمع 4 نفره در محل کار آقای ترک زاده تمام تلاش خود را بکار گرفته تا آقای ترک زاده به ائتلاف 4 نفره بپیوندد و ایشان را رئیس و آقای گرمسیری را نیز نائب رئیس نمایند و کمیسیون های مهم را بین خودشان تقسیم کنند.
در واقع با این تحرک و بازی قائده فوق را قبول دارند ولی چون نتیجه نمی گیرند و از آقای ترک زاده ناامید می شوند قائده را بهم می زنند و تلاش می کنند با غوغا سالاری و اتّهام زنی و نشر اکاذیب از طریق ابزار رسانه که متأسفانه علی رغم رسالت مقدّسی که همانا رعایت اصول بی طرفی است اقدام به تحریک اذهان عمومی می نمایند. و با اقدامی هماهنگ با تحریم نمودن انتخابات هیئت رئیسه شورا سعی در کامل نمودن پروسه خود دارند.
برادران ائتلاف 4 نفره با طراحی و اجرای این سناریو قصد برهم زدن این معادله را دارند و اعلام انزجارشان ازاصل ائتلاف به لحاظ این است که ائتلاف 4 نفره خودشان در اقلّیت قرار گرفته است.
برادران محترم، تمسّک به چنین حربه هایی ناثواب، غیرقانونی و مردود است و منافع و مصالح جمع شما و عموم جامعه را تأمین نمی کند بیائید با تمکین به این سازوکار کاملاً طبیعی که ذکر آن شد کلیه فعالیت های سیاسی اجتماعی خود را از این فضای آلوده برهانید و آرامش را به شورا برگردانید و با تغییر رویکرد صحیح و عاقلانه و در یک تعامل سازنده و تأثیر گذار با نهایت دقت و بدور از غوغا سالاری و با نظارت کامل عیوب و اشتباهات احتمالی مجموعه ائتلاف رقیب را متذکر و اصلاح و به حداقل برسانید. آقای قائدی استنادتان به قانون فیزیک صحیح می باشد اما نتیجه ی آن را مصادره به مطلوب می گیرید. اشاره به منویات مقام معظم رهبری کردید و خود را نگران تضییع موازین شرعی و قانونی و متعهد به قسمی که یاد کرده اید می دانید یادآوری می کنم که دغدغه و نگرانی ائتلاف گروه 5 نفره نسبت به قانون اساسی و منویات رهبری و شهر و مصالح مردم اگر از شما بیشتر نباشد کمتر نیست.
مضافاً اینکه در این جمع کسانی هستند که در دفاع مقدس با ایثار و جان فشانی از نظام جمهوری اسلامی و سرافرازی ما و شما دفاع کردند و عملاً میزان تعهد و وفاداری خود را بدون هیچ چشم داشتی ثابت نمودند.
جناب قائدی به قول خودت خود را به غایت غمگین و مغموم و خیلی نگران منافع مردم معرفی نموده ای و این در حالی است که در جمعی قرار داشتی که برخلاف خواست و مطالبه مردمی و اذعان بزرگان شهر محل آرامستان را علیرغم مکان های مناسب و متعدد در اطراف شهر به جایی هدایت می کنی که علاوه بر هرز سرمایه ای هنگفت ( خرید دو هکتار زمین نامرغوب به مبلغ حدود 700 میلیون تومان بابت جاده ارتباطی به محل آرامستان و هزینه میلیاردی تسطیح و آماده سازی تپه ها و دره ها در آینده) باعث ناراحتی و زحمت فراوان برای عموم مردم می باشد. سؤال افکار عمومی و بنده از شما این است که چرا در مقابل این امر بسیار مهم که به اعتقاد بنده سناریو ناراحت کننده محل بیمارستان شهید گنجی را در اذهان مردم عزیز تداعی می کند برآشفته نشدید و بیانیه صادر نکردید و عطای شورا را به لقایش ترجیح ندادید و از قدرت و نفوذ معجزه آسای دوستان رسانه ای ات استفاده نکردی؟ بنده هم معتقدم همانند شما که مردم ما خیلی فهیم و نکته سنج می باشند و افراد را فارغ از شعار و در بوته عمل می آزمایند و قضاوت می کنند. بله اگر مردم واقعیات را بدانند آنوقت نوع و جنس دغدغه ها و نگرانی های شما بر همه هویدا می گردد.
 من نمی خواهم راجع تک تک بندهای ذکر شده و بی پایه بودن آنها توضیح دهم. زیرا باعث اطاله کلام می شود و پرداختن به آن را که همه خلاف واقع است به وقت و زمان دیگری موکول می نمایم. اما شما در مورد اینجانب در بند 5 متن خود اشاره کرده اید که لازم می بینم از خود دفاع نمایم و قضاوت را به شهروندان عزیز واگذار نمایم. اشاره کرده اید رفیق گرمابه و گلستان اگر منظورتان صمیمیت است بنده افتخار دارم که سی و اندی سال است که ما با هم ارتباط دوستی داریم و ایشان را سالهای متمادی است که به پاکی و سلامت نفس و متعهد به مردم می شناسم و اما از شکست های متوالی اینجانب سخن گفته اید. 
ابتدا از اظهارات شما که کاملاً عاری از واقعیت است متعجّب شدم. آقای قائدی شما تا کنون یک بار هم با من هم سخن نشده اید و زیبنده شما نبود که سخنگو و بازیچه ی دیگری قرار بگیرید، بازیچه ی کسی که تمام مشکلات و اختلافات 4 و 5 ریشه در خودخواهی و خود شیفتگی های ایشان دارد که امیدوارم با تأمّل و تفکر خود را اصلاح نماید به عرض می رسانم اکثریت قریب به اتفاق فعالیت های اقتصادی اینجانب موفق بوده و بنده سالهاست با سفر و مبادله تجاری با کشورهای شرق آسیا به امر صادرات و واردات و ترخیص کالا اشتغال دارم و لیست ورود محموله هایم به گمرکات بوشهر، خرمشهر، بندرعباس مؤید این ادعا می باشد. مردم عزیز و بزرگوار؛ با طرح چند سوال که مطرح می نمایم قضاوت را به عهده شما عزیزان می گذارم.
حال به فرض این که فردی در زمینه اقتصادی اشتباه محاسبه یا شکستی داشته باشد، آیا این فرد دیگر طبق نظر آقای قائدی نمی تواند رو به جلو حرکت نماید؟ پس تجربه در این مسئله چه جایگاهی دارد؟
شما کدام یک از فعّالان این عرصه را سراغ دارید که اشتباه و شکست در زمینه کاری نداشته و این اشتباه مقدمه و نردبان پیروزی های بزرگ برایش نشده باشد؟ آیا این است دغدغه ای که خواب شما را آشفته کرده؟
چگونه شما مشاوری را که هیچگونه هزینه مالی برای شهرداری ندارد و قصد کمک به توسعه شهر و شهرداری دارد و با عنایت به اینکه فقط مشاوره می دهد و تا زمانیکه طرح کارشناسی نشده اجرا نمی گردد، دیگر این کمال تنگ نظری و بی انصافی است که آن را در قالب دغدغه ها و منویات رهبری و...  از آن یاد کنید. متأسفانه تنظیم کنندگان این متن علی رغم ادعایی که دارند اگر قدری احتیاط می کردند با اتهامات خلاف واقع و کذب، آبروی مسلمان را که طبق آموزه های مذهبی و دینی حرمتش از خانه خدا بالاتر است وجه المصالح مطامع دنیوی خود قرار نمی دادند؟
آقای قائدی بنده به صراحت خدمتتان عرض می کنم بعنوان عضو کوچکی از علاقمندان به توسعه و پیشرفت شهرستان خداوند بزرگ را شاهد می گیرم که به هیچ چیز غیر از مصالح و منافع شهرمان نیندیشیده ام و هیچ کس به شما این حق را نداد که دایره خدمت رسانی به این مردم بزرگ و مظلوم را در انحصار خود و دوستان خود بدانید.
در بین اظهاراتتان اشاره کردید که بعضی ها بوسیله اهرم فشار به شهردار، تحمیل شده اند، مزید اطلاع جنابعالی بنده در ملاقاتی که قبل از جلسه معارفه توسط شهردار محترم داشته ام ایشان را سوگند دادم با عنایت به دیدگاه های بنده در زمینه اقتصادی و سرمایه گذاری اگر خودتان (شهردار) حضور ما را فارغ از هرگونه سفارش، کمک به مجموعه شهرداری میدانید بسم الله و در غیر اینصورت هیچ توقّع و درخواستی نیست که ایشان فرمودند خیر و شما باید در کنار ما باشید.
آقای قائدی بنده هم اطلاعات مستندی از دوستان و نزدیکان گرمابه و گلستانهای شما که در مصدر امور شهرداری بوده اند دارم؛ چرا عدم پیگیری فاکتورهای ارائه شده پس از 2 سال خواب شما را آشفته نگردانید و شما را غمگین نساخت اما آقای قائدی آبروی افراد برای ما خط قرمز می باشد که قطعاً اگر بر ملا شود خوشایند شما نیست.
در پایان هم توصیه ای به برادران هفته نامه اتحاد جنوب داشته باشم که متأسفانه شما با حمایت جانب دارانه از یک طرف دعوا و ایجاد بستر مناسب رسانه ای از اعتلاف 4 نفره آنها را در تداوم اشتباهشان یاری می رسانید و این با رسالت حرفه ای شما در تضاد می باشد. امیدوارم که با تأمل و دقت بیشتر در چارچوب وظایف حرفه ای تان عمل نمائید. /ج

والسلام علیکم و رحمه اله و برکاته

هادی متوسلی
مشاور اقتصادی شهردار برازجانکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
اقای متوسلی باعرض سلام شماچه اصراری داری که خدمت نمایی این خاک بااهل خود سر مهربانی ندارد برو به زندگی خودت برس شهردار و شهرداری و شورا را بگذار برای کسانی که شب و روز دغدغه دارند این خانه از پای بس ویران است وتلاش شماکه من کاملا می شناسمت وامثال شما ره به جایی نمی برد عزیز. بدان که ازماست که برماست
1393/07/07 - 21:54
0
0
جناب دانشجوبنده هیچ مشکلی باشخص آقای متوسلی نداشته وندارم بلکه باموضع گیری ایشان درحمایت ازباندپنج نفره مخالفم/ج
جناب اقای متوسلی باعرض سلام برخود لازم دیدم از شما تشکر نمایم زیرا شبی که در بین نمازگذاران قضیه قبرستان را مطرح فرمودی و مکانهای خوبی که پیشنهاد میکردی همه برای راحتی مردم بود مردم از دوستان اعضا شورای شهر که دخیل در انتقال ارامگاه به جاده دالکی بودند و کسانی که میتوانستند مانع انتقال ان شوند و کاری نکردند به غایت ناراحت و ناراضیند./ج
1393/07/07 - 12:30
0
0
شهردار محترم جرات داشته باش هرکس راخوب میدانی ازش استفاده کن وکاری به هوچی گری نداشته باش/ج
1393/07/07 - 12:24
0
0
اقای متوسلی حیف نیست شمابا ...هماهنگ شده ای تاانجایی که بنده سالهای متمادیست شما را میشناسم عجییب است./ج
1393/07/07 - 12:15
0
0
من باگروه پنج نفره مخالم ولی خداوکیلی تحلیل مشاورشهردارکاملادرموردچهاروپنج درسته دوستان ماهم بایدبه لابی گریشان ادامه بدهندتاصاحب اکثریت شویم حرف حق در بعضی مواقع تلخ وخلاف نظرماهست امااعتراف به ان عین عدالت میباشد
1393/07/07 - 11:11
0
0
....................................................
جوابیه آقای قائدی را باید یکی از گروه 5 نفره مینوشت، نه آقای متوسلی. گروه5 نفره پشت آقای متوسلی پنهان شدن.
1393/07/07 - 08:52
0
0
خدمت جناب اقای احمدی شهردارمحترم. انتخاب اقای متوسلی انتخابی شایسته است ایشان فردخوش فکرومورداعتمادی است از وی استفاده کامل نما/ج
1393/07/07 - 08:44
0
0
جناب اقای متوسلی درود برشما با توجه به موارد مطرح شده در کامنتها معلوم میشود معدود افرادی با خودت مشکل شخصی دارند و چیزی در چنته ندارند نگران نباش /ج
1393/07/07 - 08:29
0
0
ادبیات آقای تندرو خیلی به آقای ... عضو ائتلاف 5 نفره نزدیکه خدایاهمه ما را هدایت فرما/ج
1393/07/07 - 01:21
0
0
برادر بزرگوار یقینن خودت مدیریت نمیکنی اما همکارانت دارند با فضاسازی و مطالب کذب عقده ها و کینه ایشان را تخلیه میکنند اقای متوسلی از اصلاح طلبان ناب و دلسوز است و مثل خیلی از دوستان خودمان بر سر منافع مردم معامله نمیکند/ج
1393/07/06 - 23:43
0
0
در باسخ آقای سامان رضایی:

با عرض سلام و ادب، دوست عزیز سنجش دقیق دیدگاه های مردم با چند کامنت مهندسی شده مشخص نمیشود ایشان راجع به ائتلاف 4 و 5 به درستی و منطقی استدلال نموده اگر واقعا به دنبال رسیدن به واقعیت هستی میتوانی ملاقاتی با ایشان داشته باشی تا با یک مباحثه منطقی به نتیجه برسی در ضمن ایشان معتقد است اکثریت برتر از هر طیفی باشد تصمیم گیرنده آنها میباشند ولو اینکه اکثریت مخالف دیدگاه وی باشند./ج
1393/07/06 - 19:48
0
0
اقای متوسلی مرحبا. من ازبیگانگان هرگزننالم که هرچه بامن کردان اشناکرد. /ج
1393/07/06 - 19:40
0
0
جناب اقای متوسلی درودبرشماکلام شمامعرف شخصیت شماست برای شماارزوی موفقیت دارم/ج
1393/07/06 - 16:21
0
0
در جواب آقای عادل
عضو محترم شورای شهر برازجان که در پشت اسم عادل پنهان شده اید؛
پاسخگویی به این مطالبی که عرض کردید مربوط به فضای مجازی نیست و اگر شما ترجیح دادید بجای کار مردم پسندانه و خیرخواهانه دنبال خبرسازی برای مجلات و سایت های مختلف باشید دلیل نمیشه بقیه هم مث شما گزارشاتشون رو در سایتها اعلام کنن مرد و مردانه در جلسات حاضر شو و اونجا پاسخگویی بخواهید و ضمنا هر زمان شما پاسخگوی خلق و خدا شدید جناب متوسلی عزیز هم جوابگو خواهند شد!
1393/07/06 - 12:08
0
0
آقای متوسلی سلام
خوشحالم این همه جواب را که مردم برایتان نوشته اند................
وقتی این مقاله را برای اتحاد جنوب تنظیم میکردید احتمالا به این فکر بودید که بازخورد این مقاله در حد تفکرات خودتان میشود اما اینگونه نشد! و باز اکثریت مردم حق را به شما و ائتلاف 5 نفره ندادند.
باشد که بدانی و آگاه باشی مردم دشتستان بزرگ بیدار و هشیارند حتی اگر مشاور شهردارشان تو باشی.....
1393/07/06 - 06:43
0
0
آقای متوسلی مشاوراقتصادی شهرداروشخص شهرداروشوراطبق قانون بایدبه صورت فصلی عملکردخودرابه مردم گزارش نمایندوبگویندکه 1-نرخ عوارض بخصوص عوارض صدورپروانه کارنسبت به سال گذشته چنددرصدافزایش یافته 2-شهرداری ماهانه چندمیلیون بعنوان ارزش افزوده دریافت می کند3-درآمدوهزینه ماهیانه شهرداری چند میلیون تومان است4-بابت پروژه های استانی چندمیلیارداختصاص یافته وبه حساب شهرداری واریزشده 5-مشاور شهردارچه نقشی درتغییرکاربری زمینهای روبروی کانون امام ازعمومی به مسکونی داردشهرداری چرا250میلیون گرفته تا حق عموم مردم را مسکونی وشخصی کند6-کسانی که درخریدهای عمده وانجام تعمیرات دردیگرشهرها نقش دارند....چه پاسخی به خداوخلق خواهندداد /ب
1393/07/05 - 23:41
0
0
یادگارعزیزاصلاح طلب دوران دفاع مقدس نگران نباش شماشناخته شده هستی شماامتحان پس داده هستی ازهجویات... ...وتازه به دوران رسیده ملول نشو و ثابت قدم باش شما رادرنیت صادق و دلسوزمیدانم کارت رابکن وخیلی خودرااسیرچهاروپنج نکن/ب
1393/07/05 - 18:55
0
0
ضمن ناراحتی و نگرانی از رفتار شما درخواست دارم اقای شهردار اول اقتدار داشته باشد و چون اقتدار ندارد از بیرون برایش برنامه میریزند و این شهر از زمانی که افراد بی منطق امدن بر مسند قدرت همین جور باید باشد. قران را بازی نگیرید
1393/07/05 - 18:10
0
0
روند خوبی شده که این افراد دارند پته های هم را رو میکنند./ب
1393/07/05 - 16:35
0
0
از هرکسی باید برای پیشرفت استفاده کرد گذشته افراد ملاک نیست/ب
1393/07/05 - 15:21
0
0
با سلام
جناب آقای متوسلی
شاید بگویید مردم خوابند و چرا با گفته های شما بیدار نشده اند اما باید گفت: و مکروا مکرالله والله خیر الماکرین
........................................................................
درود می فرستم بر جناب آقای قائدی که اینطور شما را لرزاند. بنده خود شاهد تهمت های بیروا به مهندس حسین آبادی بودم و به نظرتان چرا ملت مخالف ایشان نبودند زیرا این شخصیت سکوت می نمودند و به راه خود ادامه می دادند و می فرمودند به امید روزی که فردای محشر در پیشگاه پروردگار رو سفید بیرون آییم.
1393/07/05 - 13:39
0
0
درجواب طلوع ملاک ارزیابی شخصیت افرادتعدادعددی رای دهندگان نیست تعدادکیفی مهم است ...دیده اندکه مردم برازجان درگذشته وحال چه کسانی رابرسرنوشت خودحاکم کرده اندخداوند.../ب
1393/07/05 - 02:45
0
0
حوصله نوشتن مطلب ندارم امابانظرمهندس عمران کاملا موافقم
1393/07/05 - 02:38
0
0
حالاجناب اقای متوسلی شماچه برنامه ای ازنظرسرمایه گذاری برای شهرداری داریددرضمن تحصیلات. حضرتعالی باادعای شماهم خوانی ندارد/ب
1393/07/05 - 02:28
0
0
باعرض سلام خدمت دوستان موجوددراین فضای مجازی بااحترام به نظریات دوسان بنده شناختی نسبت به اقای متوسلی ندارم ولی خدایی تحلیل بسیارمنطقی وبی نقصی اازگروه چهاروپنج بیان نموده وهم چنین جناب اقای قایدی دوست عزیزبنده راجع به شکست اقتصادی نیزاشتباه بیان نموده ای من دوستان زیادی دارم که درزمینه های اقتصادی اجتماعی وسیاسی شکست داشته اندولی بااستفاده ازتجربیات ذی قیمت که حاصل ازشکست بوده سراغ دارم. به موفقیتهای بزرگ رسیده انددوست عزیزم دراین دومورداشتباه کرده ای/ب
1393/07/04 - 21:47
0
0
برادر بسیجی هادی متوسلی
از اینکه وارد عرصه خدمت به مردم برازجان شده اید به شما خدا قوت میگم شما از این نوع غوغاسالاری ناراحت نشوید شما بفکرخدمت باشید متاسفانه موضع گیری علیه شما صادقانه نیست بلکه مغرضانه است شما را به خدا 5 و 4 را کنار بگذارید و بفکر مردم برازجان باشید
دانشجوی پیام نور
1393/07/04 - 21:26
0
0
احسنت اقای متوسلی
1393/07/04 - 18:48
0
0
واقعا متاسفم واسه همچین اعضاشورایی دراین شهرستان بزرگ یکم از شهرهای کوچک یاد بگیرید /ب
1393/07/04 - 11:13
0
0
خانم یا اقای تندرو اول مردانه رو راست باش و اسمت را اعلام کن بعد اظهار نظر کن
1393/07/04 - 00:13
0
0
اتحادجنوب بفرمایدباکدام روش علمی محترم بودن آقای متوسلی راتشخیص داده اید؟
لابدبه علت این که ایشان در ته لیست انتخابات جاگرفته بودباکمترین رای
پاسخ: مگر هر کس به شورا راه نیافت محترم نیست؟!! همه محترمند.
1393/07/03 - 16:59
0
0
دوست عزیزمن دیدگاهای اقتصادی ناب شما را در زمینه سرمایه گذاری و نیت خالص شما را میدانم از بی مهریها غمگین نشو
روزی همه چیزاشکار میشود
1393/07/03 - 14:32
0
0
جناب متوسلی اگرمنهم مشاور شهردار گروه پنج بودم شاید مثل شما فکر میکردم.
با ارزوی تندرستی برای اقای قایدی و درود بیکران بر پدر بزرگوارش
1393/07/03 - 13:16
0
0
در جواب کاملتر ایشان یک اصلاح طلب واقعی است و صاحب تحلیل شما به تجزیه وتحلیل جوابیه بپرداز
1393/07/03 - 08:32
0
0
برشهروند واجب است که مشخص کند ناخائی زیرفشار کدام فرماندار با بودن آرامستان در روستای برگه ای موافقت کرد. مگر تصمیم گیری برای آرامستان شهر مثل موضوع تندیس حق قانونی شورا نیست کدام ماده قانونی به آقای ...... این حق را داد که در مقابل نا آگاهی وضعف ناخائی به حریم شورا وحریم خانه مردم تجاوزکند این تصمیم در مسجد محله حسین آباد پس از بازدید فرماندار و امام جمعه و دیگر مسئولین از آرامستان و با حضور ناخائی و نیکجو گرفته شد من شاهد بودم که ناخائی سکوت کرد مگر آقای متوسلی اتاق فکرآقای ناخائی نیست پس چرا ناخائی و متوسلی حقایق را کتمان می کنند و می گویند ما می خواستیم آرامستان را جابجا کنیم گروه 4نفره شورا مخالف بودند؟
چرا آقای ناخائی رک وپوست کنده نمی گوید روی حرف آقای ............ هیچ وقت حرف نزده چون او را ولی نعمت خود می داند و چون او را رئیس کرده.
پاسخ: انتشار این نظر به معنای تایید مفاد آن نمی باشد.
1393/07/03 - 00:39
0
0
سلام . منم یه ورشکست اقتصادی هستم . حاضرم .... بشم .در اخر همه چیز را .../ب
1393/07/02 - 22:50
0
0
درجواب علی ودوست دیگرغلط هایی که مشاهده میکنی ازتایپیست است ایشان مهر سال اینده مدرک کارشناسی حقوق تمام میکندلیسانس جامعه شناسی هم دارددرضمن امسال درکنکورکارشناسی ارشدرشته مطالعات منطقه ای شهرضانیزقبول شده/ب
1393/07/02 - 20:43
0
0
رانی جان یحتمل شما سرمگوداریدوازدوستان محتاط وحق طلب....... هستی درباره گرفتن 75میلیون وام ازستاد دیه برای آزادکردن ...... وناسپاسی ایشان واصول گراشدن ایشان من هم متعجبم ولی..... ولی بدبه من وشما مردم وشهربیچاره وخوشا به حال زمین های ............. که ذی قیمت می شود /ب
1393/07/02 - 18:13
0
0
درجواب رانی دوست عزیز وام ازبانک توسط ستاد دیه که جرم نیست برای هرانسان ابرومندی ممکن است پیش بیاید متن ایشان را نقد بفرما برخورد تخریبی حاکی از ضعف و ناراحتی است.
1393/07/02 - 15:50
0
0
خانم رجایی کی گفته گروه 4 نفره مردمی هستن؟ گروه 4 نفره .............. بلههههه!
1393/07/02 - 15:12
0
0
درجواب کارشناس محترم شهرداری بنده هم منتقد ایشان هستم ولی در مورد برخی از سوالهای مشترک با وی بحث کردم در مورد قبرستان ایشان با ناخایی اختلاف داشت در مورد بالای کارخانه ارد ایشان جاهای مختلفی پیشنهاد میکرد که الحق همه بهتر از برگه ای (احتمالا منظور نویسنده کامنت زمینهای همجوار روستای بارگاهی هست) میباشد و معتقد بود برگه ای مطلوب مردم نیست و میگفت توجیه ناخایی این بود که تحت فشار فرماندار بوده و نقل میکرد به او گفتم نباید میپذیرفتی و شما و اعضا شورا باید جوابگو باشید.
پاسخ: انتشار این نظر به معنای تایید مفاد آن نمی باشد.
1393/07/02 - 12:55
0
0
سلام...ضمن تبريك آغازسال تحصيلي ..يكي بگه مشاورجوان آقاي هاشمي از زمانيكه مشاور شهردار شده تاالآن مشاوره اي داده؟..مشاوراقتصادي چي؟....پناه مي بريم به خدا/ب
1393/07/02 - 12:29
0
0
سلام بر همه همشهریان ،،،،،
فقط میخواستم این رو بگم؛ وای به حال شهری که مشاور شهردارش در نوشتن یک دفاعیه این همه غلط املایی داره،،،
دوم اینکه اقای توسلی چرا از گروه پنج نفره اینقدر حمایت میکنید،،،اگه. در مورد جمعه بازار و دکه بستگان اقای رییس شورا جلوی بیمارستان گنجی تحقیق کنید می بینید که اقای قایدی واقعیت رو گفته،،،
سوم اینکه شما میتوانید فقط نسبت به مواردی که نسبت به شما هست ازخودتان دفاع کنید نه در مورد همه اعضای5 نفره که مردم اینا رو دیگه به خوبی شناخته اند
پاسخ: انتشار این نظر به معنای تایید برخی مفاد آن نمی باشد.
1393/07/02 - 12:24
0
0
اقای متوسلی شما چرا نام افراد که چندین میلیون از ستاد دیه استان به حساب زندان واریز کرد را نمی اوری قرانی نمی دانی ./ب
1393/07/02 - 12:08
0
0
..................................................................
از زحمات شورای 5 نفره تشکر می کنییم واقعا شورای 5 نفره اقتصادی هست!!!!!
1393/07/02 - 11:12
0
0
هردم ازاین باغ بری می رسد _ تازه ترازتازه تری می رسد./ج
1393/07/02 - 11:10
0
0
درود بر گروه 4نفره شجاع و مردمی، سربلند و پیروز باشید./ج
1393/07/02 - 11:05
0
0
یا ایها الناس....
ما شورا نخوایم کی رو باید ببینیم،ها!!!!
آقای......... تو چه کاره ای که میای جوابیه میدی!؟ شما مشاور اقتصادی هستی، نه مشاور حقوقی که جوابیه میدی!
این جوابیه نابجای شما نشون میده که دست شما با گروه 5 نفره تو یه کاسه هستش.
سنگ کی رو داری به سینه میزنی، ها!!؟/ج
1393/07/02 - 09:24
0
0
کارشناس دلیل های خوبی آورده مشخص کرده که 5 نفرشورا یا خودشان نخواستند آرامستان را جابجا کنند و یا ازمسئولین حرف شنوی کرده اند تا نماینده های خوبی برای مردم باشند و دوباره هم رای بیاورند.
البته "شتر در خواب بیند پنبه دانه"
1393/07/02 - 08:59
0
0
زنده بادسیاسی کهنه کار و باتجربه ای که معتقد مصمم و پاک و بقول شما با خودشیفتگی توانست شما لاویهای نئواصول گرا و بقول خودش شورای در سایه را به مردم معرفی کند و این است بزرگترین نعمتی که نصیب مردم این شهرشد
1393/07/02 - 08:15
0
0
ببخشید لطفا" مدرک تحصیلی ورشته تحصیلی وکارهای اجرایی آقای متوسلی را بیان نمائید/ج
1393/07/02 - 08:14
0
0
در پاسخ به شهروند برازجانی دوست عزیز من ساعتها با اقای متوسلی صحبت کرده ام من هم نگرانیهای شما را در مورد شهرمان دارم اقای متوسلی هم به خیلی از موارد من و شما اعتراف دارد و نظرش این بود که باید همه با هم دست به دست هم دهیم جلو سواستفاده را بگیریم و میگوید باید جریان سالم و دلسوز را از هر طیفی که هست باید تقویت کنیم اگر رودررو با ایشان صحبت نمایی فکر می کنم بی تاثیر نباشد منم مثل شما فکر میکردم ولی الان واقع بین ترشده ام/ج
1393/07/02 - 08:08
0
0
آقای متوسلی لطفادرنامه بعدی به اتحادجنوب رفع ابهام کنید شماکه لاویه آقای ناخائی و منتخب گروه 5 نفره برای مشاوره به شهردار هستی بفرما
1 چرادوستان5نفری شما از رای حداکثری خود برای انتقال آرامستان به شرق شهر و در زمینهای آقایان جهانبخش و صمیمی استفاده نکردند که هم به نفع شما و هم به نفع شهرباشد
2 چرا گروه 5نفره از رای حداکثری خودبرای جلوگیری از خریدن زمین برای راه آرامستان جدید به قیمت700میلیون استفاده نکرد
3 شما افتخار 30 سال دوستی بارئیس شورا را دارید و ایشان را شایسته و لایق می بیتی چرا در رقابت با ایشان کاندیدای شورا شدی؟
4 شما که با رئیس اینهمه همفکر هم هدف و هم مرام هستی چرا با ایشان ائتلاف نکردی؟
1393/07/02 - 00:01
0
0
دوستان عزیز و محترم عنایت فرمائید اگر انتقادی هست مستدل و منطقی به متن موجود داشته باشید تا نتیجه ای عاید گردد و از اتهام زدن پرهیز نمائید.
1393/07/01 - 21:44
0
0
آقای متوسلی شما هیچ گونه تعصبی روشهر برازجان نداری !!! آقای قائدی واقعیتی را گفته است : چون منافع شما و آقای شهردار در خطر است صحبتهای ایشا ن را تکذیب می کنی !! افسوس از بی تعصبی شما! اعضای 4 نفره واقعیتی را به مردم شهر گفته اند: اما شما به خاطر منافع به گروه 5 نفری پیوسته ای !!!!!!
پاسخ: انتشار اینگونه نظرات به معنای تایید مفاد آنها نمی باشد.
1393/07/01 - 19:32
0
0
جناب اقای متوسلی با عرض ادب و سلام خدمت شما
باید خدمت شما عرض نمایم از شانس و موهبت بالای نزد شهر دار و گروه 5 برخوردار هستید چرا بنده هم که قصد کمک و مشاوره در خصوص نیروی انسانی و فنی (خصوصا سنگ شکن و کارخانه اسفالت و روشنایی و ایمنی پارکها و...) بود و هیچ گونه چمداشت مالی نداشتم و هدفم ارتقاء و توسعه شهرم بود گزینش نشدم
دومین نظر در این خصوص مگر شهردار مشاور حقوقی ندارد که از مجموعه شهرداری دفاع نمایید هر چند شما این حق دفاع از خود را دارید
سوما مگر شما مثل شهر بوشهر نمی توانستید با گروه دیگر به تفاهم برسید اگه واقعا خواستار پیشرفت و دلسوز شهر هستید مگر سمت رییس شورا چقدر ابداره که گروه 5 حاضر نیست برای مشارکت حداکثری به گروه 4 تقدیم نماید شما ها که در هر تصمیم حداکثرید ترس چه دارید؟
کارشناس فنی و حقوقی با 15 سال تخصص
1393/07/01 - 18:47
0
0
با سلام. .....................................................................
در ضمن شما هیچ شناخت کاملی نسبت به هیچ کدوم از اعضای 5 نفره و شهرداری ندارید
تمام صحبتهای آقای قایدی درست و به جا بوده...
1393/07/01 - 18:18
0
0
درود بر کورش که خوب گفتی به دل ما چسبید
1393/07/01 - 18:05
0
0
زنده باد کریم حسین آباد ی تنها شهردار شایسته ی برازجان در تمام طول تاریخ تشکیل برازجان .
1393/07/01 - 18:02
0
0
..................................
با این جوابیه می خواسته معروف بشه ................
1393/07/01 - 17:15
0
0
الحق والانصاف بسیار زیباقلم زده ای وحق مطلب را ادا نمودی اماگوش شنوایی نیست به امیدروزی که درست بیندیشیم وبه دور از هوای نفس عمل نماییم.
1393/07/01 - 17:06
0
0
دست بردارید مشاور اقتصادی داری با این کار مهم می شوی تقصیر اقای قایدی بود که درباره شما نوشت و شما حس مهم بودن بهت دست داده .به این می گویند توهم خود بزرگ بینی................................
1393/07/01 - 16:56
0
0
آقای متوسلی چرا بهت بر خورده ،حقیقت را تکذیب منما
1393/07/01 - 16:51
0
0
درود بر قایدی که با یک جمله بی نام و نشان چقدر شما را به تحرک واداشته است.
1393/07/01 - 16:49
0
0
سلام .جناب مشاور اول بگم چرا عکس جدید نزاشتی این عکس مال ...................
دوم تو مشاور شهرداری یا گروه پنج نفره یا آقای ناخایی که تو رو گذاشت؟
سوم شما خیلی واسه ریاست دوستتون لابی گری و تلاش کردید اگه اسماعیلی یا امثال اون رفته خوب از اعضا شورا بودند و چه اشکال داره نظر همکارش رو بدونه من برام سواله که شما چرا برای دوست گرمابتون لابی میکردی و در هر خونه ای میرفتی..
چهارم آرامستان رو بزار نگم که ............................... و آدم ساده ای چون نیکجو رو انداختین جلو که آرامستان رو به محلی ببرن که در مسیر توسعه شهر هست و دستان پشت پرده اون هم مشخص...
پنجم شما از کجا اینقدر مطمئن هستید دوستان گروه 5 خطایی نکردن..
ششم .................................................
پاسخ: 1. اتحاد جنوب اینگونه نظرات را نه رد می کند و نه تایید. صرفاً جهت اطلاع از نظرات مردم و تضارب اراء که باعث روشن شدن مسائل مورد توجه مردم می شود منتشر می گردد.
2. ضمن اینکه اتحاد جنوب معتقد است جناب متوسلی از اشخاص مورد احترام در برازجان می باشند.
3. کاربران عزیز در نقد خود رعایت انصاف را نموده و صرفاً نوشته های جناب متوسلی را اگر نقدی دارند نظر بگذارند و از طرح برخی مسایل شخصی خودداری فرمایند.
1393/07/01 - 15:40
0
0
با درود بر جناب متوسلی خیلی سعی کردید که بتونید لااقل جوابی برا یکی از چندین موارد اقای قائدی را بدهید ولی جواب قانع کننده ای برا مردم نداشتید.
شما در مورد آرامستان فرمودید گفتم چند مورد خدمت مردم شریف بگم.
اول که آرامستان از سال 84 نقطه یابی و شروع به گرفتن استعلامات از 16 الی 20 ادارات مربوطه گرفته شد.
دوم از زمان اقای حسین آبادی شروع به تامین اعتبار و اجرا شد.
سوم مصوب شواراهای قبل بوده و برا اساس مصوب قبلی تامین اعتبار شده و ناراحتی جنابعالی و دوستان عزیزتان و دلواپسان شهر اینکه ......................... شما بر خلاف تمام نظر کارشناسان و مردم و ادارات و ....................... تصمیم بر انتقال آرامستان به شرق برازجان (بالای کارخانه ارد) و میخواستید با تکیه بر ائتلافه 5نفره اینکار را بکنید که خوشبختانه میسر نشد و منجر به شکست 600میلیونی خرید زمین در شرق برازجان شد. و در صورتی که شما و دوستانتان اگر همین الانم بجز بالای کارخانه آرد زمینی معرفی بفرمایید که مورد تایید کارشناسان باشه ما از شما میپذیریم.
و در آخر دوست گرامی یه مقداری سیاسی باش لااقل من نوعی اگه نمیدونستم که بند 5 بیانیه آقای قائدی مربوط به کیه که شما برامون روشن کردید شما معروفید به لیدر اقای.......... در شورا و ............... ولی اگه تک به تک موارد آقای قائدی رو مگیفتید ممنون میشدم.
درود ای مرد جوان
پاسخ: انتشار این نظر به معنای رد یا تایید مفاد آن نمی باشد.
1393/07/01 - 15:37
0
0
سلام
جناب متوسلی.................
یک مقاله و چندین غلط ....
اعتلاف=ائتلاف - قائده= قاعده، ناثواب=ناصواب
1393/07/01 - 14:48
0
0
سلام.. آقاي متوسلي..
شهرداري خودش حاشيه كم داشت كه تو هم رفتيه اونجا دنبال حاشيه و به اصطلاح گروه 5نفره رو كمك كني كه بشه 6نفره.. جان خودت ول كن
1393/07/01 - 14:41
0
0
بله جناب متوسلی اینکه فرموده اید چگونه شما مشاوری را که هیچگونه هزینه مالی برای شهرداری ندارد و قصد کمک به توسعه شهر و شهرداری دارد و با عنایت به اینکه فقط مشاوره می دهد و تا زمانیکه طرح کارشناسی نشده اجرا نمی گردد. همین قدر بس که با توجه به اطلاعات بدست امده در جلسات مشاوره ای جنابعالی با شهردار اطلاعات ذی قیمتی از وضعیت سرمایه گذاری و ... شهرداری بدست خواهید اورد که هزاران بار از حقوق کارمند شهرداری بالاتر است.
1393/07/01 - 14:36
0
0
جناب متوسلی از اینکه خود تلویحا اذعان کرده اید که ور شکسته بوده و اکنون در حال طی کردن پله های ترقی هستید نشان دهنده آن است که جناب قایدی نه تنها تهمتی روا نداشته بلکه یکی از واقعیتهای شهر هزار چهره را رونمایی کرده
1393/07/01 - 14:32
0
0
درود برمردان 4نفره شورا
1393/07/01 - 14:09
0
0
احسنت یک نفر دیگر از کسانی که خارج از شورا برای شورای شهر تصمیم می گیرد خود را لو داد کم کم مردم دارن به اصل واقعیت می رسند
1393/07/01 - 14:08
0
0
سلام اقای هادی متوسلی چون حقیقت را می دانم و حقیقت را دیده ام و حقیقت را لمس کرده ام و سوگند یاد می کنم در انتخاب معاونین شهردار برازجان رابطه بازی و بی خدایی انجام گرفته.
گفته های شما براساس قران نیست شما بهتر است طبق قران نظر دهیید اقای متوسلی من طبق قران همه چیز در انتخابات شورا انتخاب شهردار انتخاب معاونین شهردار عزل معاونیین شهردار زمینهای که توسط بعضی ها با رابطه بازی برای انها مجوز گرفته شد اقای متوسلی شما انها را میدانی. اقای متوسلی من حقیقت را می دانم اگر حقیقت رابیان کنم هیچ سایتی و هیچ رسانه ای ان را درج نمی کند.
اقای متوسلی برای بیان حقیقت و واقعیت شما و شورایت و شهردارهای برازجان را به شبکه بوشهر پخش زنده جلوی دیدگاه مردم دعوت می کنم تا به مردم نشان دهم و بیان کنم که در شهرداری برازجان در این چند سال اخیر چه خیانتهایی انجام گرفته تا مردم همه چیز را بدانند.
اقای متوسلی به مردم برازجان و شهر برازجان به اندازه ای خیانت شده است که فقط خیلی ها را من می دانم و همه راخدای من 10 شهردار اخیر برازجان را به شدت زیر نظر داشته ام حاضرم در پخش زنده سیمای استان طبق قرانی که بر پیامبر رحمت نازل شده انها را بیان کنم خیانت به مردم و برازجان خیلی خیلی بالا بوده است.
اقای متوسلی فقط شبکه بوشهر برای بیان واقعیت.
پاسخ: انتشار این نظر به معنای رد یا تایید مفاد آن نمی باشد.
1393/07/01 - 14:03
0
0
حربه های ناصواب و غیرقانونی. ناثواب اشتباه است.
1393/07/01 - 13:54
0
0
به امید عوض شدن شهردار برازجان
یاد آقای حسین آبادی بخیر
1393/07/01 - 13:28
0
0
به امید منحل شدن شورا.ایشالا
1393/07/01 - 13:28
0
0
شما هم میترسی اعتلاف 5 نفره بهم بخوره و نهایتش شهردار برکنار بشه و شما هم خدحافظی کنید؟
حرف حق بزن
1393/07/01 - 13:26
0
0
از کجا معلوم درست جواب داده.اینم بالاخره ذینفع هست چون مشاور شهرداره.
1393/07/01 - 12:36
0
0
احسنت بر شما دلاور کار خوبی کردید که اتهامات رو پاسخگو بودید ، همه این آتیشا ........ در میاد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین